Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 21.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Слиема - Литекс 0:1 23 мин  
Автор ЯЖ_MИ_MPЪCHИTE_ЧOPAПИ ()
Публикувано19.07.07 21:32



гол!



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: ЯЖ_MИ_MPЪCHИTE_ЧOPAП]  
Автор shevchenko (старо куче)
Публикувано19.07.07 21:51



Вече 3 гола. Една точка за България в битката за 15-та позиция в ранглистата и втори отбор в лигата ...



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: ЯЖ_MИ_MPЪCHИTE_ЧOPAП]  
Автор Edward (The king)
Публикувано19.07.07 22:05



Това е тема за клуб Футбол, пък и никойне го вълнува Латекса бате, освен Шевченко и Венабили.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано19.07.07 22:33



по този повод искам да изкажа следното мнение:

ХУЙ ЗА ВСИЧКИ СЕЛЯЦИ!



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: kpъcтниkът]  
Автор Edward (The king)
Публикувано19.07.07 22:50



Хахаха, не можеш да забравиш да поздравиш "дружката" си.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 11:14



Това е мач от ЕКТ така че точно тук му е мястото. Интересно как изведнъж се сети, че тази тема не е за тук след като клубът заприлича на клуб етнология с дискусиите за американци, араби, руснаци, сърби, гърци и поляци (странно как евреите още не сте ги споменали).
Що не спомена, че всички онези дискусии дето ги водите от месец и нещо не са за тук?
Иначе мен ме вълнува "Латекса". Както и ме вълнува всеки БГ тим в ЕКТ.
Интересно ако останете втори тази година - например Локо Сф или ЦСКА шампиони и точно с тези 0.125 точици спечелени от "Латекса" задържим 15-тото място кеото ще ви даде право да участвате в ШЛ - какво ще кажеш тогава?
И понеже реагираш в стил Наско Сираков, да ти припомня нещо което предполагам знаеш:

The UEFA team coefficients are calculated as the sum of the number of points of each individual team, and 33% of the country coefficient.

т.е. 6.805 точки взимате от въпросните 33% за които освен вие имат не малък принос ЦСКА и въпросният Латекс. А точно тоя сезон бяхте на косъм да сте непоставени в 3 кръг на ШЛ което значеше и почти нулев шанс за влизане в лигата. Да ти припомня, че сте последният поставен отбор със само 0.261 точици пред първият непоставен Спарта Прага и тази преднина е имате точно благодарение на Латекса.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: БM]  
Автор Edward (The king)
Публикувано20.07.07 11:31



Мен ме вълнува моят отбор, не се интересъувам от Латекса. Това, че сме поставени не е гаранция за влизане, ако бяхме непоставени пак същото. А и честно казано тук си има негласна договорка, да не се споменава български футбол по обективни причини.

А иначе в който и форум да влезеш, винаги има отклонения от самата тема, неизбежно, но факт.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 11:39



Да но правилата на ЕКТ са такива, че сте зависими от другите БГ отбори така че не може да не те вълнува какво правят те. Просто сте от един отбор, дори и да не ви се иска.
И извинявай ама да ми казваш, че поставени или не е едно и също е доста лаишко. Гаранция няма но шансовете са различни. В единият случай шансовете са над 50%, че и нагоре в другия са под 10 дори клонят към 0.
За справка виж статистиката колко процента от непоставените отбори успяват да минат 3 кръг.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано20.07.07 11:54



То в клуб "Футбол", освен Левски и ЦСКА други отбори не се споменават, така че темата си е добре тук. Като цяло е време да се помисли клуб "Футбол" да се преименува на "Любов и омраза в синьо/червено" или нещо подобно....





Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: БM]  
Автор Edward (The king)
Публикувано20.07.07 12:28



Защо да е лаишко? Да, шансовете са по-големи, но нищо не гарантират.

Антипатията ми към ЦСКА и безразличието към Латекса са толкова големи, че въобще не ме вълнуват изявите на ловешките и съм винаги против ЦСКА в Европа.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Forest_fan]  
Автор Edward (The king)
Публикувано20.07.07 12:29



Никой не ви е спрял да пишете там. Набляга се на Левски и ЦСКА, понеже ние сме активни там.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 13:08



Набляга се на простотия, а не на нормална футболна дискусия, при все че специално се направи клуб футболни класициа за това.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 13:16



А трябва да те вълнуват тва се опитвам да ви втълпя от доста време насам и не само вас ами всички фенове на БГ отбори. Нали ако запазим 15 място и утре останете втори пак ще имате шанс за ШЛ - или на теб ти е все тая в кой турнир участвате. Същото е за поставен - непоставен, пак ли ти е все едно какви ще бъдете в 3 кръг ?



