Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 05.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Уикенда в Примера  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.04.07 18:43



САНТАНДЕР - РЕАЛ М (събота)

БАРСЕЛОНА - МАЙОРКА (неделя)

ВАЛЕНСИЯ - СЕВИЛЯ (неделя)


Да видим какво ще излезе след тия мачове. Марсело може да е титуляр за белите, а Роналдиньо пропуска мача в неделя и в сряда за купата. Валенсия е в траур и като нищо Севиля може да ги удари лошо.

Прогнозирайте





Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор Alabao13 (скепсис)
Публикувано13.04.07 18:55



1X2


1t
Xt.

Залагам 5 виртуални ритника по задника на БХ.



Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор monstervill ((Не)н0рмаЛен)
Публикувано13.04.07 18:58



Яко ще се стискат палци за Сантандер, Майорка и Валенсия





Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор Kapлa ()
Публикувано13.04.07 19:00



САНТАНДЕР - РЕАЛ М (събота) 2
БАРСЕЛОНА - МАЙОРКА (неделя) 1
ВАЛЕНСИЯ - СЕВИЛЯ (неделя) 1х



Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано13.04.07 19:01



Сарагоса ще си вземе протоколна победа, а ако Валенсия бият, а Реал и Барса се издънят по някакъв начин положението в Испания ще стане супер яко:)

Аз лично съм за Атлетико Мадрид, според мен ако вземат само победи до края(74 точки, да видим дали шампиона ще е с повече) биха станали, ама няма да ги вземат тея само победи

(тва разбира се ако Барса не станат шампиони, де, което е доста вероятно мисля)



Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано13.04.07 19:13



Аз ги искам така:

1
1
х

Но реално според мен ще свършат

2
1
х







Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано15.04.07 06:58



според мен Валенсия ще победи Севия а мача Барса=Майорка е 2-0.



Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: kpъcтниkът]  
Автор Kapлa ()
Публикувано15.04.07 23:22



почти познаваш
...валенсия засега води с 2-0 , а Барса - би с 1-0
...
дали ще може другия път и отборът на Селта да бъде включен





Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано16.04.07 00:27



Симулантите си го намериха яката отзад.Резултата трябваше да е 4-5:0,за да има яко унижение и най-вече за най-противния,надут и самонадеян простак сред треньорите Хуанде Рамос,според който Севиля е номер едно в света.Равносметката им в последните 5 гостувания е жалка,3 равни с резултат 0:0 и 2 загуби от Настик с 1:0 и днес на Местая с 2:0 и да се повторя пак,поръсено всичко това с последните черни нули у дома с Расинг.А тоя копелдак,манекена в защитата Хави Наваро е един от най-мръсните защитници в лигата.Още при лакъта срещу Вия,трябваше да има червен картон,да не говорим за съсичането и неотсъдена 2ра дузпа.Много голям Канисарес.Ако Валенсия нямаше 10 контузени през есента,сега Барса щеше да се бори да настигне Валенсия, а не обратното.


Who cries for the children? I do.

Редактирано от dioforever на 16.04.07 00:28.



Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: dioforever]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано16.04.07 00:36



Може би си прав, но какъв би бил сценария, ако Барса нямаха контузени през есента и зимата?:)

...
Feel sick and dirty, more dead than alive


Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: пeтльo]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано16.04.07 00:38



27 точков аванс пред втория Валенсия

въобще,контузиите на Меси и Етоо попречиха на Барса вече да е шампион но така или иначе ще стане.



Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано16.04.07 01:02





Що така, бе, бате, симпатичен отбор бяхте

...
Feel sick and dirty, more dead than alive

Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: пeтльo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано16.04.07 01:35



Нема пари, а общината е ....





Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано16.04.07 01:46



ако отпаднат(или отпаднЕТЕ, как да се обръщам:) ) май Добрич ще е единствения 100 000+ град без професионален отбор

...
Feel sick and dirty, more dead than alive


Тема ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано16.04.07 01:53



Марка:
"They have not been able to go better the things for Barcelona. They defeated “in extremis” to the Majorca with a goal in own door of Navarrese in the 88 ' (1-0), before Valdes stopped penalti, and their two inmediatores pursuers lost. Seville before a Valencia (2-0) in which Villa made a “doublet” and Madrid before the Racing (2-1) after an controversial arbitration. "

Е по зле от това не можеше да е, честно


Петел, я кажи пак за справедливостта във футбола и как се чувстваш след някои такива срещи Щото преди дни беше малко емоционален от едно друго развитие



Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: пeтльo]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано16.04.07 01:56



Аз не съм фен на Валенсия,обаче ме кефи колективната им игра.В Барса има много егоисти,много звезди.В началото тръгнаха умопомрачително,до мача на Камп Ноу с Валенсия.Там се разбра,че не Барса ,а Валенсия е отбора,който всява страх.После дойдоха и контузиите и в двата отбора и всички знаете какво стана.Барселона и Челси ореваха света за Ето'о и Тери,какво да каже Валенсия?По дифолт предпочитам Барса,знаете защо,но ми направи днес голямо впечатление нещо.Супер атаката на Валенсия и гола на Вия.Не мога да се сетя кой дебнеше до гредата и можеше да довкара топката бита от Давид Вия,но изчака,за да се увери,че ще влезе,защото заслугата беше изцяло на неговия съотборник.Дори коментаторите отбелязаха,че е изчакал,за да не открадне гола на колегата си.За това говорим.В Барса,това за съжаление го няма,нито в Севиля с бразилските циганета.Сега със съдията,без съдията Валенсия ще пореже и Реал на Бернабеу следващия кръг и Барселона е шампиона!


Who cries for the children? I do.


Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано16.04.07 02:02



Споменах някъде, че искам Реал и Барса да се издънят, а Валенсия да бият, на 2/3 съм доволен:))

Общо взето не знам, доколкото разбрах Валдес ни е спечелил мача, автогола всъщност е дошъл след греда, значи донякъде справедлив автогол:)) Валенсия си бият закономерно, абе де да знам, знаеш ли кое е несправедливо според мен, че всички величаят Касияс, а почти никой не обръща внимание на Канисарес(според мен е по-добър, никакво хейтърство тук) и Валдес, който просто на моменти се дъни, но в другите мачове е страхотен, както днес и почти целите предходни 3 сезона. На повечето вратари обикновено се забелязват само грешките, на Касияс примерно(който също е страхотен, да не помислиш нещо) само положителните изяви, като сгреши - еми то с такава защита всеки ще греши от време на време. Според мен тримата са почти на едно ниво, едни от най-добрите в света, на Валдес му трябва още малко опит, де



п.п. А, да, да не забравяме и Рейна, който е най-добрия вратар в Премиършип!!!!

...
Feel sick and dirty, more dead than alive


Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: Balleta]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано16.04.07 02:06



Ти гледа ли целия мач Барселона - Майорка?

да не искаш да кажеш,че победата беше незаслужена,какво направиха тия капути Майорка?Въпреки това Барса са зле,без значение дали някой може да им открадне титлата(почти невъзможно)от това ,което гледам в Испания,се убеждавам,че хегемонията на английските отбори в ШЛ е напълно заслужена.


Who cries for the children? I do.


Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: dioforever]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано16.04.07 02:09



"Барселона ... ореваха света за Ето'о"
мен лично ми липсваше Меси повече, доста доста доста повече


Иначе през седмицата точно заради това ме беше яд, Валенсия са супер готин отбор в момента, точно заради тази колективна игра, като казвах, че всички заедно се радват поздравяват се, Моро и кой беше още си докоснаха челата и си казаха нещо, ей за такива детайли говорех, дето са очевидни за разбиране, ама ми се подиграваха всички дипломирани психолози тука. Просто са Отбор, за това ме беше яд, че не биха. И като го кажеш това всеки говореше за Барселона, аз без нищо да съм споменал за тоя отбор, абе странни са хората:))
Нищо, де, успех им пожелавам, с оглед играта на Реал Мадрид, съдии и така на татъка не ги броя, но като им погледнеш играта през сезона не заслужават хич ама изобщо титла в Испания.
Барселона играха добре през есента през повечето време, после почнаха издънките, заедно с контузиите, де, но все пак не би трябвало да зависи отбора от двама души. Роналдиньо, третия, въпреки головете си изглежда изтощен, бездушен и дебел:) Абе де да знам, не заслужават и Барселона титлата
Севия всеки ги мрази, симуланти били, такива онакива, мен ми харесват, но са ужасно непостоянни...
Валенсия говорех за тях по-горе, заслужават някакво отличие, например директно да се класират за Шампионската лига, иначе казано поне второ място(не виждам кой ще отнеме на Барса титлата)

еми това е

...
Feel sick and dirty, more dead than alive


Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: Balleta]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано16.04.07 04:05



какво се опитваш да кажеш, че Барселона са виновни, че срещу тях са дали само една дузпа, докато срещу Реал две ли?:)



Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: пeтльo]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано16.04.07 06:04



е да,Валдес вади дузпи с/у Сантандер и Майорка а като стане въпрос за важен мач преебава цялата система.
Касияс е 50х по-добър от Валдес.

