Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 21.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано20.07.07 19:51



Злобата, баце, не е ЧОРБАРСКА, а ЧОВЕШКА черта. И тъй като и цесекари, и левскари сме хора (макар че някои само по антропологични белези), то тя е характерна и за феновете от двете страни. А злобата трудно се надмогва, защото повечето хора помнят грешките и лошите неща, не добрите. Ето аз например като чуя Левски (за футболния клуб става въпрос) и в главата ми първо изниква картинката при награждаването за Купата на България (вече не помня коя година, не толкова отдавна) и как целия отбор на сините пееше "Бий чорбата по главата" (без Домовчийски, който тогава си беше само един младеж, не титуляр, за което ВИНАГИ ще го уважавам). Да не говорим за рефрените "Левски това е България" (при тази приказка ми иде да застрелям говорещия), или "Сами срещу всички". Та затова и аз по-скоро ще желая на Левски всичко най-лошо, а не да ги подкрепям, въпреки че са български отбор. Опитвам се де и както и Бай Момчил казва в ЕКТ играем от един отбор, но дори и там в определени моменти неприрязънта избива. Затова и гледам да не коментирам бг футбол много-много ...



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: alessandron]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано20.07.07 20:33



Злобата е човешка черта, да. Само че тя започна от червения лагер, когато Левски игра срещу Турския Галатасарай. Тогава незнайно защо (всъщност, аз зная защо - злоба) имаше агитка на ЦСКА при феновете на Галата. След това това на 3-ти МАрт фенове на ЦСКА викаха против Български отбор, а на 2-ри Юни се надяваха Беларус да победи България (защото селекционера на България бил "говедо"). Само на деня на народните Будители не са правили нещо Анти-Българско.
Ами зарята? Най-хубаво да се направи национален празник в чест на загубите на Левски, защото те и без това се празнуват като 3-ти Март от феновете на един Софийски отбор.

Да, също имаше тениски с "Аз Мразя ЦСКА," "Шумен мрази ЦСКА", "бий чорбата по главата," гейските слипове на Гонзо, Индийски слонове и т.н. Простотията за съжаление е болест, която ходи от човек на човек.

Но публични празненства по случай загубите на ЦСКА не е имало... още. В отговор на миналогодишната неандерталска постъпка може и да има.
Едно е вътрешно да се радваш на провал на съперника, друго е публично да изразяваш комплексарщина.

Така че най-подлото нещо е да издигаш ореол върху привържениците на своя отбор, а в същото време да осмиваш постъпките на "говедата"
НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!

Редактирано от (((((x)^x)^x)^x)^x) на 20.07.07 20:36.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано20.07.07 20:52



Аз не ти говоря за ПОВЕДЕНИЕТО НА ФЕНОВЕТЕ, а за ПОВЕДЕНИЕТО НА ИГРАЧИТЕ - НА ТЕЗИ НА ЛЕВСКИ. Феновете са си фенове, лумпени или не - НО СЛЕД КАТО ИГРАЧИТЕ (ПРОФЕСИОНАЛИСТИТЕ) НА ЛЕВСКИ СЕ ПОКАЗВАТ КАТО ЛУМПЕНИ И ТО НА ОФИЦИАЛНО НАГРАЖДАВАНЕ - КУР ЗА ТЕЯ ХОРА, т.е разбирано като КЗЛ Ако това не го разбираш, здраве да е. А откъде е започнала злобата - историята на омразата между Левски и ЦСКА не почва от мачовете с Галатасарай ... Не съм останал с впечатление, че на мачове на национала САМО фенове на ЦСКА скандират против този или онзи - и то не отсега.



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: kpъcтниkът]  
Автор shevchenko (старо куче)
Публикувано20.07.07 20:57



ХУЙ ЗА ВСИЧКИ СЕЛЯЦИ!

подкрепям, хуй за всички каталунци!



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: Edward]  
Автор shevchenko (старо куче)
Публикувано20.07.07 20:59



човекът индиректно се опитва да ти набие в кратуната, че неинтерисувайки се от този мач, ти дефакто не се интерисуваш от клубният коефицент на Левски.

а иначе немога да разбера като никой не се интерисува от "Латекса", теб защо те интерисува да го споменеш, ами не го подминеш като един незаинтерисован форумец ...



Тема Батенови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.07.07 00:57



това го има навсякъде по-света и се прави от почти всички. Нали се сещаш кой издигаше плакати 'Заврете си скудетото отзад' на официален парад по случай спечелване на ШЛ


А сещаш ли се кой изрече фразата за 'говеждия стадион'.
Изобщо не бива да повдигаш тая тема, защото на всяко твое нещо ще ти отговорим с две



Тема Re: Батенови [re: Balleta]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.07.07 01:07



Да бе, добре, отговаряй и ти - дето си в US и всичко подробно си проследил, давай. Бтв, кои сте "вие" - ти и глистите



За скудетото имаше официално извинение - и от Галиани, и от Гатузо. Нещо не видях от Левски да се извиниха за споменатото от мен изпълнение. Не съм виждал и друг изпълнителен директор, освен тоя на Левски(Сираков) да казва - "ми пожелавам успех на българските отбори в ЕКТ, но не и на ЦСКА" в телевизия с национален ефир ? Айде сега ми дай по две неща за тия моите - чакам



Тема Re: Батенови [re: alessandron]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано21.07.07 04:21



Ми в случая ''ние'' сме левскарите, вие може да сте глистите, знам ли.
В света на информационните технологии живеем, а отделно тук е и страната на Интернет, по кабелната тече интернет, по телефона тече интернет, по сателита тече интернет, по кафетата, библиотеките и книжарниците има wireless internet, изобщо всичко е интернет, така, че най-лесното нещо е да си в течение на нещата. Отделно, че и БТВ и Нова и 7 дни и новините на БНТ ги има на стрийминг.
Говориш пълни глупости. Не ми се занимава с простоти от сорта - ''вие сте лоши, а ние добри''. Да, когато е за Милан извинение има, нищо, че цяло Милано видя плаката - "ЗАВРЕТЕ ТИ СКУДЕТОТО ОТЗАД"

Официално извинение - ухахахахахааааа, колко благородно, да кажат , че сестра ти е курва, а после да се извинят. Много ме дразни изопаченото мислене. Аз ти показвам, че всички са еднакви, но не, за Сандро, Милан и Цецка са винаги добри, а останалите лоши. Интересно мислене, затова ще има и КЗМ и КЗЦецка



Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: alessandron]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 10:52



С теб не установихме ли, че ти си фен на Милан и че ЦСКА ти е на много заден план? Така, че при теб е различно.







Тема Re: Слиема - Литекс 0:1 23 миннови [re: shevchenko]  
Автор Edward (The king)
Публикувано21.07.07 10:55



Аре стига с тези ваши коефиценти и лицемерие, че трябвало всички да трупаме коефиценти за общото благо. Това го наложиха като тенденция в медиите, всаледствие на трагичните изяви на наще отбори в Европа през втората половина на 90-те.

а иначе немога да разбера като никой не се интерисува от "Латекса", теб защо те интерисува да го споменеш, ами не го подминеш като един незаинтерисован форумец ...
Обяснения търси от някой друг.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.