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано20.07.07 13:22



Доколкото се вижда и за Левски и за ЦСКА си има отделни клубове





Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Forest_fan]  
Автор Edward (The king)
Публикувано20.07.07 15:58



Имат си, но те са строго профилирани, в които заяжданията и ебавките, както и традиционните термини са забранени.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: БM]  
Автор Edward (The king)
Публикувано20.07.07 16:00



Мен ме вълнува какво ще постигнем в крайна сметка, жалко или не, но не мога да се обърна срещу себе си и да викам за ЦСКА в Европа, ако кажа, че ще го направя, ще бъда лицемер.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: БM]  
Автор Edward (The king)
Публикувано20.07.07 16:01



Прав си, но и когато се пуснат нормални теми, се поддържа дискусията.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано20.07.07 16:12



А в мача им с Галатасарай, да не искаш да кажеш, че си подкрепял Галатасарай





Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Forest_fan]  
Автор Edward (The king)
Публикувано20.07.07 16:59



Има изключения от правилото естествено. Срещу румънци и турци съм за Цеца, даже май бях пуснал тема в подкрепа за тях преди мачовете със Стяуа пре 2004г.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано20.07.07 19:06



Злобата по принцип е чорбарска черта. Остави я на заблудените чорбета. Аз няма да падам до тяхното ниво и да зобея при техните неуспехи и да правя заря и т.н.
В 21-ви век сме все пак.

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано20.07.07 19:51



Злобата, баце, не е ЧОРБАРСКА, а ЧОВЕШКА черта. И тъй като и цесекари, и левскари сме хора (макар че някои само по антропологични белези), то тя е характерна и за феновете от двете страни. А злобата трудно се надмогва, защото повечето хора помнят грешките и лошите неща, не добрите. Ето аз например като чуя Левски (за футболния клуб става въпрос) и в главата ми първо изниква картинката при награждаването за Купата на България (вече не помня коя година, не толкова отдавна) и как целия отбор на сините пееше "Бий чорбата по главата" (без Домовчийски, който тогава си беше само един младеж, не титуляр, за което ВИНАГИ ще го уважавам). Да не говорим за рефрените "Левски това е България" (при тази приказка ми иде да застрелям говорещия), или "Сами срещу всички". Та затова и аз по-скоро ще желая на Левски всичко най-лошо, а не да ги подкрепям, въпреки че са български отбор. Опитвам се де и както и Бай Момчил казва в ЕКТ играем от един отбор, но дори и там в определени моменти неприрязънта избива. Затова и гледам да не коментирам бг футбол много-много ...



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: alessandron]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано20.07.07 20:33



Злобата е човешка черта, да. Само че тя започна от червения лагер, когато Левски игра срещу Турския Галатасарай. Тогава незнайно защо (всъщност, аз зная защо - злоба) имаше агитка на ЦСКА при феновете на Галата. След това това на 3-ти МАрт фенове на ЦСКА викаха против Български отбор, а на 2-ри Юни се надяваха Беларус да победи България (защото селекционера на България бил "говедо"). Само на деня на народните Будители не са правили нещо Анти-Българско.
Ами зарята? Най-хубаво да се направи национален празник в чест на загубите на Левски, защото те и без това се празнуват като 3-ти Март от феновете на един Софийски отбор.

Да, също имаше тениски с "Аз Мразя ЦСКА," "Шумен мрази ЦСКА", "бий чорбата по главата," гейските слипове на Гонзо, Индийски слонове и т.н. Простотията за съжаление е болест, която ходи от човек на човек.

Но публични празненства по случай загубите на ЦСКА не е имало... още. В отговор на миналогодишната неандерталска постъпка може и да има.
Едно е вътрешно да се радваш на провал на съперника, друго е публично да изразяваш комплексарщина.

Така че най-подлото нещо е да издигаш ореол върху привържениците на своя отбор, а в същото време да осмиваш постъпките на "говедата"
НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!

Редактирано от (((((x)^x)^x)^x)^x) на 20.07.07 20:36.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано20.07.07 20:52



Аз не ти говоря за ПОВЕДЕНИЕТО НА ФЕНОВЕТЕ, а за ПОВЕДЕНИЕТО НА ИГРАЧИТЕ - НА ТЕЗИ НА ЛЕВСКИ. Феновете са си фенове, лумпени или не - НО СЛЕД КАТО ИГРАЧИТЕ (ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ) НА ЛЕВСКИ СЕ ПОКАЗВАТ КАТО ЛУМПЕНИ И ТО НА ОФИЦИАЛНО НАГРАЖДАВАНЕ - КУР ЗА ТЕЯ ХОРА, т.е разбирано като КЗЛ Ако това не го разбираш, здраве да е. А откъде е започнала злобата - историята на омразата между Левски и ЦСКА не почва от мачовете с Галатасарай ... Не съм останал с впечатление, че на мачове на национала САМО фенове на ЦСКА скандират против този или онзи - и то не отсега.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: kpъcтниkът]  
Автор shevchenko (старо куче)
Публикувано20.07.07 20:57



ХУЙ ЗА ВСИЧКИ СЕЛЯЦИ!

