Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 27.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема E, добре де. Как на Индзаги да не му...нови  
Автор Лeдoвe (Dreamer)
Публикувано22.02.09 17:27



теглиш една майна. Деба и копелето недъгаво. Как мръснишки блъсна в гърба защитника на Каляри и Милан вкараха гол. Не мога да го гледам тоя симулант-скапаняк. Дано се пенсионира по бързо и да спре да дразни с гнусното си поведение на терена.



Аз имам
моето световъртене
в мен


Тема Re: E, добре де. Как на Индзаги да не му...нови [re: Лeдoвe]  
Автор87 (Нерегистриран)
Публикувано22.02.09 17:36



Е че то как иначе пенсягите ще бият освен с дузпа или нещо друго нечестно.Няма как все пак дано влязят в 4-ката,повече не заслужават





Тема Пълна срамотанови [re: Лeдoвe]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.02.09 18:08



А на Каляри две явни хубави излизания им ги вдигат за засади - кво ми компенсират сега за загубата от Интер, скапаняци

Аз лично не очаквах да вземем мача, мислех го за Х, след като стана ясно, че никой от бразилците няма да играе.





Тема Re: E, добре де. Как на Индзаги да не му...нови [re: Лeдoвe]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано22.02.09 18:15



Анчелоти кърти-последните 10 минути игра без нападател

.Иначе Индзаги и през първото сби един в наказателното ама нема значение.



Тема Re: E, добре де. Как на Индзаги да не му...нови [re: radiinter]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.02.09 18:25



Не виждам какво те учудва Анчелоти, тоя пъзльо и трети вратар би пуснал, ако можеше. Дали ще видя да го/се махнат/е преди белите ми коси да станат повече от черните ...

п.п. Я кажи вчера Адриано как е подал точно на Камбиасо за първия ви гол?







Тема Re: E, добре де. Как на Индзаги да не му...нови [re: alessandron]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано22.02.09 19:11



хаха ми този път не беше ръка ама както и да е.Като гледам само БГ журналята се опитват да вдигат шум около това.



Тема Re: E, добре де. Как на Индзаги да не му...нови [re: radiinter]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.02.09 19:20



Аз не съм гледал и затова питам - а не да чета БГ преса. Айде, с нетърпение чакам мача с Юнайтед, дано се получи велик сблъсък





Тема Re: E, добре де. Как на Индзаги да не му...нови [re: radiinter]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано22.02.09 23:25



Аз го зяпах в бет365 и английските коментатори също казаха, че е ръка и вдигнаха шум:)



Тема Re: E, добре де. Как на Индзаги да не му...нови [re: Лeдoвe]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано22.02.09 23:26



Проблемът не е че е само симулант, а и е провокатор, често съм забелязал, че удря футболисти без топка скришом от съдията. Как пък не се намери някой достоен човек да го осакати и остави цял живот инвалид, вече е пред пенсия, има още някакви шансове, но намаляват прогресивно:)



Тема Re: E, добре де. Как на Индзаги да не му...нови [re: the_fly]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.02.09 23:39



Опитаха се бе, беше с тежка контузия година и кусур, но взе че се върна и наказа Пул в Атина и продължава да бърка в здравето на мнозина. И ти си ебаси неблагодарника, като симулираше за вас някак не съм сигурен, че си вдигал много пушилка - тогава аз го карах като теб сега



п.п. Шиърър правеше абсолютно същото с удари и побутвания без съдията да види, но пак си беше велик - както и Супер Пипо.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.