Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 28.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Айййййй КАНАРИИИИИИИИИИИИИнови  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 18:23



Еврото почва бе да ви еба... Да не сте се изнесли сички в оня клуб пълно с навлеци, наркомани и утрепки?

Днес е важно да има кур за Португалия. Първият мач квот стане - шоу да има.

НАЗДРАВЕ и много емоции по време на еврото, разбира се с Шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшуменско, всякакви видове грозданки, сливови, кайсиеви или квото там ви харесва





Тема Re: Айййййй КАНАРИИИИИИИИИИИИИнови [re: БM]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано07.06.08 18:51



тъламор дю

пет минути остроумие


Тема Наздраве и от меннови [re: БM]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано07.06.08 19:51





И ето, чети каквото имам да казвам, тук ще го казвам най-вече:


Редактирано от alessandron на 07.06.08 19:56.



Тема Re: Айййййй КАНАРИИИИИИИИИИИИИнови [re: БM]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 19:56



Днес е важно да има кур за Португалия

Не само днес викам. + ДВА за мангалдо!


Наздраве.



Тема Re: Наздраве и от меннови [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 18:34



смени букитата



първо bwin - са водещ по клиенти, щото е пълно с идиоти да са им клиенти. и рабзира се предлагат от пиле мляко. Но до там. Но в оддове, маржини, и обслужване ... бегай спасявай се.
а Sportingbet са в зон(р)ата на здрача, ако ме разибраш.

bwin на тва Евро , а и както са били винаги досега на големи мачове, са суперррррр ниско на фаворита. Не са ти мерило за оддс сравнения.
Мога да ти кажа, че bwin са си betfair сами за себе си. Тях не ги интересува колко е борсата, и колко са другите на тоя и тоя знак. Те имат толко пари изляти, бате, че не Титаник ще се потопи на фаворита, ми земята ще се обърне. Те са сами за себе си и не ги ебе другите къде са. Те определят пазара себе си. И за тва при силно изразени фаворити - те са едно 10-15 единици под пазара.

виж б365 са друга стока, и ако взимаш коефици от там примерно, нема да си далече от истината. Пък и там българи играят бая.
Или тея чучки двете буукита са си (ви) платили ?

п.п.
Виде се че на тва Евро не е трудно да се ловне знака, даже е чудовишна познаваемостта дори на точни резили.
Тааа, идеята ми беше - както правиш убаво разборче превю на мачлето, да хфъргаш и едни голчета у една и у дргата врата. Пък и си профи се пак де



Тема Re: Наздраве и от меннови [re: DDG]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано09.06.08 21:43



Е за букитата нема плащане, чудех се дали да сложа bet365, ама айде си викам. А на точен чак не давам, че много ще залитне, едвам се преборихме изобщо да я има рубриката и сега ще чакам отзивите и от шефовете. Може bet365 да сложа тогава, вместо betfair. Все пак ти си прото в тая област, мен ме знаеш, а другите два ги дадох, щото са доста известни по реклами. Мерси за съвета







Тема Re: Наздраве и от мен [re: alessandron]  
АвторDDG (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 22:34



как нема плашане бре ?

чиче, хората си плащат само името да им кажат или напишат некаде,
а ти даже и оддовете им даваш - баце, тва е работа на отдела ви за реклама и маркетинг. два телефона, след като вече няколко дена ги публикуваш и ги гледат хората. Еба го.
Нали тоя сайт го четат доста чички, дето утре ще си анхакат парите при тея букита да се пробват ей така докато си четат икономическите новини.

а като сложиш б365, пък ще им направиш двойна услуга
първо пак щото ще е реклама, и второ разликата е огромна в коефиците.

Кво све борите па вие с шефовете бре
Сега куцо и сакато намира място и време да бута нещо за Еврото, вие като такъв сайт да се дърпате ли ?

п.п.
Утре коментара ти и анализа май ще е в доста минорен дух.
Ако не обърнете с хеттрик на Тонката. Което не бих позволил



Тема Re: Наздраве и от меннови [re: DDG]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано09.06.08 22:39



А, аз у форума че си псувам, ама тая засада и на мачове на ЦСКА и Левски не се дава, ебаси и шведския нещастник. Поне мачлето е интересно, па коментара ще е про, нема а се излагаме с пристрастия, което няма да ми попречи да набутам шведския мухльо в кучи гъз







Тема Re: Наздраве и от меннови [re: DDG]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано10.06.08 03:23



за мен номер 1 са бет365 и след това бетфеъра. все още имам акаунт в спортингбет, но си джиткам в бет365 :)
уй за биуина




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.