Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 16.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Абе я един ОФФ!!!нови  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 03:45



Не мислете ли, че Буш е едно

в сравнение с тоя изрод...?!?!?!



Тема Re: Абе я един ОФФ!!!нови [re: TOMl]  
Автор Edward (The king)
Публикувано10.09.07 11:12



И какъв е повода за тази тема? :)))) Иначе защо спомена Хитлер, а не Сталин или Чърчил например?







Тема Re: Абе я един ОФФ!!! [re: Edward]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 12:21



Снощи гледах разни клипчета и бях на такава вълна просто. По повод постоянните сравнения на дабълю Буш с фюрера, затова ми стана смешно.





Тема Re: Абе я един ОФФ!!!нови [re: TOMl]  
Автор Edward (The king)
Публикувано10.09.07 12:32



Всеки има право на мнение, за мен са несравними нещата, ама фанатизирани пропаднали леви утрепки бол.







Тема Re: Абе я един ОФФ!!!нови [re: Edward]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 13:08



Определено. Няма никакво сравнение. Ама нали тия идиоти вчера имаха празник, та си пуснах малко клипчета на фюрера, слушах диму боргир а и пишех една тема
20 страници ( впрочем трябва да я довършвам днес) за изкривяването на религията и различните и форми на фанатизъм, та реших да го постна ( всъщност за тебе основно ) въпросното "сравнение" на двата урода ( единия е в пъти по-внушителен разбира се )!





Тема Re: Абе я един ОФФ!!!нови [re: TOMl]  
Автор Edward (The king)
Публикувано10.09.07 14:20



Нямам нищо против нито срещу единия, нито срещу другия "урод". :)))

Иначе голям празник, четох някаква бозаджийска статия в Дума, направо щях да се просълзя от умиление.







Тема Re: Абе я един ОФФ!!!нови [re: Edward]  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 14:52



Аз съм независим баце. Въобще и едните крайни и другите крайни ми иде да ги набутам у крематориума. Все пак имам дясно-демократични убеждения, ама в умерен вариант ( ако съществува, у юкея са най-близко до него ).

Кур за СССР!
Кур за Берлускони!







Тема Re: Абе я един ОФФ!!!нови [re: TOMl]  
Автор Usce (Beogradski)
Публикувано11.09.07 02:50



прекрасен Човек! не американския задник, разбира се.
Светът щеше да бъде доста по-чист!
За щастие историята винаги се повтаря по някакъв начин





Тема Re: Абе я един ОФФ!!!нови [re: Usce]  
Автор Goa (нечовек)
Публикувано11.09.07 10:31



Бе той че не е прекрасен, не е, изрод си е... обаче фактът, че държи рекорда за ХХ век по бързо вдигане на една национална икономика на крака от пълната нула, си остава... та в тоя смисъл на нас такъв ни трябва сега, ама нема...

"Трябва да се отървем от хората! А това може да стане само с човешки методи..." (Е. Дюлгеров)


Тема Re: Абе я един ОФФ!!!нови [re: Usce]  
Автор Edward (The king)
Публикувано11.09.07 10:53



Брех на едно мнение сме за Хитлер. За жалост загубата на войната доведе до една мангализирана и педалска Европа.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.