Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 30.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема цървулът от село Ясно Поле аут и от Селта !нови  
Автор REstricted ZOne (spirit zone)
Публикувано08.10.07 22:00



никога не е късно човек да стане за резил ....

в САЩ не му аресвало , далече бил любимата барЦилона ...и кво да му аресва ....след като чупи зверски крака на младежа, онзи реши да го съди ...
разкара се оттам скоропостижно ...

дойде да учи треньорски занаят в Бг ..не къде да е , а в мястото "което не е учлище" по собствениуте му думи ....
ама какво ще научи ..то като му липсват най-важните житейски уроци ..и като си тупан по рождение , трудно би станал треньор от поне средноевропейска класа ...

незнайно поради какви си съображения , неюастния човечец Муриньо -президента на толкова симпатичния Селта пък реши да му хвърли спасителен пояс точно в подходящия момент -след резила с Албания ...
ама логично , след като си се орезилил с АЛБАНИЯ , да го направиш и в Селта ...
сега аут и оттам ...поради "семейни причини" ...
да беееее, как не ....

като си цървул , не семейни , космически причини да ти пречат , пак тупан ше си останеш ....
интересно каква ще е следващата му професионална изява ?!
барман в барцилонската му кръчма ......автор на колонки в любимия му вестник "Труп" може би ....или пък треньор на юношите в отбора на кума му -онова мазно измекярче Наско Узунов ..кой знае ....

ебахти държавата , щом този тупан бе лицето й толкова време навън ..и мало и голямо асоциираше България със СТО - ИЧ - КОВ !!!



ебаси майката , драги зрители



Тема Re: цървулът от село Ясно Поле аут и от Селта !нови [re: REstricted ZOne]  
Автор shevchenko (старо куче)
Публикувано08.10.07 22:23



обаче пак си извъртя същите цървулски номера

в 7 часа каза, че всички били весели и радостни след мача в събота и нямало причина да бъде уволняван. каза още, че мориньо е щял да му каже, ако е бил уволнен, а не да научава от пресата

преди 2,3 седмици пък след някоя от поредните издънки обясняваше как бил дал дума на мориньо и не би си тръгнал сам

и ето днес в 9 часа е време да ни каже как нямал време за семейството си и сам напуснал :)

сега като е по-свободен току виж отишъл да навести баща си, който щеше да му вади едното око





Тема Ицака се наАка!нови [re: REstricted ZOne]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 22:40



Дай му една топка да си рита там и тва е!



Бтв, Пич е все пак.



Тема Re: Ицака се наАка!нови [re: TOMl]  
Автор REstricted ZOne (spirit zone)
Публикувано08.10.07 22:50



остава да разберем какво е твоето собствено разбиране за думичката "пич" ....

моето е съвсем друго ...

този , ако покрай него мине хубава жена , сигурен съм реакцията ще бъде "Уаааааааа мааааааа хааааааа, Котьоооооооо "

това не е пич, бате !

но защо говоря за жена ...

та той влиза на пресконференция с думите ..."Аааа ва еба ф тупаните"

а сега се опитай да си го представиш на кръстовище в колата му (без буркана) , и съвсем неволно е засечен от друга кола ! ......сещаш ли се какви ще са му рекациите



бате, чувал съм един як лаф , който много ми хареса ....

"Истинския пич си личи на натоварено кръстовище" , ма не се сещам къде го бях чул или чел ...

та ..кажи ми , моля те ..по какво съдиш ,че Ел Цървулеро е пич ??? безкрайно ми е интересно



Тема Re: Ицака се наАка!нови [re: REstricted ZOne]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 23:01



Aми покрай същия тип се чу за шибаната ни държавица!





