Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 28.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Купа на Азиянови  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 15:35



Индонезия би Бахрейн с 2:1 в турнира за купата на Азия





Тема Re: Купа на Азиянови [re: БM]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано10.07.07 16:29



Мисля, че ще се получи добър турнир, Япония, Австралия(нищо, че и двата направиха изненадващи равни), Китай дори, Южна Корея разбира се, отбори с бъдеще според мен, жалко че само на репортажи ще останем



Тема Re: Купа на Азиянови [re: пeтльo]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 16:36



Стрииминг. Излъчват се по нормално време стига да не си на работа

. Иначе и аз очаквам интересен турнир и вива Кенгуру .
Вече имам и поводи за радост - нашто момче вкара за Австралия, а Индонезия би .



Тема В моментанови [re: БM]  
Автор bat Masterson (punfighter)
Публикувано10.07.07 16:58



В момента гледам Малайзия - Китай с PPStream и качеството е по-добро от картината на БНТ, която хващам с вътрешна антена!!!

Иначе всичките отбори са готини. Няма отбор, който откровено да ме дразни, от което страда хейтърството, а оттам и запалянковския интерес към турнира :))




ДУР ЗА КИРА!

Тема Re: Купа на Азиянови [re: БM]  
Автор bat Masterson (punfighter)
Публикувано10.07.07 17:07



Много здрав турнир се очертава! Нещо обаче не останах очарован от първите мачове, които гледах - не толкова заради скучен футбол, колкото заради празните трибуни и липсата на атмосфера, каквато подхожда на голям футболен форум.
Дано нещата се променят с течение на турнира. Азиатският футбол порасна много през последните години и тепърва ще прави бум.

Сайтът им е страшен, но малко тежко се зарежда на моменти:






ДУР ЗА КИРА!

Тема Re: Купа на Азиянови [re: пeтльo]  
Автор Edward (The king)
Публикувано10.07.07 17:45



Аз съм си за Република Корея, ама да ги видим какво ще изумуват. Имат шансове поне на теория.







Тема Re: Купа на Азиянови [re: Edward]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано10.07.07 19:19



Аз съм за Австралия пък:)



Тема Re: Купа на Азиянови [re: пeтльo]  
Автор Edward (The king)
Публикувано10.07.07 19:42



Ако следваме логиката на Мейджъра озитата нямат място в този турнир. В интерес на истината те ме кефят, а и са пълни с футболисти, които играят в Англия, бивша британска колония са. Ама все пак още от Мондиале 1990 корейците са ми най-симпатичния азиатски отбор.







Тема Re: Купа на Азиянови [re: Edward]  
Автор bat Masterson (punfighter)
Публикувано10.07.07 20:36



Корейците са стабиляги и бележат голям прогрес в последно време. Сещам се как щяха да изненадат Германия в САЩ (2:3 паднаха, а бяха близо до обрата), от Мондиалето си спомням смътно мача им с Испания от предварителните групи (0:2 паднаха май).

п.п. Австралия е пълноправен член на AFC, тъй че мястото им е точно в този турнир. Относно членството им в азиатската конфедерация - това е едно от най-добрите решения във футбола последните години. Според мен трябва изцяло да се обединят OFC и AFC (сега съществуването на Океания е повече от безсмислено), а проблемът с огромните разстояния да се реши с разделение на териториален принцип.




ДУР ЗА КИРА!

Редактирано от bat Masterson на 10.07.07 20:37.



Тема Тема на място.нови [re: БM]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано10.07.07 21:05



Моето мнение е че Австралия и Япония са с една класа над другите отбори, въпреки че направиха равни в първите си мачове. Когато важните мачове дойдат, ще се разделят момчетата от мъжете.
Шанс имат и Южна Корея.

Иначе напредък бележат Китай. Но все още си спомням унижението, което изпитаха Китайците преди 3 години, когато паднаха на собствена земя от Япония.

Това първенство няма да е толкова интересно като онова преди 3 години, защото тогава показваха в публиката много сладки неща (в женски пол).



Тук Аз симпатизирам на Китай и Австралия

НУЛЕБЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛ!

Редактирано от (((((x)^x)^x)^x)^x) на 10.07.07 21:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.