Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 05.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: пeтльo]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано16.04.07 00:38



27 точков аванс пред втория Валенсия

въобще,контузиите на Меси и Етоо попречиха на Барса вече да е шампион но така или иначе ще стане.



Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано16.04.07 01:02





Що така, бе, бате, симпатичен отбор бяхте

...
Feel sick and dirty, more dead than alive

Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: пeтльo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано16.04.07 01:35



Нема пари, а общината е ....





Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано16.04.07 01:46



ако отпаднат(или отпаднЕТЕ, как да се обръщам:) ) май Добрич ще е единствения 100 000+ град без професионален отбор

...
Feel sick and dirty, more dead than alive


Тема ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано16.04.07 01:53



Марка:
"They have not been able to go better the things for Barcelona. They defeated “in extremis” to the Majorca with a goal in own door of Navarrese in the 88 ' (1-0), before Valdes stopped penalti, and their two inmediatores pursuers lost. Seville before a Valencia (2-0) in which Villa made a “doublet” and Madrid before the Racing (2-1) after an controversial arbitration. "

Е по зле от това не можеше да е, честно


Петел, я кажи пак за справедливостта във футбола и как се чувстваш след някои такива срещи Щото преди дни беше малко емоционален от едно друго развитие



Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: пeтльo]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано16.04.07 01:56



Аз не съм фен на Валенсия,обаче ме кефи колективната им игра.В Барса има много егоисти,много звезди.В началото тръгнаха умопомрачително,до мача на Камп Ноу с Валенсия.Там се разбра,че не Барса ,а Валенсия е отбора,който всява страх.После дойдоха и контузиите и в двата отбора и всички знаете какво стана.Барселона и Челси ореваха света за Ето'о и Тери,какво да каже Валенсия?По дифолт предпочитам Барса,знаете защо,но ми направи днес голямо впечатление нещо.Супер атаката на Валенсия и гола на Вия.Не мога да се сетя кой дебнеше до гредата и можеше да довкара топката бита от Давид Вия,но изчака,за да се увери,че ще влезе,защото заслугата беше изцяло на неговия съотборник.Дори коментаторите отбелязаха,че е изчакал,за да не открадне гола на колегата си.За това говорим.В Барса,това за съжаление го няма,нито в Севиля с бразилските циганета.Сега със съдията,без съдията Валенсия ще пореже и Реал на Бернабеу следващия кръг и Барселона е шампиона!


Who cries for the children? I do.


Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано16.04.07 02:02



Споменах някъде, че искам Реал и Барса да се издънят, а Валенсия да бият, на 2/3 съм доволен:))

Общо взето не знам, доколкото разбрах Валдес ни е спечелил мача, автогола всъщност е дошъл след греда, значи донякъде справедлив автогол:)) Валенсия си бият закономерно, абе де да знам, знаеш ли кое е несправедливо според мен, че всички величаят Касияс, а почти никой не обръща внимание на Канисарес(според мен е по-добър, никакво хейтърство тук) и Валдес, който просто на моменти се дъни, но в другите мачове е страхотен, както днес и почти целите предходни 3 сезона. На повечето вратари обикновено се забелязват само грешките, на Касияс примерно(който също е страхотен, да не помислиш нещо) само положителните изяви, като сгреши - еми то с такава защита всеки ще греши от време на време. Според мен тримата са почти на едно ниво, едни от най-добрите в света, на Валдес му трябва още малко опит, де



п.п. А, да, да не забравяме и Рейна, който е най-добрия вратар в Премиършип!!!!

...
Feel sick and dirty, more dead than alive


Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: Balleta]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано16.04.07 02:06



Ти гледа ли целия мач Барселона - Майорка?

да не искаш да кажеш,че победата беше незаслужена,какво направиха тия капути Майорка?Въпреки това Барса са зле,без значение дали някой може да им открадне титлата(почти невъзможно)от това ,което гледам в Испания,се убеждавам,че хегемонията на английските отбори в ШЛ е напълно заслужена.


Who cries for the children? I do.


Тема Re: Уикенда в Примеранови [re: dioforever]  
Автор пeтльo (познат, познат)
Публикувано16.04.07 02:09



"Барселона ... ореваха света за Ето'о"
мен лично ми липсваше Меси повече, доста доста доста повече


Иначе през седмицата точно заради това ме беше яд, Валенсия са супер готин отбор в момента, точно заради тази колективна игра, като казвах, че всички заедно се радват поздравяват се, Моро и кой беше още си докоснаха челата и си казаха нещо, ей за такива детайли говорех, дето са очевидни за разбиране, ама ми се подиграваха всички дипломирани психолози тука. Просто са Отбор, за това ме беше яд, че не биха. И като го кажеш това всеки говореше за Барселона, аз без нищо да съм споменал за тоя отбор, абе странни са хората:))
Нищо, де, успех им пожелавам, с оглед играта на Реал Мадрид, съдии и така на татъка не ги броя, но като им погледнеш играта през сезона не заслужават хич ама изобщо титла в Испания.
Барселона играха добре през есента през повечето време, после почнаха издънките, заедно с контузиите, де, но все пак не би трябвало да зависи отбора от двама души. Роналдиньо, третия, въпреки головете си изглежда изтощен, бездушен и дебел:) Абе де да знам, не заслужават и Барселона титлата
Севия всеки ги мрази, симуланти били, такива онакива, мен ми харесват, но са ужасно непостоянни...
Валенсия говорех за тях по-горе, заслужават някакво отличие, например директно да се класират за Шампионската лига, иначе казано поне второ място(не виждам кой ще отнеме на Барса титлата)

еми това е

...
Feel sick and dirty, more dead than alive


Тема Re: ЕТО ТОВА БЕ УИКЕНДА В ПРИМЕРА:нови [re: Balleta]  
Автор the_fly (ядояд)
Публикувано16.04.07 04:05



какво се опитваш да кажеш, че Барселона са виновни, че срещу тях са дали само една дузпа, докато срещу Реал две ли?:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.