подкрепям, хуй за всички каталунци!



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор shevchenko (старо куче)
Публикувано20.07.07 20:59



човекът индиректно се опитва да ти набие в кратуната, че неинтерисувайки се от този мач, ти дефакто не се интерисуваш от клубният коефицент на Левски.

а иначе немога да разбера като никой не се интерисува от "Латекса", теб защо те интерисува да го споменеш, ами не го подминеш като един незаинтерисован форумец ...



Тема Батенови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.07.07 00:57



това го има навсякъде по-света и се прави от почти всички. Нали се сещаш кой издигаше плакати 'Заврете си скудетото отзад' на официален парад по случай спечелване на ШЛ


А сещаш ли се кой изрече фразата за 'говеждия стадион'.
Изобщо не бива да повдигаш тая тема, защото на всяко твое нещо ще ти отговорим с две



Тема Re: Батенови [re: Balleta]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.07.07 01:07



Да бе, добре, отговаряй и ти - дето си в US и всичко подробно си проследил, давай. Бтв, кои сте "вие" - ти и глистите



За скудетото имаше официално извинение - и от Галиани, и от Гатузо. Нещо не видях от Левски да се извиниха за споменатото от мен изпълнение. Не съм виждал и друг изпълнителен директор, освен тоя на Левски(Сираков) да казва - "ми пожелавам успех на българските отбори в ЕКТ, но не и на ЦСКА" в телевизия с национален ефир ? Айде сега ми дай по две неща за тия моите - чакам



Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.07.07 04:21



Ми в случая ''ние'' сме левскарите, вие може да сте глистите, знам ли.
В света на информационните технологии живеем, а отделно тук е и страната на Интернет, по кабелната тече интернет, по телефона тече интернет, по сателита тече интернет, по кафетата, библиотеките и книжарниците има wireless internet, изобщо всичко е интернет, така, че най-лесното нещо е да си в течение на нещата. Отделно, че и БТВ и Нова и 7 дни и новините на БНТ ги има на стрийминг.
Говориш пълни глупости. Не ми се занимава с простоти от сорта - ''вие сте лоши, а ние добри''. Да, когато е за Милан извинение има, нищо, че цяло Милано видя плаката - "ЗАВРЕТЕ ТИ СКУДЕТОТО ОТЗАД"

Официално извинение - ухахахахахааааа, колко благородно, да кажат , че сестра ти е курва, а после да се извинят. Много ме дразни изопаченото мислене. Аз ти показвам, че всички са еднакви, но не, за Сандро, Милан и Цецка са винаги добри, а останалите лоши. Интересно мислене, затова ще има и КЗМ и КЗЦецка



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: alessandron]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 10:52



С теб не установихме ли, че ти си фен на Милан и че ЦСКА ти е на много заден план? Така, че при теб е различно.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: shevchenko]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 10:55



Аре стига с тези ваши коефиценти и лицемерие, че трябвало всички да трупаме коефиценти за общото благо. Това го наложиха като тенденция в медиите, всаледствие на трагичните изяви на наще отбори в Европа през втората половина на 90-те.

а иначе немога да разбера като никой не се интерисува от "Латекса", теб защо те интерисува да го споменеш, ами не го подминеш като един незаинтерисован форумец ...
Обяснения търси от някой друг.







Тема Re: Батенови [re: Balleta]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.07.07 10:56



Не, аз не казвам, че ние сме добри. Казвам, че злобата е човешка черта и съм се аргументирал защо Левски не са ми приятни, но това не означва, че и от другата страна (т.е. тази, която на мен ми е симпатична) не е имало изцепки. И значи едно официално извинение за нищо не се брои вече - черните са си черни, каквото и да направят. Ами Милан като са толкова лоши спрямо Интер, защо не направиха проблем по случая Суацо ? Само да бяха поискали, можеше да се стигне до скандал (Суацо беше подписал договор с Интер, но без Интер и Каляри да се договорят - а за разлика от Пелето, той нямаше клауза за освобождение). И като нищо половин година хондурасецът можеше да не помирише терен - но Милан отстъпиха и не задълбочиха нещата. При аналогичен случай между Реал и Барса дали ще има подобно нещо, ти как мислиш?
Нали на всяко мое нещо щеше две да извадиш - не ги виждам, освен голите ти "ще има КЗМ и КЗЦецка". Аз на лош ли ти приличам и да не би да лъжа нещо и да не ти давам факти ? Глупости говоря, понеже давам факти и неща, които са казани и са се случили ? И ти като Калчев ли ще ми казваш "глупости" на всеки ФАКТ - щото не виждам в този постинг да даваш оборка с доказателства (в предния ти имаше, това за "говеждия стадион" беше много точно казано). И понеже сме заговорили за "лоши" кой клуб с най-мафиотските и гнусни средства чрез "официоза" си в спортната преса от две години прави само мръсни номерца, та Кака да дойде на "Бернабеу" ? Към Реал никога не съм изпитвал неприрязън, тази година ви стисках палци във важните ви мачове (както и ти беше за Милан във финала на ШЛ, ако не се лъжа?!), но меко казано е малко некоректно подобно държание от страна на Кралския клуб. Всеки прави грешки, но малцина се извиняват за тях - а извинението е единствения познат на човека начин поне да покажеш, че си осъзнал грешката (може и да е лицемерно, да, ама липсата му пък съвсем точно и 100% значи нещо).
Та така, баце, по темата - не съм искал да засегна Левски, казах защо не са ми приятни и в определени моменти искрено съм желал техен провал. Ти веднага скокна да мериш лошотата. Сори, ако съм те засегнал толкоз, но някак си си мисля, че аз тук в БГ повече мога да усетя определени настроения, отколкото ти от САЩ - както и обратното, естествено.