Тема Re: цървулът от село Ясно Поле аут и от Селта !нови [re: REstricted ZOne]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано09.10.07 01:07



Виж човека Стоичков не го познавам, а и за мое огромно съжаление той направо прекалено много за да го намразят и хора които преди това са го харесвали (меко казано), но не бива никога да се забравя кой е Христо Стоичков и какво е направил за българския спорт и изобщо за прославата на страната ни зад граница. Той е прост футболист, не е нобелов лауреат, нито академик. Такъв си е бил винаги, това е Стоичков. Все си мисля, че има много кофти приятели около него които му мътят водата а и всичко започна с огромната злоба и завист на не малко българи да не говорим за такива българи фенове на Лески. Е, не може да се отрече, че малко след САЩ 94, Ицо беше обичан дори от не малка част от тях, а на мача България - Англия 1:1 на Армията след като бе заменен публиката на Лески в сектор Б му ръкопляскаше супер мощно, това няма да го забравя никога.

Майна, може да е всякакъв, но спомни зи великите му и решителни голове за Барса, за трибагреника на Камп Ноу, за спечелената КЕШ, за Златната топка дадена му от Кройф, за приятелството му с бога на тази игра Марадона, за сядането в ложата на Уембли и всичко останало. Той прослави страната ни повече от всички останали, за добро или лошо.



Тема Re: цървулът от село Ясно Поле аут и от Селта !нови [re: Diavolo]  
АвторReZo (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 01:19



не случайно запонах с никога не е късно човек да стане за резил ....

нали знаеш ..човек като катери върха нагоре, може да спре и да почине ....обаче тръгне ли да пропада надолу , спиране няма ....

един клубар има една хубава сигнатура "В царството на слепите и едноокия е цар"

бил направил много казваш..
не
не е направил много , просто такива са ни били критериите за величие ...

в малката ни опоскана държавица , престояла почти 50 години изолирана от модерния и развиващ се свят , под канцерогенния комунистически чадър ......

една нация с уникално ниско национално самочувствие какво по-естетсвено има от това да се радва на първия , излезъл извън желязната завеса и предизвикал с нещо "да се говори" за нея ?

па нека е прост футбалер ..на кой му пука .....

ниски са ни критериите величие, Дяволо ..в това е най-големия проблем .....

да боготвориш един цървул от село ясно поле е просто сбъркан светоглед ..нишо повече .....

да не говорим пък да се говори за лично негов заслуга , особено па в националния отбор , е направо нелепо .....
без любезното съдействие на Лечков, Костадинов, Балков и т.н , съпросния хулиган е кръгла нула ....

съшото е и с дрийм тима на барса , къдет просто бе един елемент от една добре смазана машина ....

жалко ,че и да живееш още със спомените за футболиста Стоичков , защото на преден план отдавна вече излезе човека стоичков , защото един треньор за да бъде добър , според мен трябва да притежава и мног човешки качества...

и оттук започва .......паднието



Тема Re: Ицака се наАка!нови [re: TOMl]  
АвторPeзo (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 01:23



което само по себе си е ужасно жалко , не мислиш ли ?

и аз все пак съм п-склонен да мисля ,че не стоичкови са най-големите спортни постижения за България .....

та рекорда на Стефка Костадинова е 20-годишен ...
на Донкова да не говоим ...
това са цели 2 !!! рекорда в атлетиката ...
БЪЛГАРСКИ !!!

цървула днес е тук , утре го няма .....
футбалерите са бързозаменяема и употребима стока ...
не е нужно толкова да се надценяват...особено пък такива като Стоичков





Тема Re: Ицака се наАка!нови [re: Peзo]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 03:35



Виж сия, и аз имам някои мнения по темите. Стичков не го харесвам като човек, но направи нещо ВЕЛИКО за тази лузърска държава!

Второ, Кур за Стефка Костадинова! Освен че е грозна, не се сещам чак с какво тя е допринесла за бг спорта! И какво стана с Евгения Раданова? Какво стана с тая путка??? Най-добрата в рекорда?!



Тема Re: Ицака се наАка!нови [re: TOMl]  
Автор Marlborough (General)
Публикувано09.10.07 09:53



С какво е допринесла ли?

Баце- рекордьорка на висок скок, двукратна световна и веднъж олимпийска шампионка, около половината от успешните резултати в тази дисциплина над 200 см. са нейни. Е малко ли е това според теб или щом е грозна, тогава всичките и спортни успехи са заличени?








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.