Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 27.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Към Алесандроннови  
АвторTOMl (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 06:42



Понеже от време не ми приема сига, да кажа само:

You're Shit

Справедливост няма!

Ина4е Байерн трябваше да бият последните мачове

Ман Ю сьщо

КУР ЗА МИЛАН

сори за шибания отговор

отговарям по друг на4ин в момента



Тема Re: Към Алесандроннови [re: TOMl]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано13.06.07 16:43



Хахахахаха, баце, чак толкова ли те ударихме в сърцето ?

Ти пък, не се втелявай, то не може всеки път да пада от небето за 6 минути - случи ви се веднъж, стига толкова. Не може винаги да се печели, нали така ? Малко съм изненадан, че поне не ни поздрави, като Резо и Анфо, но да кажем че си го изживял твърде тежко и затова. А аз как бях след Истанбул, а (и всички росонерчета) - тогава ви ПОМЛЯХМЕ, но показахте дух, ние се отпуснахме и ви върза, а след това - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ НА ШИПКА. Вие изстрадахте онази титла, ние - тази. 7:5 не е толкова зле, турнира не е свършил, нова година - нов късмет. Но пък Пипо е ГОЛЯМА РАБОТА, завинаги един от нас - АЛЕ-АЛЕ-АЛЕЕЕЕЕ.

п.п. - Казах ти, че Атина е наша територия, ти обаче май не го повярва, или поне ти се щеше да не е така - ти си знаеш. А като ви поведохме веднъж и изобщо не знаехте какво да правите - така е, само с тактика и един Джерард не става, трябва и някой друг да може да я ритне. Айде, дочуване, пиши, да не вземеш да зачезнеш

п.п. 2 - цялата Премиершип изгърмя в ШЛ, рекорд - Испания и Италия като бяха с по 3 на полуфиналите и си взеха титлата, даже финала не беше между отбори от две държави, обаче Англия си е Англия - неповторима е, НУМЕРО УНО в начините по преебаване



Тема Re: Към Алесандроннови [re: alessandron]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано13.06.07 17:30



само с тактика и един Джерард не става, трябва и някой друг да може да я ритне.

Всъщност на този финал, Джерард като цяло игра доста слабо, а и в конкретни моменти ги закопа;)

...
"The story is untrue and the president did not lose his watch"


Тема Re: Към Алесандроннови [re: пeтльo]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано13.06.07 17:54



Така е, ама най-чистото положение за тях си го изработи сам - все пак не може всеки път да вкарва. Томи мрънка за "ръката" на Индзаги, ама за засадата на Кайт при техния гол не казва нищо - щото беше засада, па макар и един косъм, дори английските коментатори си го казаха.



Тема Re: Към Алесандроннови [re: alessandron]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано13.06.07 21:37



Ти къде гледа финала?







Тема Re: Към Алесандроннови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано13.06.07 21:39



В "Лаваца" на Витошка - защо ?



Тема Re: Към Алесандроннови [re: alessandron]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано13.06.07 23:22



Там английски ли е бил коментара?







Тема Re: Към Алесандроннови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано13.06.07 23:34



Не, по SKY го гледахме, с италиански коментар. Но за гола на Кайт го гледах на запис от youtube, беше на английски коментара, защото Мейджъра обърна внимание на ситуацията и ми стана интересно.



Тема Re: Към Алесандроннови [re: alessandron]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано14.06.07 00:32



Може, честно казано, по това време вече мислех за ходенето в Стара Загора за финала за купата и не бях много изнервен.







Тема Re: Към Алесандроннови [re: TOMl]  
Автор Kapлoc (Тевес )
Публикувано14.06.07 01:14



много конкретно-пожелателен постинг :))..не ти е минало още .
просто си казваш - бихме в невъзможния мач , а изпуснахме по-лесния и ти става още по - кофти ..
но така е - няма справедливост ( и имаше Ръчичка , много ясно ) ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.