п.п. - това за "глистите" беше майтап

, не се обиждай. Жив и здрав, с Робен работите завършихте ли ги ?

Редактирано от alessandron на 21.07.07 10:58.



Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 10:59



Май не ди гледал награждаването на старшата?







Тема Re: Батенови [re: Edward]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.07.07 11:02



Мне, не съм - Цскарите и те ли така са правели ? Ако да - К.Р ЗА ТЕХ и един бой, та да им дойде акъла. Аз четох за вашия капитан (май беше), Табаков ако не се лъжа, че се цепил яко в реванша, ама не знам доколко е вярно, ти май каза, че си ходил на мача, можеш да ме осведомиш по въпроса



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.07.07 11:06



Мда, верно е, че ЦСКА са ми по-назад в фенските приоритети, ама понякога и аз се паля - все пак като малък първо ЦСКА съм видял и съм харесал, не Милан - нали знаеш, остават някои неща, колкото и дълбоко да си огорчен от стореното. А за Левски - старая се да не обръщам внимание и им пожелавам в мачовете в ЕКТ успех, ама понякога след някоя изцепка на Батков или Сираков (той напоследък се ограничи) просто ми припалва - та така ...



Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 11:38



Под фланелката показа потник с пикаещо въврху емблемата ви човече. Тъпотия, но какво мога да направя аз или ти? Нищо. То си е за тяхна сметка, те правят идиотизми, те отговарят за поведението си.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: alessandron]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 11:39



На Борат ако се обръща внимание, трябва да се гръмнем вкупом. Той дразни и нас, е блуфи е изключение, но там си има причини.







Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано21.07.07 16:32



Заблуждаваш се. Сираков каза "Успех на Литекс." Не е пожелавал неуспех на ЦСКА!

Ами Сакатлиев като злобно прогнозираше 2-0 за Удиниезе срещу Левски (той между другото щеше да печели Уефата).
Ами оправданията на Томов с чуждестранния съдия след дербито.
Ами изказванията на Ицето (легенда на ЦСКА) "Да вкарате 4 гола на тея говеда."
Ами изказванията на Дудучето (главатар на фенскуба на ЦСКА). Доколкото знам, дори и от синия фенклуб София-запад е нямало окровенни изказвания против ЦСКА. Докато Дудучето откровено употребява "турскосините." Това какво означава?
А награждаването при юношите старша възраст?

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!



Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано21.07.07 17:04



Щом е пожелал успех на Литекс, значи не пожелава на ЦСКА (тогава освен Левски, Литекс и ЦСКА бяха единствените останали български отбори в европейските турнири). Ти какво искаш да каже - "Пожелавам на ЦСКА да падне"?

Щом даваш тези примери, аз ще ти отговоря със следните:

Ами Сираков и годината на свинята.
Ами изцепките на Георги Петков след края на вечното дерби.
Ами всичките простотии на Батков.
Ами онзи надпис "Шумен мрази ЦСКА" насред Анфийлд, в мач нямащ нищо общо с ЦСКА.
Ами Боян Табаков и пикаещата фланелка.

Ясно е, че могат да се дадат примери и за двете страни, тъй че спорът няма смисъл.

ФЕДЕРЕР Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ТЕНИСИСТ НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА

Редактирано от Henman на 21.07.07 17:05.



Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.07.07 17:04



За Сираков съм сигурен, гледах предаването. Крум даже го попита директно "Няма ли да пожелаете успех на ЦСКА ?" и той си каза НЕ в прав текст - все пак за мач от евротурнирите говорим.

За награждаването при старшата възраст сме говорили с Edward - погледни там какво съм казал. За емблемата с пикаещото човече на фланелката на капитана на сините старша възраст какво ти е мнението ?
За шутовете срещу Спас Джевизов също ми е интерсно какво ти е мнението ?
Оправданията със съдиите пък изобщо не ги включвай като аргумент, щото и от двете страни са безброй и ако почнем да ги броим ...

