Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 23.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Слиема - Литекс 0:1 23 миннови  
Автор ЯЖ_MИ_MPЪCHИTE_ЧOPAПИ ()
Публикувано19.07.07 21:32



гол!



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: ЯЖ_MИ_MPЪCHИTE_ЧOPAП]  
Автор shevchenko (старо куче)
Публикувано19.07.07 21:51



Вече 3 гола. Една точка за България в битката за 15-та позиция в ранглистата и втори отбор в лигата ...



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: ЯЖ_MИ_MPЪCHИTE_ЧOPAП]  
Автор Edward (The king)
Публикувано19.07.07 22:05



Това е тема за клуб Футбол, пък и никойне го вълнува Латекса бате, освен Шевченко и Венабили.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано19.07.07 22:33



по този повод искам да изкажа следното мнение:

ХУЙ ЗА ВСИЧКИ СЕЛЯЦИ!



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: kpъcтниkът]  
Автор Edward (The king)
Публикувано19.07.07 22:50



Хахаха, не можеш да забравиш да поздравиш "дружката" си.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 11:14



Това е мач от ЕКТ така че точно тук му е мястото. Интересно как изведнъж се сети, че тази тема не е за тук след като клубът заприлича на клуб етнология с дискусиите за американци, араби, руснаци, сърби, гърци и поляци (странно как евреите още не сте ги споменали).
Що не спомена, че всички онези дискусии дето ги водите от месец и нещо не са за тук?
Иначе мен ме вълнува "Латекса". Както и ме вълнува всеки БГ тим в ЕКТ.
Интересно ако останете втори тази година - например Локо Сф или ЦСКА шампиони и точно с тези 0.125 точици спечелени от "Латекса" задържим 15-тото място кеото ще ви даде право да участвате в ШЛ - какво ще кажеш тогава?
И понеже реагираш в стил Наско Сираков, да ти припомня нещо което предполагам знаеш:

The UEFA team coefficients are calculated as the sum of the number of points of each individual team, and 33% of the country coefficient.

т.е. 6.805 точки взимате от въпросните 33% за които освен вие имат не малък принос ЦСКА и въпросният Латекс. А точно тоя сезон бяхте на косъм да сте непоставени в 3 кръг на ШЛ което значеше и почти нулев шанс за влизане в лигата. Да ти припомня, че сте последният поставен отбор със само 0.261 точици пред първият непоставен Спарта Прага и тази преднина е имате точно благодарение на Латекса.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: БM]  
Автор Edward (The king)
Публикувано20.07.07 11:31



Мен ме вълнува моят отбор, не се интересъувам от Латекса. Това, че сме поставени не е гаранция за влизане, ако бяхме непоставени пак същото. А и честно казано тук си има негласна договорка, да не се споменава български футбол по обективни причини.

А иначе в който и форум да влезеш, винаги има отклонения от самата тема, неизбежно, но факт.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 11:39



Да но правилата на ЕКТ са такива, че сте зависими от другите БГ отбори така че не може да не те вълнува какво правят те. Просто сте от един отбор, дори и да не ви се иска.
И извинявай ама да ми казваш, че поставени или не е едно и също е доста лаишко. Гаранция няма но шансовете са различни. В единият случай шансовете са над 50%, че и нагоре в другия са под 10 дори клонят към 0.
За справка виж статистиката колко процента от непоставените отбори успяват да минат 3 кръг.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано20.07.07 11:54



То в клуб "Футбол", освен Левски и ЦСКА други отбори не се споменават, така че темата си е добре тук. Като цяло е време да се помисли клуб "Футбол" да се преименува на "Любов и омраза в синьо/червено" или нещо подобно....





Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: БM]  
Автор Edward (The king)
Публикувано20.07.07 12:28



Защо да е лаишко? Да, шансовете са по-големи, но нищо не гарантират.

Антипатията ми към ЦСКА и безразличието към Латекса са толкова големи, че въобще не ме вълнуват изявите на ловешките и съм винаги против ЦСКА в Европа.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.