Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 11.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Чуден торент портал.  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано08.02.09 20:44



www.sport-scene.net

Естествено, иска се регистрация, но тя е възможно най- опростена.
Вътре има торенти със всякакви спортове- рали, НБА, тенис, други неща, но най-застъпен е футболът. Има цели мачове за сваляне от Англия, Италия, Испания, Шотландия, даже и от Гърция. Има и магазинни и обзорни предавания за испанското първенство, италианското, може да се сваля пълното предаване на BBC Match of the day, а също и шотландският вариант на предаването, където има репортажи и анализи от шотландските мачове.
Направи ми впечатление, че всички торенти с футболно съдържание са " free leech", можете да ги теглите съвсем свободно, а после като коефициент за тях не се отчита сваленото от вас, а само каченото, на самият портал.
Има и опция "bonus leech", но не съм я ползвал, все още.
Повечето мачове от НБА обаче не предлагат нито една от двете опции и не могат да се свалят. Но все пак има и такива,които може. Предполагам ,че трябва да се натрупа някакъв коефициент там ,за да може да се сваля всичко свободно.
Любопитна подробност е, че системата на тракера не ти разрешава да сваляш каквото и да било, преди да си натиснал бутона "thanks", с който да благодариш на този ,качил торента. Това ми се струва малко глупаво, но в крайна сметка не е толкова досадно.

UNITED 1878



Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.