Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 01.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Дида.нови  
Автор Omni (on the ground)
Публикувано04.10.07 00:59



Смешен, жалък симулант.

Естествено, оня малоумен гей, който го погали нежно по бузата, заслужава затвор по тежките британски закони за футболното хулиганство и доживотен бан от Селтик Парк.

Но това не променя факта какво жалко симулантче е оня комедиант, който между другото коства и двата гола във вратата на Милан.

пп НЕ знам какво им става на съдиите на Селтик-Милан като нещата опрат да се даде или да не се даде ДУЗПА





Тема Re: Дида.нови [re: Omni]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 01:12



Заеби, бати ташака!

Тоя отбор как го бутат в Европа като нещата не вървят в тяхна полза. А лузъра Мерк нали се сещаш защо даде дузпата?! Там за един друг мач. Аз се чудя защо изобщо му дадоха на него да свири, след като логично не би трябвало. Ами как защо, за да се реваншира разбира се. А Кака дано не вземе златка топка, но ше му я дадат, защото спортменството вече не важи в такива награди. Дано не ви вземат точките де, защото оня мафиот може и такова нещо да издейства в централата!



Тема Re: Дида.нови [re: TOMl]  
Автор Omni (on the ground)
Публикувано04.10.07 01:18



Респект на Анчелоти за това изказване:

AC Milan coach Carlo Ancelotti said he saw no reason for the result to be changed.

"I didn't see it at the time, I only seen it on a replay," he said.

"It had nothing to do with the result. I don't know if we will be appealing to Uefa but I think not."

Но то стига и без да ни вземат точки да ни накажат останалите мачове пред празни трибуни, за да нямаме никакви шансове. Ясно е на всички, че силата на Селтик в ШЛ е при домакинските мачове.

Много ме е яд на оня глупак дето нахлу.



Тема Re: Дида.нови [re: Omni]  
Автор vogelfrei (редник)
Публикувано04.10.07 01:27



Дида е по-жалък и от Ривалдо през 2002. Айде сега миланистите да ревнат как футболистите не били виновни, че се свири в тяхна полза. Дида също ли не е виновен за мръснишката си симулация? Кака толкова ли не можеше да прояви джентълменство и да изпусне дузпата? И после как да не мразиш този отбор - то не бяха голове на "чуждия" Сан Сиро, не бяха победи след тотално надиграване (ПСВ, Лион), не бяха многобройни нагъзвания (Лийдс, Селта, Лил...), не бяха недадени дузпи на Селтик м.г., а сега и това.

Редактирано от vogelfrei на 04.10.07 01:28.



Тема Re: Дида.нови [re: Omni]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано04.10.07 01:29



Е стига сега де, това е едно от най-смешните футболни неща, които съм виждал:)
топ 10 със сигурност, топ 5 дори може би:)
А миналогодишната симулация на Джилардиньо на същия стадион също трябва да влезе в топ 10, върви им на Милан в Шотландия:)

the braying sheep on my TV screen
make this boy shout, make this boy scream


Тема Re: Дида.нови [re: Omni]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано04.10.07 05:09



Дузпата бе много интересна ... а уж Мерк свирил против Милан.

Иначе тия са в неква страшна криза ... добре че успяха да бият бенфика че положението ставаше напечено,да изчакаме мачовете с украинците де.



Тема Честито, Омнинови [re: Omni]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано04.10.07 08:39



Заслужена победа. В момента ние сме жалки, но това беше очаквано - след невероятния дух миналата година в края на ШЛ явно Берлускони и Галиани си помислиха, че всяка година ще е така, но не отчитат възрастта и нуждата от промяна. Трябва да поядем повечеко бой, че да се сетят.
Дида наистина симулира много тъпо и ОТВРАТИТЕЛНО, добре че Галиани е казал, че няма да подават жалба - надявам се да не ви наказват, или да е поне само с глоба.
За дузпата - не видях добре, честно казано, бяха се прегърнали в наказателното, но кой не го прави в днешно време - такива дузпи не бива да се дават.



Тема Re: Дида.нови [re: vogelfrei]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано04.10.07 08:41



Мрази бе, кой те спира ? Що не мрази Рууд миналата година, като игра с ръка, а ? Ами само по Меси плю в същата ситуация ? Нещо забравяш как бързо се обръща дебелия, когато е изгодно - все едно големите клубове в Европа никога не са ги бутали



Тема Re: Дида.нови [re: Omni]  
Автор nerra ()
Публикувано04.10.07 08:45



Искрено се надявам резултатът да се запази и от централата на Милан да не се излагат с глупости и опити да го променят.
Театрални игри стил "Ривалдо" са ми противни.





Тема Re: Дида.нови [re: alessandron]  
Автор vogelfrei (редник)
Публикувано04.10.07 11:42



Защото не е имало тема за РВН? И кой ти е казал, че РВН ми е голямата любов? Макар да имаше основен принос за титлата ни, никога няма да ми стане любим футболист, както впрочем и другият с голям принос - Бекъм. Разбира се, че големите отбори винаги са мразени и замесени в мръсни дела, но при вас в последните години стана леко множко. И това ти го казвам като човек, на когото преди 2003 Милан му беше безразличен, а сега са ми по-противни и от Барса.

Редактирано от vogelfrei на 04.10.07 11:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.