Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:36 23.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Две неща са ясни  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано10.06.07 10:41



Трансферът на РВН в Реал е трансфер на сезона в Испания, а може би и Европа. Без него Мадрид щеше да се бори за Интертото.

А Меси винаги ще си остане само жалко подобие на трътлестия наркоман.







Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано10.06.07 12:39



Абсолютно!Трансфера на сезона,плюс голям Бекъм във финалната част на шампионата.Спасиха главата на тоя тъп макарон Капело.


Who cries for the children? I do.


Тема Re: Две неща са яснинови [re: dioforever]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано10.06.07 12:52



Капело не е тъп, а трябва да му целувате краката

Ако не беше той, догодина и Интертото не знам дали щяхте да играете



Тема Re: Две неща са яснинови [re: dioforever]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано10.06.07 12:54



Капело едно не може да му се отрече, че върна духа на победител в този отбор. Кога си ги видял предишние три сезона да се борят така надъхано до края на мачовете и да ги измъкват по такъв начин?







Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано10.06.07 13:36



Точно Капело,беше закотвил Робиньо и Бекъм,след новината за трансфера му.Със сигурност е по-голям от един суринамец,който плюеше по играчите на терена,когато беше футболист.Факт е,че никой от испанските отбори с изключение на Севиля,не играят с такава воля и хъс както сега Реал, с което не ми стават по-симпатични.


Who cries for the children? I do.


Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано10.06.07 14:42



Жалко подобие???

Вчера много се смях на коментатора на мача, сега и на теб ли трябва да се смея?:)

the braying sheep on my TV screen
make this boy shout, make this boy scream


Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Alabao13 (скепсис)
Публикувано10.06.07 15:45



РВН наистина е супер футболист и както виждам, май ще стане Пичичи на сезона, което е много хубаво. Дано продължава в този дух.

За Меси си в голяма грешка. Но той е млад, има време да осъзнаеш неправилността на разсъждението си.




HE'S BACK!

Тема Глупостинови [re: dioforever]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано10.06.07 17:29



говориш сега, какъв хъс, каква воля, каква борба, питай Олмаши той ще ти обясни за какво става на въпрос



П.П. Иначе ти прави чест, че го признаваш щоти си барселонка. Интересното е, че преди няколко години Барса сформира един напълно нов отбор и след 5 години суша заигра със същия хъс и глад за победи и трофеи, с който сега играе Мадрид след 3 годишна суша и с един подмладен състав. Тогава Мадрид бе отбор с много звезди, проблеми в съблекалните (групата на Раул и Гути и тая на наемниците) и без глад за футбол. Тогава загубихме титлата след 8 точки преднина. Сега, като че ли всичко в двата лагера е напълно обратно - проблеми в съблекалнята на Барса и никаква мотивация. Там май, вече всички мислят за новите си предизвикателства. Все пак обаче предстои още един кръг и в Примера ... нека мине и той и тогава да правим големите анализи



Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Kapлoc (Тевес )
Публикувано10.06.07 18:10



с две думи - решаващи бяха контузиите на Ето'о и Деко както и връщането на Бекъм

жалко подобие ??
хеттрика на Меси срещу Реал , гола срещу Хетафе - велики !
Меси няма нужда да го сравняват с никой .
дали ще има ли пак някой като Стоичков в България или да закриваме футбола ? :))



Тема Re: Две неща са яснинови [re: Alabao13]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано10.06.07 20:12



Голям футболист и голям плагиат. От снощи ми е крайно противен.







Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано11.06.07 00:41



Да наричаш Диего Армандо Марадона 'трътлест наркоман' е смешно Калчев,ти нарочно ли все провокираш или си ти е просто в кръвта?Кой е най-великия футболист за теб?Само не ми идвай с некви си там глупости от сорта на 'има много' щото винаги има НАЙ-ВЕЛИК!



Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Авторбaй Moмчил (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 10:58



Абсолютно си прав за Меси, но не и за Марадона. Последният е и ще си остане велик, въпреки гола с ръка.



Тема Re: Две неща са яснинови [re: бaй Moмчил]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано11.06.07 14:49



Не казвам, че не е велик, но не го понасям и си го наричам както си искам.







Тема Re: Две неща са яснинови [re: kpъcтниkът]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано11.06.07 14:51



Всяко определение, започващо с "най" или "по" е адски субективно, а и нямам наблюдения върху цялата история на футбола за да направя качествено сравнение.

Аз лично в онази класация на ФИФА гласувах за Йохан Кройф и още държа на това си мнение.







Тема Re: Глупостинови [re: Balleta]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано11.06.07 16:39



Това имах предвид и аз.Нека изчакаме края на шампионата,не че не сте шампиони,ама това и бучаха журналята тука снощи,че нямало никакво уважение и респект към отбора на Майорка, а те са много мръсни копелета при гостуванията.Само,че в момента летите и едва ли ще могат да докопат нещо на Бернабеу.Кефя се на Бекъм и Рууд,щото те промениха най-много нещата ,особено в последните мачове,няма как да не ги харесвам.Другата седмица си купувам абонаментна карта на Леванте,щото е тънкаж и така ще мога да ви гледам на живо догодина,че и развалината Барса и симулантите от Андалусия,което за 130 евро на година е нищо работа.




Who cries for the children? I do.


Тема Re: Глупостинови [re: dioforever]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано11.06.07 17:16



Карта хубаво, ама обмисли ли молбата ми за подарък от Испания?:)

...
Help me in my weakness
'Cos I'm falling out of grace


Тема Re: Глупостинови [re: dioforever]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано11.06.07 19:28



Дио, във Валенсия ли живееш?







Тема Re: Глупостинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано11.06.07 19:53



Си сеньор


Who cries for the children? I do.


Тема Re: Глупостинови [re: dioforever]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано11.06.07 20:43



Как вървят имотите там? Примерно един двустаен апартамент край плажа имаш ли си идея колко е?







Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано12.06.07 00:52



Кройф го знаеме само на книга, аз мач с него не съм леда

Архиви също. За теб не знам, но не вярвам да си гледал повече от 3-4 мача на Кройф на запис? Все едно де, както казваш субективно мнение. Въпроса е, че предтавителната извадка на ФИФА обяви Марадона за N:1 за феновете, нещо, което за мен е по-ценно от бюрократичното решение на ФИФА за Пеле.
Абе не знам, за мен МАРАДОНА е номер 1 завинаги. Отделно и съм имал възможността да го гледам от 86 насам. Тоя човек направи почти сам Наполи шампион и Арже световни. А Кройф се скри като мишка пред 78г, някъде четох, че заради .... бизнес интереси



Тема Re: Две неща са яснинови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано12.06.07 01:07



Абсолютно хейтърство:)

Кройф е Бог

...
Help me in my weakness
'Cos I'm falling out of grace


Тема Re: Две неща са яснинови [re: Balleta]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано12.06.07 12:40



Мисля, че вече, казах, че а сбсурднод а сравняваяме играчи, които сме гледали с такива, които не сме гледали. Мое право си е да гласувам за когото реша, нъл тъй?







Тема Re: Две неща са яснинови [re: Balleta]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано12.06.07 14:08



За Кройф си абсолЮтно прав, заеба нац. отбор на лалетата то4но заради пари преди 78 год. А за Пеле не си прав защото тези които са го гледали наживо надали се справят с компа така добре както феновете на Марадона.Аз също съм гледал много ма4ове на Марадона от 82 год. насам и признавам 4е е най великия за своето си време ,но да се сравняват двамата които са играли в разли4ни епохи в развитиети на футбола е най малкото наивно. Пеле все пак е 3 пъти световен шампион нали......





