Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 25.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема аве не че нещонови  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 02:20



ама какво сега еврото тука ли ще се коментира? това май никога не го е било. оня клуб евро 2008 май умре. :О за какво го направиха? верно, че е наследник на световното от 2006 ама и друг път се е правило така...
не е късно да се преместим там ама като гледам как тръгнаха нещата май, май е кауза пердута, а? :о





Тема Re: + + + +нови [re: Diavolo]  
Автор DON_DiEGO (Samba Nights)
Публикувано10.06.08 02:52



не знам ква кауза е, ама там една феминизирана чалната модераторка дето не знае къде кога и какво я сърби трие квот не я кефне.


Не че и тука не го прави.
Ама аде стига тея женки са ни управлявали , пичка му матерна.
Да ходи да си оправя женските и сълзливи клубове и да не се бърка във футболните сфери.
В тея клубове не може да си говорим по женски. Как да се разцелувам сега с Леля Хуанита и да й кажа колко се възхищавам на желанията й да прави френска любоф с черните й перли?

тея модки изобщо не са у час.
а и ти се бараш некъв френд с тая шматка, и като на псуваш Хуанита не те трият, а нас ни преследва като Васа Ганчева, копеле. Са да не излезе че се оплаквам Се некаде ще я сбарам. И там нема мъжко , женско.

п.п.
И КУР ЗА ЕВРОТО!


п.п.п.п.п...
и още нещо!
я ми покажи, или кажа на френдката си, да ми каже - как от ей тука: с едно кликане на мишока, може да се озова в миризливия клуб Еуро2008 ?

Редактирано от DON_DiEGO на 10.06.08 03:22.



Тема амебанови [re: DON_DiEGO]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 02:56



коя е тая свиня.
Кравебили лИ?
оня разпулт плазмодий братовчедка на жаба.



Тема Re:нови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор DON_DiEGO (Samba Nights)
Публикувано10.06.08 03:04



копеле, осъзнавам го, че е по-добре ти да си модератор.


ти, зелена еуглено, като едно по-висше създание, имаш повече клетки в кухата си кратуна, да модерираш подобен клуб.



Тема Re: + + + +нови [re: DON_DiEGO]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.08 03:27



хех. айде сега...
ами виж в другия клуб некви холандеа, русофили кви са тея? дигат некви стари теми, простотии, ей заради това май се осраха нещата, но то си зависи от нас де. както и да е. не знам кой какво трил и т.н. защото аз вече не следя така подробно клубовете, нямам това време, а и ми мина и мерака малко ;)
както и да е.
мисля, че Венабили се справя добре, защото тя е модератор тук и е дала пълна свобода. ама сега ще прощаваш ама не може некоя сериозна тема и там да се натресат некви анонимници със смешни никове и пр. то ебаси дори да има мод да стои непрекъснато в некой форум то сичко си зависи от тези дето пишат в него в крайна сметка.



Тема Ти наред ли синови [re: Diavolo]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 08:35



Като дойде евро или световно и в новосъздадените клубове започват да преиждат всякакви отрепки, наркомани и навлеци, кой от кой по големи разбирачи на футболната игра.

Стой си тука дето си се знаем, пък като искаш иди да си говориш за холандеа и братският съветски народ



п.с. И мен ме изтриха щото псувах навлеците



Тема Re: Ти наред ли синови [re: БM]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.08 13:49



наред съм си. :)
според мен това е грешка, трябваше да пишем в другия клуб и все още не е късно да отидем там.
ами какво от това като изникнат такива анонимници, поне става търкал :))

А и сори ама ти по едно време беше прещракал нещо и си спомням как се появи в оня клуб и почна наред да псуваш и кълнеш което беше адски странно, сигурен съм, че и Венабили не го е очаквала... ;)

а и подобни клубове винаги са имали успех, ако си спомняш еврото 2004 г. къде го коментирахме, тук или в специален клуб дето сега е национален отбор? :) И световното в Германия къде го коментирахме? тук или в специален клуб? :) Апропо и тогава имаше анонимници и пр. нормални неща. но то за това има и модератори, ама модераторите са само модератори, от останалите зависи на какво ниво ще е дадения клуб.



Тема Re: аве не че нещонови [re: Diavolo]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано10.06.08 14:40



Стой си тука ве. Прав е бай Момчиля, че в онзи импотентен клуб само се пълни с анонимни мърши :)

И използвайм случая да попитам кой умник с Пръдня вместо Мозък, реши да прави клуб Футбол само за регистрирани?



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: аве не че нещонови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано10.06.08 14:48



Морфиус, който се беше засегнал в една тема на псувни към починалото момче от Левски, Муфа май му беше ника ...





Тема Младежонови [re: Diavolo]  
Автор libaqko (king)
Публикувано10.06.08 16:01



не виждам ти какво точно против Холандеа може да имаш отбора показа заедно с немските каски че са двата който трябва да се борят за купата, вярно не сме видяли още испания но и за холандия робен още е контузен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.