Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 09.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Евертън - Ливърпул  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано20.10.07 16:08



Току що мача стана 1:1 след дузпата... аре сега кажете това истинска дузпа ли е или малко от ония измилените? Според мен Джерард търсеше съприкосновение със защитника и в карамбола двамата паднаха... демек мисля малко смешна дузпа.



Тема Re: Евертън - Ливърпулнови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Goa (нечовек)
Публикувано20.10.07 16:47



Дузпата може и да не беше смешна, но в никакъв случай червен картон, спъването не беше умишлено. По-скоро Джерард се спъна в Хиберт. А после в 94-та минута каква дузпа за Евертън подмина, просто да не е жив след мача, ако беше у нас.

"Трябва да се отървем от хората! А това може да стане само с човешки методи..." (Е. Дюлгеров)


Тема И в Англия ли почнаха съдийските подаръци?нови [re: Goa]  
Автор Лeдoвe (Romanista)
Публикувано20.10.07 16:50



Не съм гледал мача, но тия две дузпи и два червени картона нещо ми намирисват ???





Тема Re: И в Англия ли почнаха съдийските подаръци?нови [re: Лeдoвe]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 16:51



спорна 1ва дузпа,
картонба няма кво да се говори,
неотсъдена дузпа за евъртън в продължението, когато
озман бе съборен от помияра карагър, обаче съдията педераст си замълча.



Тема Re: Евертън - Ливърпулнови [re: MichaelLeRoi]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано20.10.07 16:56



Чернодрешкото тотално обърка мача! При първата дузпа за Ливърпул нарушението започна извън накзателното поле. После не се свири кристална дузпа за нарушение на Финън срещу Лескът (56 мин), на Каут му спестиха червения картон за див фаул срещу Невил (смешника му вдигна само жълт), а третия гол падна след като Воронин си пое топката с ръка, стреля от границата на наказателното поле топката попадна в Каут той се пробва да стреля ама не успя и след изстрела на Лукас, Невил игра с ръка. Естествено няма как да подминем и ситуацията в 94 минута когато чернодрешкото беше длъжен да свири дузпа за Евъртън, но отново подмина ситуацията.



Тема Re: Евертън - Ливърпулнови [re: Goa]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано20.10.07 17:02



Смешна е силно казано, но спорна да, абе също като велизарката.



Тема Re: Евертън - Ливърпулнови [re: MichaelLeRoi]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано20.10.07 18:32



Джерард е хиена и си търсеше съприкосновение.Спорна не спорна това е дузпа,плюс това Хибърт си беше последния човек в защитата нямаше как да не я отсъди.Ключовия момент естествено беше в 92мин,когато това говедо се насра като на отсъди тая 100% дузпа за карамелите.

Who cries for the children?I do.


Тема Re: Евертън - Ливърпулнови [re: MichaelLeRoi]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано20.10.07 18:46



А кажете ми сега 4е в Англия нямало Мафия. Такова подпиране от страна на съдиите на Пуул рядко се вижда.Вместо да даде на Джерард картон за симулация съдията даде дузпа за фаул извън пеналта.А при втората дузпа си затрая за игра сръка на футболист от Пуул .Много пари даде Пуул тази година за селекция (и не само......),трябва да се избиват


А дузпата за Евертън явно само съдията не я видя (или не искаше да я види)
Тази година най достойния отбор за шампион в Англия е Арсенал.Показва най стойностен футбол и от години не ми е харесвал така.



Тема Re: Евертън - Ливърпулнови [re: jabar]  
Автор Goa (нечовек)
Публикувано20.10.07 19:20



В интерес на истината досега Ливърпул не ги бяха подпирали, за разлика от Арсенал, Ман Юн и Челси. Но днес беше направо брутално.

"Трябва да се отървем от хората! А това може да стане само с човешки методи..." (Е. Дюлгеров)


Тема Re: Евертън - Ливърпулнови [re: jabar]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 19:33



Кво беше, с ваште камъни...

Омръзнало ми е от ебавка за наша сметка... Сори, ама нема ги жалим карамелите сега!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.