Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 22.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: БM]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 19:07



Пишше се, но не ни се натрапваше толкова да стискаме палци един друг за коефицентите. Да не би феновете на Евертън да стискат палци на Пуул заради коефицента или тези на Тотнъм за Арсенал, за да имат по-голям коефицент? Аре стига сега, заради коефицентите да забравим враждата, абсурдно е, не само у нас, а навсякъде. Примери много.







Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано21.07.07 21:40



Отговарям ви и на двамата
Аз пък съм сигурен, че Сираков каза преди две години "Пожелавам успех на Литекс" и не е споменавал нищо за ЦСКА. Това че с тази фраза не бил пожелавал успех на ЦСКА си е червена интерпретация. Да, ако беше казал "Пожелавам провал на ЦСКА," тогава го заклеймявай. Аз по принцип не го и защитавам де, защото наистина е говорил някой простотии.

За Георги Петров е ясно . Не го одобрявам.
Батков НИКОГА не е говорил против ЦСКА. Даже им пожела успех в Евромачовете. Ръсил е простотии от друг тип.
За "Шумен Мрази ЦСКА" е ясно, коментирах го, НЕ ГО ОДОБРЯВАМ.

ритника по Джевизов също е долна постъпка. Само че аз не съм гледал инцидента, защото ако наистина е имало провокация от негова страна, значи нямам мнение.

Ръководството на Левски никога не съм чувал да се оправдават с чужд съдия при дербито. Може би защото Левски имат много малко загуби от ЦСКА, когато свири рефер от западна Европа, не знам.



Сандро, стига с това разграничаване на феновете от ръководството. Все едно футболистите и ръководството не са фенове на техния отбор...
Не можеш да си затваряш очите след постъпките на феновете и всеки път да категоризираш част от тях към "лумпените." "Ами то има лумпени и в двата лагера" "ами нормално, има полу-хора" и т.н. Ами то направо цялата ни държавица е една лумпениада, защото сега фенове на Черно Море хвърляха седалки на стадион "Лазур" в Бургас. А преди 3 години същото направиха идиоти от Локото на същия стадион. Мисълта ми е ... хайде да конкретизираме.

Освен това аз ти дадох примери с ИЗВЕСТНИ фенове-ултраси. Председател на фенклуба на ЦСКА - Дучето. Него всеки човек го знае!

А за журналистите няма да пиша, защото ми трябват поне 20 страници на Уърд.

Аз съм съгласен, че има простотии и идиотщини и от двете страни, обаче чак пък да желаеш провал на Левски заради техните олигофренщини, а да си затваряш очите при тези на ЦСКА - смешно е.

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!

Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано21.07.07 22:23



Напротив Батков непрекъснато се занимава с ЦСКА. Я виж

. Има и други примери разбира се, но сега не ми се търси.

ФЕДЕРЕР Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ТЕНИСИСТ НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА

Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.07.07 23:30



значи, ти по принцип си от тия, с които може да се говори, защото не си муле с капаци, като някои други, а гледаш по трезво на нещата. Затова и се учудих на втория ти постинг, когато, след като явно ти дадох два недвусмислени факта за любимите ти Милан и Цецка и ти казах, че всички са едни и същи, ти пак се опита да ги оневиниш, обаче да дозабиеш Левски. Както и да е, разбрахме се, че в крайна сметка всички са едни и същи и това е нормално, защото в крайна сметка всички, включителни и играчи и треньори и ръководители са и фенове. Аз си признавам откровено, че никога не съм държал нито за Цецка, ното за Барса. Това са най-омразните ми отбори, но пък имам много приятели, които са точно от тях, щото поради всеизвестни причини 90% от цесекарите у нас са и за каталунците.
А извинението не винаги е признаване на грешката, даже в случая е проява наложена от общественото мнение и няма нищо общо с това, че Гатузо или някой друг се е разкаял


А аз си спомням едно друо награждаване на Левски на което се носеха фланелки с надпис 7:1 и 7:2 Е беше си яко
Робен би трябвало да акостира в Мадрид другата седмица, делят го 2-3 милиона евро



Тема Re: Батенови [re: Balleta]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано21.07.07 23:37



Барса е най-българския от чуждите отбори , по един особен начин ,

никой не е безразличен към Барса - или я обичаш , или я мразиш ...



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано21.07.07 23:42



ха , и защо трябва аз да се гръмна за батков ?
айде стига с тия глупости ..
вие супер много му стискате палци и да прецака ''Пелето" , с което яко се излагате ..
п.с. оня ден разбрах защо му викате Пеле ..и малко след това отварям някакъв сайт и там пише -
'' Деко има рожден ден '' , това е някакъв левскарски Деко , естествено ...така съм се хилила ...



Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано22.07.07 00:00



в грешка си ...Мин година той пожела успех на Локо София , нали без малко щяха да отстранят кой отбор беше ,
тогава го питаха и за ЦСКА и той каза - '' аз успех на ЦСКА не мога да пожелая ''...това не е важно , де
какво да очакваш от човек който може да отпечата фланелки -
"Аз мразя ЦСКА " и не ми говори че всички са такива ,
защото нито божков , нито томов , нито чичо митко , нито костадинов , нито който и да е от всички футболни хора ще тръгне да поръчва такова нещо срещу друг отбор ...това само от един клуб може да го измислят

не съм чела за подобни ОФИЦИАЛНИ ФЛАНЕЛКИ НАДПИСАНИ С ОМРАЗА НИКЪДЕ , АМА НИКЪДЕ ..това е злоба без аналог изобщо !!
и не ми сравнявай с някой лумпен фен , говорим за РЪКОВОДСТВО , което е помислило ,
и ги е поръчало някъде ПРЕДВАРИТЕЛНО , а не е извикало нещо в прилив на емоция , нали така ?

а за мача в Ювентус през 1994 , кой се обажда за нередовен състезател в уефа , а ???





Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано22.07.07 00:04



защо да в чорбарска , бе !??!!
от 20 човека които пишат тук
2 са от литекс , 2-3 са от ботев , 2 от локо-тата ( примерно ) и само от левски сте написали че литекс не знам си какво ... и не защото смятат коефициенти а защото не мразят никого

то тая вашата мания за величие е опасна





Тема Re: Батенови [re: Henman]  
Автор Edward (The king)
Публикувано22.07.07 09:15



Батков е адвокат и като такъв му е в природата да провокира, пък и той си плямпа по навик всякакви глупости. Вашите декларации тази пролет не бяха по-малко безумни. Ревяхте за финала за Купата, при условие, че ваще направиха по-големи зулуми даже на миналогодишния финал. Просто монетата има две страни и лумпениадата лъха и от наще и от ваще и това надали ще се промени.







Тема Re: Батенови [re: =Kapлa=]  
Автор Edward (The king)
Публикувано22.07.07 09:17



Е аз не я обичам Барса, но отквровенно и симпатизирам през годините.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.