Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 02.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Обяснете ми нещо, лузъри!нови  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 19:11



Ако играе българският отбор, който ви се пада по местожителство и чужбинския, на когото сте "фенове", за кого ше викате?





Тема Re: Обяснете ми нещо, лузъри!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Edward (The king)
Публикувано04.09.07 19:47



Някои ще кажат, че ще гледат хубавата игра и ще се радват, който и да спечели.

Други ще ти кажат, че ще стискат палци за българския отбор, но мнозина ще излъжат.

Е има и малка част като алесандрон, които ще си признаят, че ще са за чуждия отбор.







Тема Re: Обяснете ми нещо, лузъри!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано04.09.07 20:44



За чуждия отбор - Стенли го е казал за мен, ама все пак да потвърдя. Когато играха ЦСКА - Милан бях за росонерите, въпреки че ми се щеше ЦСКА поне да вкара гол на Армията при толкова пропуснати положения. А при евентуален мач Левски - Милан дори няма да си помисля да се поколебая ... лузъре





Тема Re: Обяснете ми нещо, лузъри!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано04.09.07 21:09



Ще викам за българския, разбира се. Пък Барса ще бият после:)



Тема Re: Обяснете ми нещо, лузъри!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано04.09.07 21:18



100% Интер.



Тема Re: Обяснете ми нещо, лузъри!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Usce (Beogradski)
Публикувано05.09.07 00:23



за Ц. Звезда бацка, нема значение къде ще играят срещу чорбетата





Тема Re: Обяснете ми нещо, лузъри!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано05.09.07 01:32



Ако ЦСКА се паднат с Челси или Борусия Д. , ще излъжа ако кажа, че ще стискам палци за чорбите.




некадърниците ВЪН от ЛЕВСКИ

Тема Re: Обяснете ми нещо, лузъри!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Slave To The System (Cro-Max)
Публикувано05.09.07 09:11



еййй, пак старата тема за фенството, как все се намира някой да я подхване наново, а? така като са позамисля, май повечето от нас тук са споделяли вече как стои този въпрос при тях. ама за протокола ще кажа: ще съм за отбора, чийто фен съм. а аз съм фен само на един отбор, на някои други съм само симпатизант. а и бтв това с местожителството е също пълен въздух, не мислиш ли? особено в БГ, където 3/4 от населението е за два отбора (само не ми скачайте, така си е за жалост). и аз като неколкогодишен сополанко навремето най-напред чух за ЛС и ЦСКА и после за тоборите от града ми. бългериън риелити, кво да пра'иш.

__________________

UNITED WORLDWIDE


Тема Re: Обяснете ми нещо, лузъри!нови [re: Slave To The System]  
Автор Edward (The king)
Публикувано05.09.07 11:06



Нивга не съм бил за Добруджа, 90-те години винаги бях в агитката на Левски на мачовете с Добруджа на Дружба.

А иначе ако Цеца играе, с който и да е чужд отбор, ясно е, че ще съм за чуждия, но никога няма да ида на стадиона да викам за чужденците, освен ако не са 2-3 отбора извън България, на които симпатизирам отдавна.







Тема Re: Обяснете ми нещо, лузъри!нови [re: Edward]  
Автор Edward (The king)
Публикувано05.09.07 11:08



Всъщност малко излъгах. Ако Цеца играе с сърби или гърци, ще се позамисля за кого да съм в тези мачове.

Единствено при мачове с румънци или турци ще съм на 100% за чорбетата (стане ли дума за румънци и турци, забравям всякакви пристрастия).








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.