Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 10.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не знам за вас, ама аз по-смешнанови  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 04:58



дузпа отдавна не бях виждал :о
английските съдии за пореден път блеснаха...
Как може да се свирят такива дузпи? Дългия ник такава дузпа Милан не е получавал!



Между другото нито една тема за супер дербито между Пуул и Челси, нито тук нито в британията, странно. дам прословутия аугуст :)

Ливърпул заслужаваха повече победата, а и според мен щяха да я постигнат ако не беше намесата на съдията. Общо взето Челси извадиха късмет, но пък и с толкова проблеми в състава е нормално. Бенитес пак закъсня със смените.



Тема Re: Не знам за вас, ама аз по-смешнанови [re: Diavolo]  
Автор Alabao13 (скепсис)
Публикувано20.08.07 10:14



Абе, както вече е ясно, английските съдии са бритиш хомосекшуълс. Какво изобщо питаш, и аз ти се чудя...





Тема Re: Не знам за вас, ама аз по-смешнанови [re: Alabao13]  
АвторPyиз (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 14:38



От сутринта имам затруднения с влизането си в клубовете. Има много потребители, влезте по-късно. А какво бихте казали, аки ви кажат В момента има много потребители, опитайте по-късно да си пуснете електрическия ток?
След три часа изчакване, дирът ме изхвърля. Влязох и не съм сигурен, дали ще продължа.
И така по съществоМ
Дузпата бе странна. И това става в Англия! No comment!
Има една цикличност в състоянието на отборите. Ако през едно първенство играе добре, в следващото има спад. Примери само с Манчестър Юнайтед, Лион, Щутгарт, Вердер.. Вижте само къде са сега в таблицата и колко им е активът от точки. Вярно сега е началото, но денят се познава от сутринта. Така е и с отборите в дъното. Окажеш ли се там и в началото, почти винаги си оставаш там.

Алабао, your son is beatiful. The children delight!
I am sure, your son will be fond of football too!





Тема Re: Не знам за вас, ама аз по-смешнанови [re: Diavolo]  
Авторkapлa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 22:14



такива дузпи съм виждала , че тази ми се видя чиста като сълза - той просто го подпря умишлено с гърба си , което беше излишно .



Тема Re: Не знам за вас, ама аз по-смешна [re: Diavolo]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано20.08.07 17:40



Мда, дузпата беше супер ... "интересна". В момента в който стана положението и си помислих как ще свирне съдията и хоп - те ти булка Спадовден.



Тема Re: Не знам за вас, ама аз по-смешнанови [re: kapлa]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано20.08.07 17:54



стига ве :) какво подпиране? нормално единобоство в наказателното поле. А топката беше на два метра зад него. смех.



Тема Re: Не знам за вас, ама аз по-смешнанови [re: Diavolo]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано20.08.07 18:45



Наказаха рефера на Ливърпул - Челси за един мач

20 август 2007 | 17:14

Британският съдия Роб Стайлс, който ръководи дербито между Ливърпул и Челси (1:1) вчера, беше наказан да не свири двубой от следващия кръг на Висшата лига стана ясно днес. Наказанието е заради твърде спорната дузпа, която Стайлс отсъди в полза на Челси и която донесе точката на "сините" от Лондон. Стайлс се забърка и в друга спорна ситуация по време на мача, когато изглеждаше, че е показал втори жълт картон на Микаел Есиен, но не го изгони. "Нещата тук стоят както при играчите. Когато изпуснеш да вкараш на празна врата, е твърде вероятно да си извън състава за следващия мач", заяви шефът на съдиите Кийт Хекет.

Той сподели, че Стайлс си е признал грешката и е изразил съжалението си заради грешното отсъждане. "Говорих с Роб тази сутрин и той беше изключително разочарован от решението си, призна, че е сбъркал в тази ситуация. Оставих съобщение на Рафаел Бенитес, в което се извинявам. След като е гледал запис на мача и е видял положението от по-добър ъгъл, Стайлс е видял грешката си и много съжалява за нея. Той също ще се опита да установи контакт с Ливърпул, за да поднесе извиненията си", коментира той.





Тема Re: Не знам за вас, ама аз по-смешнанови [re: =Kapлa=]  
АвторDiavolo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 19:28



е, браво поне си е признал, мъжка дума... :) На всеки се случва да сгреши, но малко са тези които си признават. не искам да вярвам, че го е направил тендециозно... според мен и страничния съдия трябваше да гледа по-внимателно и да се намеси в случая, но явно е решил да си затрае след като видя с каква решителност Стайлс посочи бялата точка. Ако е видял, че няма дузпа, но не е посмял да се намесва значи жалко за него. ***** :)



Тема Re: Не знам за вас, ама аз по-смешнанови [re: =Kapлa=]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано21.08.07 08:48



Хубаво, че си е признал, това е честно. Но независимо от това последствието от грешката си остава ,тоест несправедлив гол и ощетен отбор!



Тема Re: Не знам за вас, ама аз по-смешнанови [re: Alabao13]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано21.08.07 22:37



поздрави на Ледове, хубаво е, че надделява в избора на отбор за малкия:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.