Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 28.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ПАК ЙЕБАТ аналнови  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано07.12.08 22:56



насред гетото
мухахаххаха
Пореден епизод на : "Мазна тлъста дърта мексиканка анално разпорена
от църен андалусец".

МИнета кво става ве калъф?
Да не изпаднете?



Тема Re: ПАК ЙЕБАТ аналнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано07.12.08 23:03



Другата седмица Барса ще им закове пирона в ковчега.Днес гледах на конгреса им в Мадрид,как 520 акционера в залата ревяха с цяло гърло срещу мазния им президент Калдерон,обаче пак с 47 гласа се спаси.За капак и това ,което се случва сега.Явно е,че напрежението им ебава майката.И Севиля са без Луис Фабиано!!!

Редактирано от dioforever на 07.12.08 23:07.



Тема Re: ПАК ЙЕБАТ аналнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано07.12.08 23:58



нечовешко подпиране, ако Канаваро и/или Гути спасят Реал следващата седмица от осем гола, колкото им се полагат, трябва да има мощен кур за съдията

червени картони като по учебник деба, 10 по десетобалната, и двата



Тема Re: ПАК ЙЕБАТ аналнови [re: пeтльo]  
Авторballeta (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 00:03



Кво ревеш бе мишок. А две чисти дузпи на Игуаин имаше ли, а избутване и нарушение при втория им гол имаше ли ???



Тема Re: ПАК ЙЕБАТ аналнови [re: balleta]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.12.08 00:04



не съм видял да има



Тема Re: ПАК ЙЕБАТ аналнови [re: balleta]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.12.08 00:05



за да бъда по-честен ще кажа, че ми е през кура дали има дузпа, фаулове при головете на раул, реал и т.н., основното което ме вълнуваше бе да получите възможно най-много картони и контузии



Тема Re: ПАК ЙЕБАТ анал [re: БAЙ XУЙ]  
Автор lchWill (Rammstein fan)
Публикувано08.12.08 00:10



Ти гледаш ли любимците си изобщо?



Тема Re: ПАК ЙЕБАТ аналнови [re: пeтльo]  
Автор RlCHARDLONG (Лицензиран)
Публикувано08.12.08 00:12



Да, обаче втория за Робен беше пълен ташак, а той им беше най-силния играч

Прасета, никой не е по-голем от БАН-а!!!


Тема Re: ПАК ЙЕБАТ аналнови [re: пeтльo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано08.12.08 00:14



Ами щом не ти се гледа мач следващата седмица - ОК. А да пожелаваш контузии на играчи е толкова долно, че даже не ми се и коментира, ако така разбираш фенството иди при лумпените от сектор Г и Д.
Изгониха Робен, трябва да си доволен. Следващата седмица ще има най-доброто от Барса срещу остатъка от Реал.

П.П. Споко тая година сте шампиони издишай. Само някой лумпен да не пожелае контузия на Меси нали така ...




Тема Re: ПАК ЙЕБАТ аналнови [re: RlCHARDLONG]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано08.12.08 00:14



Да, това ме прави щастлив:)
Пък и кой знае какво му е казал, деюре за всяка псувня съдията трябва да гони футболиста, напсувал него или някой друг. На терена става съвсем друго разбира се, но съдията е абсолютно в правото си
Друг е въпроса, че самата ситуация беше яко на кантар и можеше да се даде и дузпа, но така стана по-яко, хем оня не падна, хем я изрита у гредата та да паднат, хем изгониха Робен. Ако се беше контузил щеше да е още по-яко, ама айде сега, не съм нахален




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.