Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко инфо за жребия за 1/4 финалитенови [re: alessandron]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.08.08 13:56



Подкрепям. Имаме реален шанс само срещу Италия. :)
Но ако волейболистите ни искат да влязат в историята и да направят нещо по-различно то с който и да играят трябва да бият иначе поколението няма да постигне това което заслужават а и това за което мечтаем.



Тема Re: Малко инфо за жребия за 1/4 финалитенови [re: Diavolo]  
Автор shevchenko (ветеран)
Публикувано18.08.08 14:34



ти от кога почна да гледаш и волейбол ? то и италия нямаше шанс с/у нас, ако питаме теб, само дето ни победи с 3-0 ;)
гледай сега, много често се случват такива изненади, в който даден отбор е доминирал изцяло в групите след това да се издъни на преките елиминации. САЩ са по-силен отбор от Сърбия в момента, но това нищо не означава, когато говорим за един мач. Плавите спечелиха континенталната квалификация редом с отбори като Полша и Италия ... Класираха се за финалите на световната лига за сметка на Франция, а там победиха имено САЩ, Русия и Полша с по 3-0. Загубите на последните две страни им костваха и отпадане ;)



Тема Re: Малко инфо за жребия за 1/4 финалитенови [re: shevchenko]  
Автор shevchenko (ветеран)
Публикувано18.08.08 14:36



п.с. да добавя, че така се прецакаха Бразилия през 2000 година, когато след 5 победи в групите отпаднаха на 1/4 финалите от 4-ия в другата група, който беше много по-малко фаворизиран отколкото Сърбия сега, ама не мога да се сетя с кой беше мача тогава



Тема Re: Малко инфо за жребия за 1/4 финалитенови [re: shevchenko]  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано18.08.08 17:07



Аржентина.
Помня го много добре този мач, кариоките взеха първия гейм и си помислиха, че едва ли не са олимпийски шампиони. И последва едно танго, дето бразилците не искат никога да им го свирят отново ...





Тема Re: Малко инфо за жребия за 1/4 финалитенови [re: Diavolo]  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано18.08.08 17:10



Хаха, не съм съгласен изобщо. Американците имат една уникална серия от победи от финалите на Световната лига насам и аз очаквам да не издържат физически. Това си пролича срещу Венецуела, а и срещу нас, защото ако не бяха тъпотиите в четвъртия гейм не се знаеш в тайбрек какво се случва. Така беше и в Чикаго от Световната лига - газиха ни два гейма, а ние ги бихме в другите три с по две-три точки разлика.
Разбира се, янките са фаворит, но не и тотален фаворит - тотален фаворит може да е само Бразилия срещу Китай от тези 1/4 финали и никой друг. Силите сега са изравнени доста, от много време не е било така ...





Тема Re: Малко инфо за жребия за 1/4 финалитенови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано18.08.08 17:35



абе това е някаква масова дезинформация, не знам защо всички се връзват на акъла на доказан идиот като сашо йовков:)


(2) Quarterfinals

The first four (4) teams in each preliminary pool will advance to quarterfinals, eight teams in total. The format will be as follows:A1 vs. B4, A2/A3 vs. B2/B3 (FIVB will draw the matches.), A4 vs. B1.


няма слепи жребии, свободни жребии и тка на татъка, има само малоумни коментатори и журналисти-преписвачи, тва е



Тема Re: Малко инфо за жребия за 1/4 финалитенови [re: shevchenko]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано18.08.08 17:36



мен сърбите много ми харесаха като ги гледах наскоро, едва ли не като нас играят, но с малко по-слаб сервиз



Тема Re: Малко инфо за жребия за 1/4 финалитенови [re: shevchenko]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано18.08.08 17:43



Аз си следя от много години волейбол ама само по големите форуми иначе не ме интересува кой знае колко, но имам поглед над нещата. :)
всичко това дето си го написал го знам, щото следя световната лига, а това:

В отговор на:

гледай сега, много често се случват такива изненади, в който даден отбор е доминирал изцяло в групите след това да се издъни на преките елиминации



важи за всеки един колективен спорт. :)



Тема Re: OFF: ОЛИМПИАДА ВОЛЕЙБОЛнови [re: alessandron]  
Автор shevchenko (стар клубар)
Публикувано20.08.08 07:00



Това беше. Абсолютно закономерна загуба в лебедовата песен на Евгени, Пламен и Владо ... Великолепен първи гейм, отлично начало на втория и след сгрешена атака за 7-4 рухнахме ... Третия след като губехме с 3т и изравнихме за 17-17, руснаците изглеждаха стъписани, но ние отново успяхме да ги реабилитираме. В четвъртия Полтаавски ни довърши. Да му се чуди човек на Алекно за какво през цлото време не рискуваха на сервиз и ни даваха огромни шансове ... Жалко за Матей, който направи феноменален мач, две класи отгоре е над Михайлов и при положение, че втория е уж в невероятна форма, а Матьо се мъчеше досега на олимпиадата ... Владо и той се справяше великолепно, но все някога щеше да се пропука, то беше ясно. Жалко, след негова атака стана последната ралзика в 4-ия гейм ... Жеков, и по-лоши мачове е имал, но каквото и да си говорим той отстъпва многократно на в
останалите разпределители ... Има най-добрият сервиз и блокада сред разпределителите, но не това е неговата работа и аз предпочитам да бъде по-добър плеймейкър ... Салпаров имаше колебания, но като цяло се справи ... Все пак сравнение между него и Вербов няма как да има ... Като добавим и много по-голямото предимство на руснаците в центъра и двойно повече спечелените точки от блокада, то и този гейм ни е много ... А победата си беше напълно реална ... догодина с нов треньор световна лига и европейско ...



Тема България - Русия 1:3нови [re: alessandron]  
Автор alessandron (с мъртва душа)
Публикувано20.08.08 07:05



Отиваме си вкъщи след първи спечелен гейм на 20 и загуба в следващите три - на 16, на 22 и на 21. Нямаше как да бием един толкова неудобен за нас противник като Русия с цялата психоза, която съвпътстваше отбора, но нашите лъвове се бориха и бяха равностойни. Ще кажете, че за кой ли път го говорим това и се утешаваме, но в случая си мисля, че никой не бива да обвинява момчетата. На тях не им осигуриха НЕОБХОДИМАТА ОБСТАНОВКА, ЗА ДА МИСЛЯТ САМО И ЕДИНСТВЕНО ЗА ИГРАТА !!! При това положение нямаше и как да се изчистят онези малки грешки, които има в играта на всеки отбор в началото на един голям турнир. Твърдя, че при перфектна обстановка, в пълен състав от първия мач и без дивотиите на онова ЛАЙНО ЕНЖИНЕР ДАНЧО ЛАЗАРОВ ние щяхме да се борим за медал, при това не за бронз !!! Но няма как да се шлифова играта на един отбор, когато капитанът му трябва сам да спасява репутацията и името си, когато другите лидери на отбора са с контузии и разколебани и когато САМОТО РЪКОВОДСТВО ТЕ САБОТИРА !!! Днес момчетата излязоха и играха, дадоха всичко от себе си и не им достигна точно малкото игрово настройване, което трябваше да дойде от мачовете в групата. ПОКЛОН ЗА ТЯХ и НАЙ-ВЕЧЕ ЗА ПАЦО КОНСТАНТИНОВ, КОЙТО КАТО ИСТИНСКИ МЪЖ СЕ ВЪРНА И ПОМОГНА. Браво и на Матей, днес най-добрият в нашия отбор, браво и на Владо, който стисна зъби и даде своя принос, браво и на Жеков - жалко само че е по-добър блокировач, отколкото разпределител

, но той е скритият лидер на отбора ни. Момчета, гордея се с вас !!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.