За феновете и агитките вече казах, че при тях дума не може да се каже и да се оправдаят - изцепките и от двете страни са много - като почнем с бронзовите крави и стигнем до воденето на прасенца на "Герена".
Аз лично като симпатизант на ЦСКА се срамувам, че човек като Дучето е председател на фенклуба на ЦСКА - смятам че изроди като него и оня Иво Маймуната (май така беше) са директно за едно друго учреждение.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 17:29



За коефициентите се пишеше още във вестник "Народен Спорт".
За съжаление коефициента е доста важна част от представянето в ЕКТ особенно за средняшки отбори като нашите.
Ако жребият беше недирижиран коефициента нямаше да има толкова значение, но за съжаление не е така. И тук не говоря за бройка БГ отбори в ЕКТ, за които има някаква бегла логика да не ти пука в момента, говоря, че без коефициента ви от миналата година и без сегашният ви ШЛ щеше да е мираж.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: БM]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 19:07



Пишше се, но не ни се натрапваше толкова да стискаме палци един друг за коефицентите. Да не би феновете на Евертън да стискат палци на Пуул заради коефицента или тези на Тотнъм за Арсенал, за да имат по-голям коефицент? Аре стига сега, заради коефицентите да забравим враждата, абсурдно е, не само у нас, а навсякъде. Примери много.







Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано21.07.07 21:40



Отговарям ви и на двамата
Аз пък съм сигурен, че Сираков каза преди две години "Пожелавам успех на Литекс" и не е споменавал нищо за ЦСКА. Това че с тази фраза не бил пожелавал успех на ЦСКА си е червена интерпретация. Да, ако беше казал "Пожелавам провал на ЦСКА," тогава го заклеймявай. Аз по принцип не го и защитавам де, защото наистина е говорил някой простотии.

За Георги Петров е ясно . Не го одобрявам.
Батков НИКОГА не е говорил против ЦСКА. Даже им пожела успех в Евромачовете. Ръсил е простотии от друг тип.
За "Шумен Мрази ЦСКА" е ясно, коментирах го, НЕ ГО ОДОБРЯВАМ.

ритника по Джевизов също е долна постъпка. Само че аз не съм гледал инцидента, защото ако наистина е имало провокация от негова страна, значи нямам мнение.

Ръководството на Левски никога не съм чувал да се оправдават с чужд съдия при дербито. Може би защото Левски имат много малко загуби от ЦСКА, когато свири рефер от западна Европа, не знам.



Сандро, стига с това разграничаване на феновете от ръководството. Все едно футболистите и ръководството не са фенове на техния отбор...
Не можеш да си затваряш очите след постъпките на феновете и всеки път да категоризираш част от тях към "лумпените." "Ами то има лумпени и в двата лагера" "ами нормално, има полу-хора" и т.н. Ами то направо цялата ни държавица е една лумпениада, защото сега фенове на Черно Море хвърляха седалки на стадион "Лазур" в Бургас. А преди 3 години същото направиха идиоти от Локото на същия стадион. Мисълта ми е ... хайде да конкретизираме.

Освен това аз ти дадох примери с ИЗВЕСТНИ фенове-ултраси. Председател на фенклуба на ЦСКА - Дучето. Него всеки човек го знае!

А за журналистите няма да пиша, защото ми трябват поне 20 страници на Уърд.

Аз съм съгласен, че има простотии и идиотщини и от двете страни, обаче чак пък да желаеш провал на Левски заради техните олигофренщини, а да си затваряш очите при тези на ЦСКА - смешно е.

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!

Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано21.07.07 22:23



Напротив Батков непрекъснато се занимава с ЦСКА. Я виж

. Има и други примери разбира се, но сега не ми се търси.

ФЕДЕРЕР Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ТЕНИСИСТ НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА

Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.07.07 23:30



значи, ти по принцип си от тия, с които може да се говори, защото не си муле с капаци, като някои други, а гледаш по трезво на нещата. Затова и се учудих на втория ти постинг, когато, след като явно ти дадох два недвусмислени факта за любимите ти Милан и Цецка и ти казах, че всички са едни и същи, ти пак се опита да ги оневиниш, обаче да дозабиеш Левски. Както и да е, разбрахме се, че в крайна сметка всички са едни и същи и това е нормално, защото в крайна сметка всички, включителни и играчи и треньори и ръководители са и фенове. Аз си признавам откровено, че никога не съм държал нито за Цецка, ното за Барса. Това са най-омразните ми отбори, но пък имам много приятели, които са точно от тях, щото поради всеизвестни причини 90% от цесекарите у нас са и за каталунците.
А извинението не винаги е признаване на грешката, даже в случая е проява наложена от общественото мнение и няма нищо общо с това, че Гатузо или някой друг се е разкаял


А аз си спомням едно друо награждаване на Левски на което се носеха фланелки с надпис 7:1 и 7:2 Е беше си яко
Робен би трябвало да акостира в Мадрид другата седмица, делят го 2-3 милиона евро



Тема Re: Батенови [re: Balleta]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано21.07.07 23:37



Барса е най-българския от чуждите отбори , по един особен начин ,

никой не е безразличен към Барса - или я обичаш , или я мразиш ...



