Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Джон Тери и Челси не заслужаваханови  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 00:42



такава съдба. Жестоко и несправедливо е.
ДУЗПИТЕ ТРЯБВА ДА БЪДАТ ЗАБРАНЕНИ ПО ДЯВОЛИТЕ!

Иначе стана велик мач, аз съм много доволен от качеството за драмата да не говорим.

Честито на феновете на Манчестър Юнайтед.



Тема Re: Джон Тери и Челси не заслужаваханови [re: Diavolo]  
Автор hahavia (unknown)
Публикувано22.05.08 00:46



който и да беше бил е заслужено, а дузпите наистина трябва да се забранят.

FORZA ROMA


Тема Re: Джон Тери и Челси не заслужаваханови [re: Diavolo]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано22.05.08 00:47



Ае ся и двата отбора заслужаваха да победят, НО ТЕРИ НЕ ЗАСЛУЖАВАШЕ ДА ПРОПУСКА! По-хубаво Белети да беше пропуснал.

Споко, винаги има догодина, а тогава сме с нов отбор, нови надежди и някой друг ще е начело.




Тема Re: Джон Тери и Челси не заслужаваханови [re: Diavolo]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано22.05.08 00:47



наистина!

Челси бяха по-добрите, но с анти-герои като Дрогба и Анелка не успяха!

Тери е голям играч и му пожелавам да вдигне в скоро време наистина голяма купа!

Следващият сезон очакваме нов Челси!

Редактирано от falkenbach на 22.05.08 00:47.



Тема Re: Джон Тери и Челси не заслужаваханови [re: hahavia]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 00:57



Трябва да се играе до гол или преиграване след 3 дена примерно. Не ме интересуват административните проблеми.
Ти знаеш ли как се чувства Джон Тери в момента... мани, мани. Това си е убийство направо. :( Човек израстнал в този клуб, душата на отбора, капитана и какво стана? не ми се говори. Добре, че не съм фен на Челси, че сигурно щях да се метна отнякъде.
А за мен Челси играха по-силно в този мач, но както и да е минало-заминало, историята помнила крайните победители.



Тема Re: Джон Тери и Челси не заслужаваханови [re: Diavolo]  
АвторAngermeans (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 00:58



Челси този сезон - требъл от калъфки!



Карлинг Къп, ПремиършиТ, ШЛ - все изтървани в последния момент



Тема Re: Джон Тери и Челси не заслужаваханови [re: Diavolo]  
Автор Henman (медиум)
Публикувано22.05.08 00:58



Напротив, заслужаваха го и за това е виновен единствено и само този МАЛОУМНИК И ИДИОТ Грант. Как може да дадеш на ЦЕНТРАЛЕН ЗАЩИТНИК да бие решителна дузпа във финал на шампионската лига (и то не кой да е, ами Тери)??? И това при наличието на Есиен, на когото така и не му бе дадено да изпълнява наказателен удар?!? ЗАЩО? Защо после трябваше да бъде точно Анелка, по дяволите. Уфф...

The words mean nothing


Тема Re: Джон Тери и Челси не заслужаваханови [re: Angermeans]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано22.05.08 01:00



има ги такива... байер леверкузен, валенсия!



Тема Re: Джон Тери и Челси не заслужаваханови [re: Diavolo]  
АвторAngermeans (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 01:00



Братле, няма кво да съжаляваш Челси и Манчо. Видя се що за играчи и спортисти са им в редиците, цял мач селски боеве и ръгане братче.

Накрая не се намериха дори 2ма играчи да си разменят фланелките, както подобава.

Ливърпул - Арсенал беше финала за мен, много по-стойностен мач и много по-заслужили отбори





Тема Re: Джон Тери и Челси не заслужаваханови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 01:01



И какво сега Дрогба ли е грешника? Оставаха 2 минути до края, едва ли щеше да вкара гол в 120 мин. изпусна си нервите, но всичко тръгна от грозната постъпка на онзи аржентински циганин Тевес. И няма никаква гаранция, че Дрогба щеше да вкара дузпата. По-скоро Грант трябваше да вкара в продължението не Анелка, а Шевченко, защото е с огромен опит, а и страхотен дузпаджия. Дрогба цял сезон ви носи на гърба си (заедно с Есиен и Балак втората половина на сезона) и сега неблагодарник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.