Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 30.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема African Cup of Nationsнови  
АвторSympathy (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 10:56



Успява ли някой да следи част от срещите?
Някакви обещаващи таланти да се забелязват?


Кои са фаворитите за трофея?



Тема Re: African Cup of Nationsнови [re: Sympathy]  
Автор Kpиcтиaнceн ™ (пристрастен)
Публикувано27.01.08 14:32



Аз напоследък се запалих и гледам редовно мачовете вечерта.За мен Кот Д'ивоар играят най-красивия футбол и те са фаворитите

а и имат най-добрите футболисти-Ебуе,братята Туре,Дрогба,Калу...



Тема Re: African Cup of Nationsнови [re: Kpиcтиaнceн ™]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 15:38



"За мен Кот Д'ивоар играят най-красивия футбол"

Verno e, ama imat luzyrska psihika.



Тема Re: African Cup of Nationsнови [re: Kpиcтиaнceн ™]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано27.01.08 18:45



Щото са от Арсенал и Челси ли?


Иначе слоновете много добре играят засега. Египет са другите, дето правят впечатление. А и като цяло бая хубави голове в турнира има, готини мачове - абе забава и разтоварване ...





Тема Re: African Cup of Nationsнови [re: Sympathy]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано27.01.08 22:54



Гана или Слоновете ще спечелят турнира. Слоновете са най-талантливия отбор, обаче ако срещнат Гана, съдиите ще ги орежат, така че не е много сигурно кой ще спечели.


некадърниците ВЪН от ЛЕВСКИ

Тема Re: African Cup of Nationsнови [re: alessandron]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (General)
Публикувано28.01.08 12:43



Слабо се интересувам от този турнир, но все пак от време на време поглеждам мачовете. И на мен ми харесаха Кот Д`Ивоар и Египет. Очаквах повече от Нигерия и Мароко.







Тема Re: African Cup of Nationsнови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано28.01.08 23:28



Ангола също много добре го дават, има там едно момче, Манучо, централен нападател - страшен гол на ЮАР боцна, вчера два на Сенегал. Май Юнайтед вече са го взели или се интересуват от него, не разбрах точно, щото не слушах внимателно ...





Тема Reнови [re: Sympathy]  
Автор Meйджъp (pozorište)
Публикувано28.01.08 23:53



Турнирът си го бива отвсякъде - с няколко класи по-стойностен от постното представление на латино мангустите миналото лето.

Гана са №1 и като изпълнители, и като отбор. Като прибавим и факта, че са домакини, то съвсем резонно се спрягат като основен фаворит на първенството.
Кот д`Ивоар малко прехвалени ми се струват заради Дрогба. Иначе също са един доста приличен отбор.
Към голямата тройка добавям и Египет - грамотни, с отлични изпълнители.
От традиционните фаворити Камерун и особено Нигерия са прилични разочарования. Камерун ги гледах с/у Египет - бяха прилично развенчани, но пък сигурно се класират за 1/4-финала. Нигерия пък са с двата крака и едната ръка аут от турнира, но друго не може и да се очаква от отбор, воден от световното недоразумение Берти Фогст.
Изненада на първенството - Гвинея - сигурно най-прогресиращият африкански отбор в последно време. Вече си осигуриха участие на 1/4-финалите за сметка на сочения за фаворит отбор на Мароко. Липсата на опит може да им изиграе лоша шега, но потенциалът си го имат, тъй че като нищо могат да стигнат минимум полуфинала.



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!

Тема Re: Reнови [re: Meйджъp]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано29.01.08 00:09



Не съм съгласен за Гана - изпълнители липсват отпред. Според мен няма да вземат титлата, нападателите им са слабички за отбор с претенции. Липсата на Стефан Апия може да се окаже решаваща.
Гвинея и на мен ми хареса, ама нямат опит, както си и казал ...
А Кот Д'Ивоар ще страдат от липсата на Коло Туре - кофти контузия за него ...





Тема Големец!нови [re: Sympathy]  
Автор Meйджъp (pozorište)
Публикувано29.01.08 00:16



Държавният глава на Замбия Леви Мванаваса отказа да плати правата за излъчване на мачовете на националния отбор от първенствното в Гана, пренасрочвайки предвидените средства за осигуряването на хуманитарна помощ за 1.5 млн. жители, пострадали от унищожителни наводнения в африканската република.
"Да дадем тези пари за забавление вместо на пострадалите от наводнение би било равносилно на това да си купим биричка докато хората страдат", мъдро отговори Мванаваса на надигащия се фенски гняв в страната.
Футболът е най-популярният спорт в Замбия, но при така създалата се ситуация мачовете на местния национелн отбор на континенталното първенство могат да се гледат само по сателита - лукс, достъпен за малцина.

Респект!



Като построиш къщичка за пиленце, тогава ще дойдеш да ми говориш!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.