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано21.07.07 23:42



ха , и защо трябва аз да се гръмна за батков ?
айде стига с тия глупости ..
вие супер много му стискате палци и да прецака ''Пелето" , с което яко се излагате ..
п.с. оня ден разбрах защо му викате Пеле ..и малко след това отварям някакъв сайт и там пише -
'' Деко има рожден ден '' , това е някакъв левскарски Деко , естествено ...така съм се хилила ...



Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано22.07.07 00:00



в грешка си ...Мин година той пожела успех на Локо София , нали без малко щяха да отстранят кой отбор беше ,
тогава го питаха и за ЦСКА и той каза - '' аз успех на ЦСКА не мога да пожелая ''...това не е важно , де
какво да очакваш от човек който може да отпечата фланелки -
"Аз мразя ЦСКА " и не ми говори че всички са такива ,
защото нито божков , нито томов , нито чичо митко , нито костадинов , нито който и да е от всички футболни хора ще тръгне да поръчва такова нещо срещу друг отбор ...това само от един клуб може да го измислят

не съм чела за подобни ОФИЦИАЛНИ ФЛАНЕЛКИ НАДПИСАНИ С ОМРАЗА НИКЪДЕ , АМА НИКЪДЕ ..това е злоба без аналог изобщо !!
и не ми сравнявай с някой лумпен фен , говорим за РЪКОВОДСТВО , което е помислило ,
и ги е поръчало някъде ПРЕДВАРИТЕЛНО , а не е извикало нещо в прилив на емоция , нали така ?

а за мача в Ювентус през 1994 , кой се обажда за нередовен състезател в уефа , а ???





Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано22.07.07 00:04



защо да в чорбарска , бе !??!!
от 20 човека които пишат тук
2 са от литекс , 2-3 са от ботев , 2 от локо-тата ( примерно ) и само от левски сте написали че литекс не знам си какво ... и не защото смятат коефициенти а защото не мразят никого

то тая вашата мания за величие е опасна





Тема Re: Батенови [re: Henman]  
Автор Edward (The king)
Публикувано22.07.07 09:15



Батков е адвокат и като такъв му е в природата да провокира, пък и той си плямпа по навик всякакви глупости. Вашите декларации тази пролет не бяха по-малко безумни. Ревяхте за финала за Купата, при условие, че ваще направиха по-големи зулуми даже на миналогодишния финал. Просто монетата има две страни и лумпениадата лъха и от наще и от ваще и това надали ще се промени.







Тема Re: Батенови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано22.07.07 09:17



Е аз не я обичам Барса, но отквровенно и симпатизирам през годините.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано22.07.07 09:21



Тоя прякор на Ангелов е още от 90-те години, докато е бил юноша и не сме му го измисляли ние скоро. Като и на Миро Иванов, това Деко са му го лепнали в Шумен, е има и по-култови прякори през годините в българския футбол и не видях какво общо с темата има това?

Да стискам му палци да прецака Ангелов и проблем ли има?







Тема Re: Батенови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано22.07.07 09:24



Ти определено си в заблуда, ако смяташ, че тези фланелки ги прави Левски, а не са поръчани от фенклуба.


а за мача в Ювентус през 1994 , кой се обажда за нередовен състезател в уефа , а ???Айде да видим кой? Аз знам кой е набеден, но той не е нито наш ръководител, нито наш бивш футболист.

И стига с това пожелаване на успехи. Лапорта пожелава ли успех на Реал? Или Берлускони на Интер? Ами как си представяте Калдерон да каже, че иска победа на Барса в Европа?







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано22.07.07 09:26



Карлита кого заблуждаваш? Айде не ми говори, че искаш да печелим в Европа, заради коефицентите ви. Като си толквоа отворена пусни една анкета у вашия клуб дали искат да печелим в евротурнирите, ще и се наслаждавам.







Тема Re: Батенови [re: Edward]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано22.07.07 13:20



В отговор на:

Батков е адвокат и като такъв му е в природата да провокира, пък и той си плямпа по навик всякакви глупости



Това оправдава ли го?

Иначе и аз съм съгласен, че нашите също вършат много глупости, просто дадох няколко примера на хиксовете като отговор на неговите.

ФЕДЕРЕР Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ТЕНИСИСТ НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА

Тема Re: Батенови [re: Henman]  
Автор Edward (The king)
Публикувано22.07.07 14:56



Донякъде го оправдава, защото това е в природата му.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: =Kapлa=]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано22.07.07 18:05



Ами ако отидеш във "Футбол," какви теми виждаш? Само КЗЛ има там. Това какво изначава?
Плюс това фенове на Левски не са празнували публично провал на съперника! Това го правят едни други в една друга част на София.

