Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 30.06.24
Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема МИЛАН - ВЛАСТЕЛИНИТЕ НА СВЕТА!нови
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.12.07 16:53

ФОРЦАААА МИЛАААААААН!

Честито на всички росонери. МИЛАН - ЕДИНСТВЕНИЯ КЛУБ С 4 МЕЖДУКОНТИНЕНТАЛНИ КУПИ. Пред тях е само вечността!
Бока унизена от един вълшебен ансамбъл.

ФОРЦА РАГАЦИ!

Тема Re: МИЛАН - ВЛАСТЕЛИНИТЕ НА СВЕТА!нови [re: Diavolo]
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано16.12.07 17:03

Еби му мамата, на Земята вече нямате конкуренция, трябва вече с извънземни нации да се пробвате

.

Честита титла Гяволе, не съм гледал мача по обясними причини , но резултата е красноречив.

Тема Re: МИЛАН - ВЛАСТЕЛИНИТЕ НА СВЕТА!нови [re: БM]
Публикувано16.12.07 17:44

Аз го гледах от 1-1 нататък. :) Но видях и първите два гола де :) Страхотен пробив на Кака и пас за Пипо, а после защитата спи и Паласио с глава 1-1.
Бяхме се събрали над 20 човека в Лавацата на Витошка.
Значи второто полувреме играхме на моменти както първото в Истанбул срещу Ливърпул.

Скоростни атаки, бързи пасчета, мрежички, от дясно, от ляво, цак-цак, абе типичния ни милански стил когато имаме ден и играта ни върви. Можехме да вкараме и още 3 гола поне, Бока имаха една греда при 2-1 за Милан, но това беше след далечен удар. После съдията на няколко пъти ни спря голови атаки пораи странни засади, не изгониха един аржентинец който спъна Кака откъсващ се сам срещу вратата, а пък за много по-смешна ситуация изгониха Кахабер Каладзе. Иначе техния гол за 4-2 стана доста комично, а преди това можеше да стане и 6-1, но карай да върви ;)
Кака направо ги развинти отвсякъде, няма спиране като машина е.

*** Пипо пък стана единствения футболист в света който се разписва във всички възможни форуми и турнири ***

Това е най-накратко, форца милан!

Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано16.12.07 17:49

капитана на Бока беше ли загинал трагично седмица преди мача или този път успяхте да биете с футбол

...
You say, "How are you?" "Good luck"
But you don't mean it

Тема Re: МИЛАН - ВЛАСТЕЛИНИТЕ НА СВЕТА!нови [re: пeтльo]
Публикувано16.12.07 18:04

винаги сме били с футбол, включително и днес. изпуснал си голямо шоу в бяло. :)

Публикувано16.12.07 18:06

а и още нещо, в Милан хандбалистите и волейболистите не са на почит... -)

Публикувано16.12.07 18:23

аха, спокоен съм. защото миналия път, когато станахте властелините на европа прегазихте психически мъртъв отбор, но бяхте велики разбира се и радостта на пипо също беше велика

да не ти отговарям на две мнения - тук говорим за милан, не за барселона

...

Тема БЛАААА БЛААААА БЛАААААААААнови [re: Diavolo]
Автор Poludel, za jedan dan (Samba Nights)
Публикувано16.12.07 18:31

.

тея глупости (визирам и отговора към БайМ) си ги пишеш след всеки мач.
Сигурно същите неща пишеш и след всяка тренировка на милан.
copy/paste и ареее.

вярно е че след 4:2, нема кво да говоря толкова, но чета за...
некви симфонии, некви ансамбли .... Господ да ме пази някога да попадна на тоя концерт.
Много се радвам че сме били в различни зали, и че вас миланистите са ви отделили сами далеч от смъртните и нормалните зрители и са ви прожектирали неква друга анимация .

ако си го намериш на запис некаде днешния мач, пак се съберете и гледайте. Особено 1то полувреме.
Добре че и аз бях толко обективен, та се получи по-реална представа за мача.

все пак радвайте се, ваша си е, никойне може да ви я отнеме, рядко ви се случва, така че сега е момента.

Е, второто полувреме не ви ли развинтихме? ;п
Бяхме неудържими просто. Много силна игра. Първото полувреме го гледах след 30 мин. и общо взето контролирахме топката, но нямаше положения, докато второто ви натиснахме зверси. Имаше някои наистина фамозни атаки на миланистите, не можеш да отречеш деба

Скоростни, с фантазия, атакувахме нон-стоп, не е примерно да е станало 2-1 и след това да симулираме и да пазим резултата, такова нещо нямаше. А и вие не играхте зле, макар че съм гледал и много по-силна Бока. Изобщо стана шоу мач, имаше какво ли не. положения, греди, червени картони, автогол.