Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 25.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано11.06.07 00:41



Да наричаш Диего Армандо Марадона 'трътлест наркоман' е смешно Калчев,ти нарочно ли все провокираш или си ти е просто в кръвта?Кой е най-великия футболист за теб?Само не ми идвай с некви си там глупости от сорта на 'има много' щото винаги има НАЙ-ВЕЛИК!



Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Авторбaй Moмчил (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 10:58



Абсолютно си прав за Меси, но не и за Марадона. Последният е и ще си остане велик, въпреки гола с ръка.



Тема Re: Две неща са яснинови [re: бaй Moмчил]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано11.06.07 14:49



Не казвам, че не е велик, но не го понасям и си го наричам както си искам.







Тема Re: Две неща са яснинови [re: kpъcтниkът]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано11.06.07 14:51



Всяко определение, започващо с "най" или "по" е адски субективно, а и нямам наблюдения върху цялата история на футбола за да направя качествено сравнение.

Аз лично в онази класация на ФИФА гласувах за Йохан Кройф и още държа на това си мнение.







Тема Re: Глупостинови [re: Balleta]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано11.06.07 16:39



Това имах предвид и аз.Нека изчакаме края на шампионата,не че не сте шампиони,ама това и бучаха журналята тука снощи,че нямало никакво уважение и респект към отбора на Майорка, а те са много мръсни копелета при гостуванията.Само,че в момента летите и едва ли ще могат да докопат нещо на Бернабеу.Кефя се на Бекъм и Рууд,щото те промениха най-много нещата ,особено в последните мачове,няма как да не ги харесвам.Другата седмица си купувам абонаментна карта на Леванте,щото е тънкаж и така ще мога да ви гледам на живо догодина,че и развалината Барса и симулантите от Андалусия,което за 130 евро на година е нищо работа.




Who cries for the children? I do.


Тема Re: Глупостинови [re: dioforever]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано11.06.07 17:16



Карта хубаво, ама обмисли ли молбата ми за подарък от Испания?:)

...
Help me in my weakness
'Cos I'm falling out of grace


Тема Re: Глупостинови [re: dioforever]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано11.06.07 19:28



Дио, във Валенсия ли живееш?







Тема Re: Глупостинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано11.06.07 19:53



Си сеньор


Who cries for the children? I do.


Тема Re: Глупостинови [re: dioforever]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано11.06.07 20:43



Как вървят имотите там? Примерно един двустаен апартамент край плажа имаш ли си идея колко е?







Тема Re: Две неща са яснинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано12.06.07 00:52



Кройф го знаеме само на книга, аз мач с него не съм леда

Архиви също. За теб не знам, но не вярвам да си гледал повече от 3-4 мача на Кройф на запис? Все едно де, както казваш субективно мнение. Въпроса е, че предтавителната извадка на ФИФА обяви Марадона за N:1 за феновете, нещо, което за мен е по-ценно от бюрократичното решение на ФИФА за Пеле.
Абе не знам, за мен МАРАДОНА е номер 1 завинаги. Отделно и съм имал възможността да го гледам от 86 насам. Тоя човек направи почти сам Наполи шампион и Арже световни. А Кройф се скри като мишка пред 78г, някъде четох, че заради .... бизнес интереси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.