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано23.07.07 23:04



вие - не
но другите искам да печелят , да :)) ..Морето да бие Сампдория , Литекс да бие , с който там играе ......



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано23.07.07 23:05



Е тогава, какво драпаш толкова? Същите сте като нас, няма какво да се лъжем.







Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано23.07.07 23:06



ето ти опровержение още същия ден , :)))





Тема Re: Батенови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано23.07.07 23:09



И какво като се гаври? Той си плямпа по навик, ние не го вземаме насериозно, пък вие ли?







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано23.07.07 23:10



е , поне съм за бълг. отбори , докато вие не сте за никого , нито за литекс , нито за моряците , нито за локото... ..а освен това има цесекари , които биха викали за герена , е , аз не съм от тях , де



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано23.07.07 23:13



И как пък реши, че не съм бил за Морето или Локо Сф?







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано23.07.07 23:19



абе няма значение , все е тая и да подкрепяш , и да не подкрепяш... .сега гледам оня ден колко съм била запалена
как съм се спряла само с тия постинги не знам :)))



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано23.07.07 23:27



Проблеми с гаджето ли, че си била толкова запалена?







Тема Re: Батенови [re: =Kapлa=]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано24.07.07 17:59



"И тримата са национални играчи, не са нито наркомани, нито криминално проявени, които стрелят с пистолети и арбалети, за да бъде трансферът им някаква сензация - заяви Батков."
И къде Батков споменава ЦСКА. Ти виждаш ли ЦСКА някъде? Просто заявява, че няма да взимат такива типове и това е. Останалото е чорбарски интерпретации.

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!



Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано24.07.07 20:36



Да бе, ясно, Батков е чист като сълза ...



Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано24.07.07 21:01



Не съм казвал, че не бръщолеви простотии. Просто това не е една от тях, а е Чорбарска инсинуация.

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: ЯЖ_MИ_MPЪCHИTE_ЧOPAП]  
Авторblue (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 21:51



kur za selqnite !!!!

Bulgariq ima samo EDIN OTBOR



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: blue]  
Автор Edward (The king)
Публикувано24.07.07 22:13



САМО ЛЕВСКИ

Нека не обръщаме внимание на хора прости, без висше образование, чорбари.







Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано24.07.07 22:14



Хич не е - по пряк намек за Ландзаат и Гарсес не може и да има. Или за индийската шампионска лига и слоновете - това пак е чорбарска инсинуация. Но твоя си работа де, всеки вярва в каквото иска ...



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано24.07.07 22:16



влизам и в трите категории :))



Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано24.07.07 22:18



най-гадното е че той обижда футболистите
а някак си не трябва да се занимава с тях ...



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано24.07.07 22:24



Сега остава да кажеш, че си и туркиня и ще попаднеш в класацията изцяло. :)))

Карлита, я кажи кога ще зарежеш Гената заради тъпото копеле. Тъпото ми призна, че също е влюбен в теб.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано24.07.07 22:41



В отговор на:

нека не обръщаме внимание на хора прости ...чорбари




наблегни на твоята идея ..



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано24.07.07 22:42



Моята идея е ясна, не ми отговори на въпросите.







Тема Re: Батенови [re: =Kapлa=]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано25.07.07 01:20



Кого обижда?? Дай цитатче, ама името на футболиста, които според теб обижда, да е там!

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!



Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано25.07.07 01:24



Не го е казал директно, не можеш да бъдеш сигурен какво има предвид. Може би иска да каже, че няма да взема Муту (защото той е бивш наркоман).



НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!

Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано25.07.07 13:06







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: ЯЖ_MИ_MPЪCHИTE_ЧOPAП]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано25.07.07 19:14



Браво на Литекс :)



Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано25.07.07 19:16



Първо КУР ЗА СЕЛСКИ!

Аве ей Сираков цяла България го чу публично да пожелава неуспех на ЦСКА!!

А като говорим за Сиртака искам да попитам на кой мач и пред коя агитка синята легенда и голмайстор номер 1 във вашата история си смъкна гащетата и си показа задника?





Тема Re: Батенови [re: Diavolo]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано25.07.07 20:01



Е, типично Чорбе.

Точно за това имах предвид като споменах за всеизвестната Чорбарска злоба.
Сираков не е пожелавал неуспех на ЦСКА.
Първо пожела успех на Литекс. Година след това каза цитирам, "Аз не мога да пожелая успех на ЦСКА." НО не им е пожелавал НЕУСПЕХ!!!!! Баси цесекарските инсинуации...

Като говорим за цяла България... Цяла България чу Стойчо да говори за "говеждия статион." Това какво означава? Какво общо имат животинските наименования с футбол? И същият човек е герой за вас, злобните чорбета.

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!

