Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема ами сигурно,нови [re: alessandron]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано20.08.08 16:43



Италия най-вероятно ще е най-слабия 1/2 финалист, но се присъединиха към компанията която визирам аз - Бразилия, Русия, САЩ(да ме прощават комшиите).
Не можах да догледам мача им с Полша, но като гледам финалните точки, както са били, така е можело и да отпаднат от Дружина полска :) Но си прав, другият полуфинал ще е по-равностен и интересен. Ако им сложат и един грузински съдия ще е перфектно :))



Тема Преди Олимпиадата...нови [re: AnfieldBG]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано20.08.08 17:06



... Стоев е поканил официално Ники в отбора, но е получил отказ. Не знам, дали ви е известна тази информация. Право е момчето - тръгна си обиден, тиквите от федерацията не направиха нищо, за да го задържат, а той беше добър разпределител, точно такъв, какъвто ни трябваше за този турнир.
Оттук нататък имам няколко идеи, как нещата в българския волейбол да тръгнат отново нагоре.
1. Енжинер Лазаров да бъде разчекнат на площад "Народно събрание" и всеки, който желае, да отиде там и да го заплюе /или каквото там иска/. След гореупоменатата процедура, енжинерчето да бъде запратено там, където отиват всички вредни хора.
2. България да откаже участие в Световната лига за пет години и да продължи да се изявява само на некомерсиални турнири. Петте години ще са необходимия период, в който едни приятели на Лазаров да решат, че няма далавера в този спорт и да се пренасочат към по-доходоносна дейност. Последното може би ще мотивира хората, които истински обичат волейбола /като Ники, например, но има и други/ да се върнат в него, макар и не като активни състезатели. Така лесно ще се намерят пари и за зали, и за бази, и за юношески школи, и за много други неща, които днес в сградата на бул. "Васил Левски" звучат като мръсни думи и предизвикват хвърляне на столове.
Както навсякъде, така и тук рибата се вмирисва откъм главата. За съжаление, докато не изхвърлим мършата, винаги ще преживяваме големи или малки разочарования. Смятам, че моментът е дошъл. Мисля също така, че медиите ще помогнат. Предлагам да организиваме нещо в тази насока. Чакам и вашите идеи.



Тема Ами то ако ще се правинови [re: Petkana_Divata]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано20.08.08 17:21



нещо в тази насока, ще е добре да се комбинират тиквите...

ти слагаш Данчо Лазаров, аз добавям Антон Коджабашев, който е един от най-големите престъпници в спорта и се се учудвам как се допусна отново той да олавява един от най-българските спортове.
Можем да добавим Лучано покрай Коджа-та.. той си знае защо.. :)
Да допълним с малко футболни наглеци - Лупи, Батков, Селския и прочее хрантутници..

Да, Ники си тръгна обиден и имаше защо. Мартин го покани като се контузи втория разпределител Зарев, но това мисля беше почти преди тръгване за Олимпиадата.. явно му държи влага още, макар че можеше да направи компромис.



Тема Re: Ами то ако ще се правинови [re: AnfieldBG]  
Автор Petkana_Divata ()
Публикувано20.08.08 17:29



нещо в тази насока, ще е добре да се комбинират тиквите...



На мене волийболът ми е най-голямата болка, затова за другите сега въобще и не мисля. Но принципно си прав.

Само че си мисля, че ще има по-голям ефект, ако се действа поединично. Не знам!



Тема Re: То и Пушката сенови [re: AnfieldBG]  
Автор nerra (woman, де)
Публикувано20.08.08 17:32



Абе аз имам много ясни спомени как Ники Иванов го критикуваха по абсолютно същия начин, по който критикуват в момента Жеков - че не е вариативен, че не измисля нищо оригинално при разпределението и т.н., и т.н.



Тема Re: Преди Олимпиадата...нови [re: Petkana_Divata]  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано20.08.08 17:36



Чак от Световната лига да се излиза е крайно - това е турнира за нац. отбори, който е най-класен, пък и в днешно време няма "некомерсиални" турнири. Заяков веднъж ни закопа по тази линия, не е това начинът.
Медиите ги забрави, казвам ти го като човек, който работи в такава - няма обединение, за да стане нещо, макар че все пак има и положителни знаци в посока медиен огън. А и бг наглеците не се стряскат от медийни кампании честно казано.
За разпъването - само да се купят по-дълги и дебели пирони и с парен чук да се набиват ...







Тема Re: да, така енови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.08.08 17:39



Мисля, че и Пушката направи една добра серия сервизи по едно време

Иначе мисля, че спокойно поне за сервизите Мартин Стоев можеше да пробва Боцо



Тема плюнкатанови [re: Petkana_Divata]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано20.08.08 17:45



няма да се шерва и ще има по-голям ефект, викаш :)

Не знам.. струва ми се че Данчо е за шамари, но не само това е проблема.. нещо ми се струва че го няма онзи дух и спортна злоба с която играха преди Любо, Димо, Борето Кьосев, Ники Желязков, Асен Гълъбинов, предшественика на Ники като разпределител - Пламен Христов.
Имаме добри играчи и сега. На световно ниво са поне трима, но все нещо във важните мачове не стига. Мартин Стоев не знам какъв респект има сред играчите, но може би наистина сега бе момента да се оттегли от отбора, пък след някоя година може да го поеме пак.



Тема малконови [re: пeтльo]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано20.08.08 17:46



се разчиташе на него(Боцо), според мен..



Тема Re: малконови [re: AnfieldBG]  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано20.08.08 17:48



Боцо не беше в добро състояние, затова и малко се разчиташе. Изобщо Боян не е в добро състояние за национала от две години насам, не е предишният






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.