Тема Re: Две неща са яснинови [re: бaй Moмчил]  
Автор BatRado (red)
Публикувано12.06.07 14:57



Заклеймихте и вие момчето...
Чакайте, неговата кариера тепърва започва - може да направи Аржентина сам шампиони 2010г и 2014г , и да донесе на Барса (или който и да е ) 4-5 поредни КЕШ-а.
Тогава какво ще кажете за него? - "Велик е, въпреки гола с ръка"

.
Тия неща минават и се забравят. НЕ става въпрос все пак за гол на световно първенство или финал за КЕШ, а за гол от национален шампионат.
Просто ми се струва прекалено крайно да се дават такива епитети за играч, който тепърва ще показва какво може. Не зависимо дали е Меси или друг...

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Patrick_K (kamata)
Публикувано12.06.07 15:27



На тебе абсолютно нищо не ти е ясно. Този футболист, дето Борката от Диема каза, че никога нямало да стане велик футболист ще изведе Аржентина до 3та световна титла, а гадния пигмей Бекъм, може да вдигне титла с националния отбор ама само че с ветераните на Англия.

п.п. Някой може ли да ми изброи титлите на Бекъм в историята



Тема Re: Две неща са яснинови [re: Patrick_K]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано12.06.07 16:51



Как пък реши, че съм голям симпатизант на Бекъм? И какво общо има той с тази тема?

Ами нека Меси изведе Аржентина до световна титла, пък тогава да коментираме, защото дотук това е само една прогноза от твоя страна.







Тема Re: Глупостинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано12.06.07 21:16



Зверски цифри.Сега не ми се рови,щото четох миналата седмица из вестниците,че тука край морето са най-високи цените на имотите.За пример ще ти дам цена на кв.м. в зоната на града на изкуствата и науката,това е първа зона,дето Мак Ларън си направиха представянето на болида,близо до плажа,супер модерни сгради близо 6000евро,значи за един двустаен от 60 кв.м. около 340-350 "бомбета",ако изнудиш тия кожодери от агенциите.Другата зона край морето е Кабанял,пълно със кучешки лайна,цигани,стари сгради,доста от тях гредореди и кьор тавани както му викаме в БГ и пак жестоки цени.За пример в хубава зона ,например Аламеда,това е до Местая,има много хубави местенца и апартаменти,но...пак гредоред,стара сграда,нужда от тотален ремонт от порядъка на 30 до 50 хил евро с мебелите,това може да се вземе за 150 хил и като добавиш и цената за ремонта,пак близо 200.Забравих,квадратурата е 70 кв.м. Иначе в другите зони цената е около 2000-2500 евро на квадрат.Абе имам много инфо,ако нещо те интересува извън града пак край морето мога да проверя.Из селата около Валенсия,цените пак са около 2000 евро,но има много хубави места.


Who cries for the children? I do.

Редактирано от dioforever на 12.06.07 21:23.



Тема Re: Глупостинови [re: пeтльo]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано12.06.07 21:25



Да,мисля :)


Who cries for the children? I do.


Тема Re: Глупостинови [re: dioforever]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано13.06.07 08:23



Май ще нмасочим мойте хора към Канарските острови, там ми препоръчаха апартамент за 30 хилки, а поне по снимките не бил зле, пък и имам човек, който да го огледа. Ама ще видим все пак, те какво ще кажат. Благодаря за информацията.







Тема Re: Глупостинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано14.06.07 00:57



Абе няма такива цени.Това е някой коптор или в супер задръстено място,дето няма никакво движение или тия от агенцията са сложили друга снимка.Направи сметка,това е цена за панелка в Бг,но ако има наистина такова място да го вземат.Разгледай,ако искаш това


Това са цени на имоти точно на Канарските острови в санта Круз де Тенерифе,все се въртят около 1500-2000 на кв метър.Ок ,аре


Who cries for the children? I do.

Редактирано от dioforever на 14.06.07 01:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.