Доволен уикенд,малко щастлив гол но така се става шампион


тревожи ме обаче играта на Барса ... адски зле,Майорка ако бяха малко по-кадърен отбор щяха да водят с 2,3-0 на полувремето.



Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: kpъcтниkът]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано16.04.07 06:35



Ти какво предочиташ, да пази добре срещу Реал и Валенсия, но да се дъни срещу Химанстик, Еспаньол, Селта, Сантандер, Сарагоса, Левски и Хетафе?:)

Тъпото е, че като пази добре никой не го забелязва, втория мач с Ливърпул извади няколко невъзможни неща, не знам защо никой думичка не обели, да ама преебал мача в Барселона...

Преди 4 години като бихме Реал с 2:1, четири ли бяха деба, абе като гост с голове на Шави и Клуиверт, той ни спечели мача, тогава просто беше магически, от друга вселена, но никой отново нищо не каза... Карай, де, вие си знаете, за мен Валдес е супер вратар, трябва му опит и малко психика

...
Feel sick and dirty, more dead than alive


Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: пeтльo]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано16.04.07 11:53



канисарес винаги е бил убийствено непостоянен, вади ужасяващо трудни топки (пресни примери от мачовете с челси, а и дузпата снощи), а допуска елементарни грешки (пак пресни примери - 2 от 3те гола на челси са негови - на дрогба и на есиен)



Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: пeтльo]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано16.04.07 12:23



Проблема е в ръководството, начело с измисленяка Величко Найденов. От общинските имоти приходите на година са около 1,5 милиона лева, а надали в клубната каса влизат повече от 200-300 хилки на месец. Само един пример за финансовата част. Един от големите паркинги в ж.к. Балик с 5 хиляди квадратни метра площ е отдаден на ПФК Добруджа срещу символичната сума от 50 лева, а наема, който Добруджа прибира за един ТИР е в порядъка на 200-300 лева, отделно и други МПС го ползват. Можете само да предположите какви са приходите на година. Няма друг клуб в Добрич, който да е получил такава помощ от Общината. За разлика от футболния клуб, хандбалния крета финансово, но тази година е на път да играе финал в първенството, а волейболният ще играе в А група, а само бившият национален селекционер Георги Василев знае откъде намира средства за да има мъжки волейбол в града.







Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано16.04.07 12:23



Много си в грешка, пари има, но не се дават по предназначение, а с голяма част от тях Величко изгради Добруджа кабел.







Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: redo]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано16.04.07 22:43



Касияс през живота си не е допускал грешки? Сещам се за доста фрапантни случаи:)

...
Feel sick and dirty, more dead than alive


Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: пeтльo]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано17.04.07 11:08



първо никога не съм казвал подобно нещо и второ при касияс са били по-скоро от липса на опит, същото, което говорите и за валдес.
на канисарес може да му се лепне клиширания етикет "ексцентричен", пада си по палячовщини, оттам идват драмите.



Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: redo]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано17.04.07 17:01



Според мен просто е подценяван. Иначе в близките години Касияс определено ще е титуляр, вече си изгради репутация в националния отбор, Валдес дори да стане по-постоянен и по-добър, няма да го вземат титуляр...

...
Feel sick and dirty, more dead than alive


Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: пeтльo]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано18.04.07 12:51



абе 4 години не можа да се наложи в реал при конкуренцията първо на бая възрастния буйо, а след това на илгнер и контрерас, докато пък после си пасна във валенсия екстра, не мисля, че може да става дума за подценяване някакво.
касияс си е титуляр от световното 2002ра, заради оня нелеп инцидент с афтършейв, който ти наскоро откри. :)
валдес най-вероятно 3ти вратар, след като канисарес се откаже, оня палячо рейна ще е 2ри. по мое мнение не е лош вратар никак, това сериозно. обичам да го гледам срещу валенсия, това несериозно. ;)



Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: redo]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано18.04.07 13:35



Абе не знам, аз в Рейна никакви качества не виждам, не знам какво им става на феновете на Пул:) Което не значи, че не може да е най-добрия в премиършип, де, конкуренция му е Пол Робинсън все пак:)(махайки чех и сар)

...
Feel sick and dirty, more dead than alive



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.