Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 20.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Батенови [re: Balleta]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.07.07 10:56



Не, аз не казвам, че ние сме добри. Казвам, че злобата е човешка черта и съм се аргументирал защо Левски не са ми приятни, но това не означва, че и от другата страна (т.е. тази, която на мен ми е симпатична) не е имало изцепки. И значи едно официално извинение за нищо не се брои вече - черните са си черни, каквото и да направят. Ами Милан като са толкова лоши спрямо Интер, защо не направиха проблем по случая Суацо ? Само да бяха поискали, можеше да се стигне до скандал (Суацо беше подписал договор с Интер, но без Интер и Каляри да се договорят - а за разлика от Пелето, той нямаше клауза за освобождение). И като нищо половин година хондурасецът можеше да не помирише терен - но Милан отстъпиха и не задълбочиха нещата. При аналогичен случай между Реал и Барса дали ще има подобно нещо, ти как мислиш?
Нали на всяко мое нещо щеше две да извадиш - не ги виждам, освен голите ти "ще има КЗМ и КЗЦецка". Аз на лош ли ти приличам и да не би да лъжа нещо и да не ти давам факти ? Глупости говоря, понеже давам факти и неща, които са казани и са се случили ? И ти като Калчев ли ще ми казваш "глупости" на всеки ФАКТ - щото не виждам в този постинг да даваш оборка с доказателства (в предния ти имаше, това за "говеждия стадион" беше много точно казано). И понеже сме заговорили за "лоши" кой клуб с най-мафиотските и гнусни средства чрез "официоза" си в спортната преса от две години прави само мръсни номерца, та Кака да дойде на "Бернабеу" ? Към Реал никога не съм изпитвал неприрязън, тази година ви стисках палци във важните ви мачове (както и ти беше за Милан във финала на ШЛ, ако не се лъжа?!), но меко казано е малко некоректно подобно държание от страна на Кралския клуб. Всеки прави грешки, но малцина се извиняват за тях - а извинението е единствения познат на човека начин поне да покажеш, че си осъзнал грешката (може и да е лицемерно, да, ама липсата му пък съвсем точно и 100% значи нещо).
Та така, баце, по темата - не съм искал да засегна Левски, казах защо не са ми приятни и в определени моменти искрено съм желал техен провал. Ти веднага скокна да мериш лошотата. Сори, ако съм те засегнал толкоз, но някак си си мисля, че аз тук в БГ повече мога да усетя определени настроения, отколкото ти от САЩ - както и обратното, естествено.

п.п. - това за "глистите" беше майтап

, не се обиждай. Жив и здрав, с Робен работите завършихте ли ги ?

Редактирано от alessandron на 21.07.07 10:58.



Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 10:59



Май не ди гледал награждаването на старшата?







Тема Re: Батенови [re: Edward]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.07.07 11:02



Мне, не съм - Цскарите и те ли така са правели ? Ако да - К.Р ЗА ТЕХ и един бой, та да им дойде акъла. Аз четох за вашия капитан (май беше), Табаков ако не се лъжа, че се цепил яко в реванша, ама не знам доколко е вярно, ти май каза, че си ходил на мача, можеш да ме осведомиш по въпроса



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.07.07 11:06



Мда, верно е, че ЦСКА са ми по-назад в фенските приоритети, ама понякога и аз се паля - все пак като малък първо ЦСКА съм видял и съм харесал, не Милан - нали знаеш, остават някои неща, колкото и дълбоко да си огорчен от стореното. А за Левски - старая се да не обръщам внимание и им пожелавам в мачовете в ЕКТ успех, ама понякога след някоя изцепка на Батков или Сираков (той напоследък се ограничи) просто ми припалва - та така ...



Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 11:38



Под фланелката показа потник с пикаещо въврху емблемата ви човече. Тъпотия, но какво мога да направя аз или ти? Нищо. То си е за тяхна сметка, те правят идиотизми, те отговарят за поведението си.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: alessandron]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 11:39



На Борат ако се обръща внимание, трябва да се гръмнем вкупом. Той дразни и нас, е блуфи е изключение, но там си има причини.







Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано21.07.07 16:32



Заблуждаваш се. Сираков каза "Успех на Литекс." Не е пожелавал неуспех на ЦСКА!

Ами Сакатлиев като злобно прогнозираше 2-0 за Удиниезе срещу Левски (той между другото щеше да печели Уефата).
Ами оправданията на Томов с чуждестранния съдия след дербито.
Ами изказванията на Ицето (легенда на ЦСКА) "Да вкарате 4 гола на тея говеда."
Ами изказванията на Дудучето (главатар на фенскуба на ЦСКА). Доколкото знам, дори и от синия фенклуб София-запад е нямало окровенни изказвания против ЦСКА. Докато Дудучето откровено употребява "турскосините." Това какво означава?
А награждаването при юношите старша възраст?

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!



Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Henman (хладнокръвен)
Публикувано21.07.07 17:04



Щом е пожелал успех на Литекс, значи не пожелава на ЦСКА (тогава освен Левски, Литекс и ЦСКА бяха единствените останали български отбори в европейските турнири). Ти какво искаш да каже - "Пожелавам на ЦСКА да падне"?

Щом даваш тези примери, аз ще ти отговоря със следните:

Ами Сираков и годината на свинята.
Ами изцепките на Георги Петков след края на вечното дерби.
Ами всичките простотии на Батков.
Ами онзи надпис "Шумен мрази ЦСКА" насред Анфийлд, в мач нямащ нищо общо с ЦСКА.
Ами Боян Табаков и пикаещата фланелка.

Ясно е, че могат да се дадат примери и за двете страни, тъй че спорът няма смисъл.

ФЕДЕРЕР Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ТЕНИСИСТ НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА

Редактирано от Henman на 21.07.07 17:05.



Тема Re: Батенови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.07.07 17:04



За Сираков съм сигурен, гледах предаването. Крум даже го попита директно "Няма ли да пожелаете успех на ЦСКА ?" и той си каза НЕ в прав текст - все пак за мач от евротурнирите говорим.

За награждаването при старшата възраст сме говорили с Edward - погледни там какво съм казал. За емблемата с пикаещото човече на фланелката на капитана на сините старша възраст какво ти е мнението ?
За шутовете срещу Спас Джевизов също ми е интерсно какво ти е мнението ?
Оправданията със съдиите пък изобщо не ги включвай като аргумент, щото и от двете страни са безброй и ако почнем да ги броим ...

За феновете и агитките вече казах, че при тях дума не може да се каже и да се оправдаят - изцепките и от двете страни са много - като почнем с бронзовите крави и стигнем до воденето на прасенца на "Герена".
Аз лично като симпатизант на ЦСКА се срамувам, че човек като Дучето е председател на фенклуба на ЦСКА - смятам че изроди като него и оня Иво Маймуната (май така беше) са директно за едно друго учреждение.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 17:29



За коефициентите се пишеше още във вестник "Народен Спорт".
За съжаление коефициента е доста важна част от представянето в ЕКТ особенно за средняшки отбори като нашите.
Ако жребият беше недирижиран коефициента нямаше да има толкова значение, но за съжаление не е така. И тук не говоря за бройка БГ отбори в ЕКТ, за които има някаква бегла логика да не ти пука в момента, говоря, че без коефициента ви от миналата година и без сегашният ви ШЛ щеше да е мираж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.