Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 23.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Поредният резил за Миланнови  
АвторБeceн милaниcт (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 23:47



До кога ще търпим всичко това се питам аз

Да сменят тренера и да махат всичките дъртаци не мога повече такаЗаприличали сме на старчески дом.Само с Пирло и Кака не ставаме за нищо.Не ми се мисли какво ще ни правят Арсенал като ги гледам как играят.Единствената ми надежда е че все пак е ШЛ и там сме фактор и сме по опитни от техните млади играчи,но това не пречи да ми пометат Анчелото вън искаме Жозе и Дрогба в пакет



Тема Re: Поредният резил за Миланнови [re: Бeceн милaниcт]  
Автор Assassination Squad (Venomous&Lethal)
Публикувано13.02.08 23:49



Много искаш!





Тема Re: Поредният резил за Миланнови [re: Бeceн милaниcт]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано13.02.08 23:58



Без Жозе, ако обичаш

И не знам какво си очаквал, със средна възраст 150 години и без Кака и Пато да бием в два мача поред през три дена ... голям наивник трябва да си бил





Тема Re: Поредният резил за Миланнови [re: alessandron]  
Авторбeceн милaниcт (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 00:06



3а какво да съм найвен...че очаквах победа над слабак като Ливорно ли ?! Победите са ни измъчени с един гол разлика и то срещу отбори които трябва да бием и с третия състав

Колко пъти вече имаме проблеми срещу слабаците че вече им загубих бройката и то забележи като ДОМАКИН на великия Сан Сиро да се измъкваме едвам едвам с дузпа



Тема Re: Поредният резил за Миланнови [re: alessandron]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано14.02.08 00:17



По-рано днес четох, че Роналдо обмислял отказване ако контузиите му продължат...и ето тая вечер получи доста сериозна контузия в коляното според италианските вестници
Може би видяхме последния мач на Роналдо днес.



Тема Re: Поредният резил за Миланнови [re: Бeceн милaниcт]  
Автор shevchenko (ветеран)
Публикувано14.02.08 00:59



Яд ме е повече за Роналдо отколкото за 2те точки. Така или иначе сме 4-ти накрая ... Сега кой ще вкарва голове на Арсенал ? Ами на Парма ? Иначе не толкова лошо първо полувреме, в което трябваше да водим и трагично второ. Амелия е много добър вратар и няма да е лошо да го вземем, освен ако не купим Купе да речем. Хубаво, че Гатузо се върна, очакваме до следващаата сряда още Неста, Сийдорф, Кака и Пато ... Че Анчелоти трябва да си ходи е ясно, дано най-накрая се разделим с него блгодарейки му за всичко, което е направил. Трябва и по един топ играч на всяка линия. Дрогба определено е екстра вариант за партньор до когото Пато да израстне



Тема Re: Поредният резил за Миланнови [re: shevchenko]  
Авторфoн Гaдeн (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 01:26



...ама ка ги нареди само след контузията на Роналдо а !

Одо,Бонера,Каладзе,Фавали,Сержиньо
Гатузо,Пирло,Амброзини....

5 защитника и 3 дефанзивни халфа ...евала !!
срещу страплището Ливорно !!

а аз днес хващам 4 руски хокейни и още 4 футболни (Евертън,Вердер,ПСВ и Хибърниън) и чакам само Милан за около 500 лева....

и сега ми едно анти-миланстко и анти- татково...



Тема Re: Поредният резил за Миланнови [re: shevchenko]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 02:16



Абе каиш кви голове сънуваш.
Че вие all time best да можете да извадите пак
гол не може ни вкарате.
ЖАБО СЪБУДИ СЕ!
ЩЕ ВИ СГАЗИМ.

13:0
0:5

Залагай, време е да поспечелиш.



Тема Re: Поредният резил за Миланнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор Freddie Mercury (LEGEND)
Публикувано14.02.08 02:18



я, утрепаняка събрал за нет





Тема 9 до 12 месеца за Ронинови [re: Бeceн милaниcт]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано14.02.08 04:16



или поне това е периода за възстановяване на подобен вид контузии - скъсани коленни връзки.


Не е истина колко нещастия изживя Роналдо първо с Интер, а сега и с Милан. Нещо италианските терени не му понасят. Не вярвам да се откаже все още, току виж влязъл в суперформа за 2010 и пак стане голмайстор на световно Все пак Роналдо си е Роналдо, пълна мистерия и суперталант
Дано се възстанови по скоро и дано не се отказва още




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.