Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 29.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Даеба и наглите съществанови  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 10:35



Забелязвате ли каква масирана и нагла кампания върви в момента в световният футбол?

Значи първо световната курва Сеп Блатер заема страна в казус в който изобщо няма право да се меси



За по - голям драматизъм нарича това робство

Наглото педерастче и то се включва



Даеба тяхната мама наглярска даеба. Тва само мангал може да го направи (бразилец и потругалец). До вчера е броял стотинките за баничка мискинина му неден, един клуб му е предложил да стане цар, взима по 150К паунда седмично, още някое и друго милионче от рекламка, обаче се чувствал роб.

В същото време наглото плешиво педерастче, застава на негова страна и притиска МЮ да го продаде на Реал WTF ?!?

И кво излиза ся? Накъде върви съвременният футбол? Някой клуб ще инвестира милиони и те го принуждават да се откаже от футболиста, който САМ е подписал договор за еди колко си години.

Ми аз ако съм на САФ на мястото, щях да му връча една метла и парцалче и да го пратя всеки ден в продължение на месец да чисти съблекалните, тва лекьосано келеме. После щях да го продам на Реал да си блъскат главата с него, то си им е навик на тях, събират всички световни прошляци и как не разбраха, че тая политика е плачевна за тях .

п.с. Един ГОЛЯМ КУР за блатер и мангала роналдо! Кур и за Платини да не забравим.



Тема Re: Даеба и наглите съществанови [re: БM]  
Автор AnaTOMl (*Uncensored) (Газим Трупове)
Публикувано11.07.08 16:44



Блатер е прав. Не може определен клуб да държи играч против волята му. Плащат се някакви неустойки, юридически формалности и фрийй ту гоу. Така че мангала да ходи където си иска. Обаче друг е въпросът, че Ман Ю неслучайно искат да го задържат с всички сили, защото мазния циганин хвана цаката на аграрните защитници на средняшките отбори и с него в тима манчестърци ще ги терорят и литкат години още, и ще са потенциален претендър #1 за титлата. Докато в Испания няма да му е толкова лесно. В Англия има шанса да се превърне в легенда на Ман Ю ( никога няма да измести Ерик обаче от топ спота, прекалено леке е като характер, независимо от качествата ).



Тема Re: Даеба и наглите съществанови [re: AnaTOMl (*Uncensored]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 17:39



хаххаа
да се надяваме ,че това е началото на края на мангалчестър


Ромалдо им беше повече от половината отбор миналия сезон .....
да го духат ..... ако ще и целия им отбор да им избяга ....конфърънс за тях !!!муохохохо

но не оправдавам и поведението на робът Леонсио ...дай боже всекиму такова робство, деба и наглеца неземен...
абе както и да е ....
извода е КЗМЮ !


п.с.
баце, какво прави символа на великите ПРОКЛЕТНИЦИ - масоните в сигата ти ?!??!?? ...




Тема Re: Даеба и наглите съществанови [re: Z]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 18:10



Леонсио беше робовладелеца





Тема Re: Даеба и наглите съществанови [re: Z]  
Автор AnaTOMl (*Uncensored) (Газим Трупове)
Публикувано11.07.08 19:20



Хахаха

Честито, най-накрая някой да го разпознае, чудех се кой ще е първия, не съм изненадан, очаквах или ти или Диего. Имаш бира от мене.



А иначе, ами обичам провокациите чат пат, , ти как си беше сложил Буш в сигата преди време... а и той е масон бтв.

Апропо, миналия месец се запознах с един масон. Много е смешно, даже и покъртително, когато ти обясняват как се занимават с черити и че всъщност не са лошите! Сигурен съм, че има и такива в тяхното лоби, само че в по-ниските слоеве.



Тема Re: Даеба и наглите съществанови [re: БM]  
Автор AnaTOMl (*Uncensored) (Газим Трупове)
Публикувано11.07.08 19:28



Муахахаха.


Къде па го изровихте тоа... Вие ме върнаате в кой клас беше... 2-ри или ... не помня!



Тема Re: Даеба и наглите съществанови [re: AnaTOMl (*Uncensored]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (General)
Публикувано11.07.08 19:50



Защо да е прав? Прави са от Англия, казвайки, че робите не са получавали заплати. Има си неустойка, ами да я платят от Реал и да действат, ама не им стиска. Цялата тази кампания на Реал мега дразни (те са си най-големите наглеци по принцип), Роналдо за пореден път пък се показа като леке. Мисля, че е редно Фъргюсън да го изпрати в Дройздън, за които писа фалка под наем.







Тема Re: Даеба и наглите съществанови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор AnaTOMl (*Uncensored) (Газим Трупове)
Публикувано11.07.08 20:05



Именно срещу неустойка на договор, но по принцип един клуб няма ( или не би трябвало да има ) право да държи даден играч против волята му. Това наистина си е робство. Ако такъв е кейса, значи мангала е прав.





Тема Re: Даеба и наглите съществанови [re: AnaTOMl (*Uncensored]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 20:14



много дълга тема ....и интересна

отдавна съм по следите на тая сган в България :)
бих ги изтепал като хлебарки, ама няма начин ...могъщи са , мама им деба
..много сплотено затворено общество ..точно като гейовете и чифутите
хохохо :))
....

аз наскоро се добрах до част от тайната им кореспонденция в БГ ...на единствената ложа у нас, призната в света ...благодарение на чиста проба изключителен и невероятен късмет + случайно съвпадение и комбинация на няколко обстоятелства + известна доза разсеяност и непредпазливост на един от висшото им ръководство

абе, адски невероятна и смахната история ...някой път като се засечем в скайпа ше ти я разкажа и ще ти пратя файлчета ...да надникнеш "отвътре" :) как и за какво си говорят помежду си ВЕЛИКИТЕ зидари ....осветени от Светлината , деба тяхната мама аз дебелокожа :)

сигурен съм ,че ще ти е интересно



п.с.
а тоя масон дето си го срещнал , му задай един прост въпрос ..защо наричат хората извън тяхната общност ПРОФАНИ , и отношенията с тях профански ?
след това може да му благодариш ,че е благоволил въобще да говори с теб



Тема Re: Даеба и наглите съществанови [re: Z]  
Автор AnaTOMl (*Uncensored) (Газим Трупове)
Публикувано11.07.08 21:10



Разбира се, интересно ще ми е. Ма не те засичам нещо напоследък в скайпа или вече си подкарал конете...


П.С Кат стана въпрос за коне, току що четох биото на Зара Филипс, една от внучките на Нейно Величество, Куин Елизабет. Та тя е отявлена конярка и цялата и фамилия са коняри, баща и е Олимпийски шампион от Мюнхен, тя е световна шампионка и спорт личност на годината за ЮК 2006, и майка и, Принцеса Ан също е била такава през 1971 и световна шампионка. Явно има хора от Ройъл Фемили, които все пак се занимават с позитивни и респектиращи дейности, а не харчат парите на народа за некви прищевки, ексурзии и не убиват горски животинки ей така за спорта ( както междувпрочем и Борат им е пръв фен на лисицоавджиите... ).

А за масоните, ами и аз имам някои книжки и съм чел туй и онуй. Все пак не искам да си умра профан, не смяташ ли?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.