Тема Re: Батенови [re: Diavolo]  
Автор Edward (The king)
Публикувано25.07.07 20:01



На тебе Емил Костадинов любимец ли ти е?







Тема Изводът от цялата дискусия енови [re: ЯЖ_MИ_MPЪCHИTE_ЧOPAП]  
Автор shevchenko (старо куче)
Публикувано25.07.07 20:35



КЗЛ и КЗЦ!


Утре ще ебем говедата на националният, а на откриването на шампионата и червените боклуци.



Тема Re: Изводът от цялата дискусия енови [re: shevchenko]  
Автор Edward (The king)
Публикувано25.07.07 21:12



Хахахаха кого ще ебеш ве? Утре Левски ще играе първия си домакински мач за сезона пред собствена публика и евентуално няколко автобуса оранжеви смешници, дошли на пазар в София с безплатен транспорт.

Шева ти в Сектор Гей ли ще се настаниш, за да можеш поне веднъж да се обадиш?







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано25.07.07 23:09



именно, именно точно това е идеята!




Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: shevchenko]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано26.07.07 16:02



Барселона е по-голяма от всяко населено място в България, Каталуния е още по-голяма, какво селско има в това:)

а междудругото Барселона е по-голяма от Милано, ако не знаеш:)

Редактирано от пeтльo на 26.07.07 16:04.



Тема Re: Батенови [re: =Kapлa=]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано26.07.07 16:11



Дунав(Уругвай) е най-българския от чуждите отбори:))



Тема Re: Батенови [re: Edward]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано26.07.07 16:15



Абе ужасно тъпо сравняваш нашите отбори с Барселона, Реал, Интер, Милан и така на татъка, несравними са... Тука се борим за коефициенти и така на татъка, защото сме 15, имаме един отбор в ШЛ и 3 в УЕФА и имаме някакви мизерни шансове, ако всички се напънат здраво да имаме 2 отбора в ШЛ... От гореспоменатите отбори всеки самостоятелно може да направи коефициент за 7-8 място сигурно, ето защо не се подкрепят един друг, защото не им трябва:)
А тука ако само Левски играе, а другите падат в първи кръг, няма да се доберете и до 20-то място в УЕФА и ще си цъкате на трети предварителен непоставени:)



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано26.07.07 16:20



Нямаше ме една седмица и почна да се притеснява, пфу



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: пeтльo]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано26.07.07 22:56



къде изчезна , а ? ...пфу , мръсник ..разби ми сърцето ..



Тема Re: Изводът от цялата дискусия енови [re: shevchenko]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано26.07.07 23:03



кой е червен буклук , бе , pumpkin ?


защо махнаха Люпко ,
Люпко е 10 пъти по-добър от Ферарио ..написах по погрешка Херо , но и това щеше да е вярно :)



Тема Re: Батенови [re: пeтльo]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано26.07.07 23:06



е , писахте че е основан от българин , но Дунав не е бълг. река , минава през десетина държави ...14 май бяха



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано26.07.07 23:14



отговарям- тц , не става !- гената и аз в червило/ялта ( ако успея да се класирам , де, че при него е голяма навалица ) ,
а ти и тъпото на опера


нали сте интелигенти и висшисти :)))



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: пeтльo]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано26.07.07 23:18



аааа , гааадняр ,
сега ще почнеш с оправданията и лъжите ...





Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: пeтльo]  
Автор Edward (The king)
Публикувано27.07.07 11:12



Заведи я на романтичен уикенд някъде.







Тема Re: Батенови [re: пeтльo]  
Автор Edward (The king)
Публикувано27.07.07 11:14



Не беше ли от Русе?







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано27.07.07 11:24



Е като не щеш, тъпото копеле ще хвърли въдицата за Елия, след като се увери, че е жена.

Аз на опера не ходя, тя не е белег за интелект, предпочитам метъл концерти, даже скоро предстои един такъв култов в Кавана, ще го съчетаем с морето и бирата.









Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано27.07.07 11:26



Е като не щеш, тъпото копеле ще хвърли въдицата за Елия, след като се увери, че е жена.

Аз на опера не ходя, тя не е белег за интелект, предпочитам метъл концерти, даже скоро предстои един такъв култов в Каварна, ще го съчетаем с морето и бирата.









Тема Re: Батенови [re: Edward]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано27.07.07 17:15



Danubio Fútbol Club is a Uruguayan football (soccer) club that plays in Montevideo. It was founded by the Bulgarian born brothers Miguel and Juan Lazaroff on March 1, 1932 alongside with other kids of the "Republica de Nicaragua" school in Montevideo. Native from the city of Plovdiv, the Lazaroffs followed their parents to Uruguay where they've spent all of their lives.

Това прочетох от уикипедия



Тема Re: Батенови [re: пeтльo]  
Автор Edward (The king)
Публикувано27.07.07 18:34



Може бе, аз просто имах некъв спомен за Русе.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.