Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 28.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Голям Реал Мадрид  
Автор Лeдoвe (Romanista)
Публикувано07.05.07 00:07



Страшен мач стана на Бернабеу и който не го е гледал може да съжалява. Красива игра, 5 гола, и много екшън и напрежение. Голям мач на Реал. Показаха невероятен дух и игра каквато искат да гледат феновете. Вижда се резултата от работата на Капело. Жалко, че не всичко за титлата зависи от тях, но до края всичко може да стане. Както се казва : HALA MADRID



Roma Roma Roma
gialla come er sole

rossa come er core mio


Тема Изпреварил си ме :)нови [re: Лeдoвe]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано07.05.07 00:12




наистина страшен мач, бих казал страшно второ полувреме. Головете супер яки, това воле на Мареска и пасовете на Гутиерес



Тема Re: Голям Реал Мадриднови [re: Лeдoвe]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано07.05.07 00:16



По-скоро голям Гути ,човека който обърна мача.При 1:1 невероятен пропуск ,почти от голлинията на Дани Алвес и мача свършваше за Реал.Също преди 2ия червен картон за Осио,страничния съдия сигнализира от 60 метра за нарушение на Осио,при положение ,че главния беше на 3 метра.Муахаха,дори испанските коментатори се смяха,което в крайна сметка изобщо не омаловажава успеха на Реал,още повече ,че бях заложил за Мадрид.


Who cries for the children? I do.


Тема Ханови [re: dioforever]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано07.05.07 00:20



картона на Осио си бе нарисуван, това, че главния не го е видял си е негов проблем. Севиля са як отбор, но продължават да играят мръснишки и затова много хора не ги обичат (мен специално ме кефят)
Я кажи защо Бекс получи жълт





Тема Re: Ханови [re: Balleta]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано07.05.07 00:22



Аз още вчера ти казах,че съм за вас в днешния мач.Мача си беше троен отвсякъде,Севиля са много добри,но са мръсници,както многократно съм изказвал мнение.Не ме интересува дали беше реален картона,мисля че Бекъм нямаше вина,обаче втори път няма да му отменят наказание.


Who cries for the children? I do.


Тема Re: Голям Реал Мадриднови [re: dioforever]  
Автор BatRado (red)
Публикувано07.05.07 10:23



Гути и Робиньо бяха най-добрите според мен и за пореден път доказаха, че са били незаслужено пренебрегвани...особено Гути...почти цяло десетилетие

..
Но си мисля, че най-накрая се разбра, че е голям играч.
Иначе Севиля за мръснишки тим, ама и Реал пробваха няколко симулации в началото на второто полуврем, но като цяло заслужена победа. Засилиха се те в края на шампионата като Милан, та да видим ще стане ли изненада накрая...

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Re: Голям Реал Мадриднови [re: Лeдoвe]  
Автор Alabao13 (скепсис)
Публикувано07.05.07 11:01



Да, наистина снощи най-после се видя духа, който Реал търси вече от 4 години. Дано задържат това, което в момента имат като засилка, защото има още мачове, а дано от следващия сезон да станем и по-добри. HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Робиньо обаче трябва наистина сериозно да помисли относно постоянното си "падане" по терена вследствие на слаботелесност. Дани Алвеш го направи на трески при всяко единоборство. Гути наистина има талант, но не бързайте толкова да го величаете - на негопроблема му е, че не е постоянен, затова именно не е титуляр в Реал.


HE'S BACK!

Тема Re: Ханови [re: Balleta]  
Автор Alabao13 (скепсис)
Публикувано07.05.07 11:02



А картона на играча на Севиля, който зягряваше защо беше така и не разбрах?




HE'S BACK!

Тема Re: Голям Реал Мадриднови [re: Лeдoвe]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано07.05.07 16:01



Абсолютно! Стеахотен мач се получи ,но и двата отбора допринесоха за това.

UNITED 1878


Тема Re: Голям Реал Мадриднови [re: Alabao13]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано08.05.07 01:27



Гути и особено Робиньо играят изключително силно .... като резерви

Докато при Гути това не винаги е валидно (правил е много силни мачове и като титуляр - (тая година с Барса), то при Робиньо е очевидно. Най-силните си минути има именно, като резерва. Не знам психика ли е какво, но е ЯВЕН факт за тия, които са гледали всичко на Реал Иначе вчера направи доста добър мач.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.