Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 29.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ШЕВААААААААААААААнови  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано10.04.07 22:56






I wanna play a game

Тема Re: ШЕВААААААААААААААнови [re: TOMlHAWK]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано10.04.07 23:00



Абе българите наистина сме странно племе, като си харесаме някое чуждо първенство подкрепяме в Европа всички отбори от него, независимо от тамошните симпатии, които изпитваме към един или друг отбор; за сметка на това в България се разделяме по пристрастия:)))

И все пак никога няма да подкрепям Реал Мадрид, защото са испански отбор - бих, ако играят срещу някой по-високо в анти-класацията ми:) Докато като гледам Ливърпулските фенове си подкрепяте с цяло гърло питър кениън и абрамович, жозе муриньо ю сън ъф а бич:)


12.04

Тема Сега Х-чонови [re: TOMlHAWK]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано10.04.07 23:07



да каже, как все вкарвал на Виченца, Потенца, Фрозинионе и Скънтроп - аз отдавна му говоря кой ще ги спасява...

РАЗМАЗВАНЕЕЕ



Тема Re: ШЕВААААААААААААААнови [re: пeтльo]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано10.04.07 23:09



Е не бате, кво лошо имат Челски? Ако има отбор, който да съм най-против него от острова, това е Ман Ю, ама гледай кво правят с Рома?!


КАК ДА НЕ ИСКАШ ФИНАЛ ЛИВЪРПУЛ - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД!!!
ЕЙ ТВА АКО СТАНЕ ШЕ ИМ ГО ВЪРНЕМ ЗА ЦЯЛОТО УНИЖЕНИЕ, КОЕТО НИ ПРИЧИНИХА В ПРЕМИЪРШИП.


I wanna play a game

Тема дълга тема и няманови [re: пeтльo]  
Автор Anfield (ветеран)
Публикувано10.04.07 23:09



смисъл да я нищим точно сега..
само едно изречение.. не живеем в Англия, а в България и сме фенове освен на Пуул, Манчо или Арсе, и на нещото наречено английски футбол.. Примерно Кума-та не е за Манчо днес.. има и такива.. Както и ти беше за всичките отбори от Испания в УЕФА, но просто не си за Реал ако играят те.. За кои ще си ако играят Реал и някой английски 'дървен' отбор :))))



Тема Re: Сега Х-чонови [re: alessandron]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано10.04.07 23:13



Ми Шевката за такива мачове е предназначен. Ако играеше за по-свестен национален отбор, щеше да има големи пърформанси и на нац. ниво.




I wanna play a game

Тема Re: дълга тема и няманови [re: Anfield]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано10.04.07 23:14



Ако играят Реал и Челси - за Реал
при всички останали случаи - дървения английски отбор(или изключението от правилото, МЮ:) ).
Аз харесвам Испанския футбол, но повече харесвам Барселона. Ти кое харесваш повече, Ливърул или Кока-Кола Премиършип или както там ви се казва романтичното некомерсиално първенство:))

и все пак, ако във вторник Барселона са се класирали за финала, а в сряда Реал Мадрид играят с.. де да знам, Тотнъм например, единствения към момента по-симпатичен отбор от англия с шансове за изява в ШЛ(другия е Уигън, но не отговаря на второто условие, Съндърланд пък хептен хич:) ), и например имам билети за финала, ще съм за Реал Мадрид




12.04

Тема Re: дълга тема и няманови [re: пeтльo]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано10.04.07 23:20



Значи и ти си на подобен принцип, искаш Реал да бие Спърс, аз пък искам да има англ. отбори на 1/2 финалите. Яд те е обаче, когато губиш и обвиняваш другите в неща, които са присъщи и за вас испанярите. Разбираемо, май кат гледам, инглиш отново ше дръпнат в юротурнирите.




I wanna play a game

Тема Re: дълга тема и няманови [re: TOMlHAWK]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано10.04.07 23:25



ъъъ вкарах малко хумор и самоирония в целия пост и само за него се хвана, идеята беше, че в конкретен случай, бих предпочел да наблюдавам на живо финал за ШЛ между Барселона и Реал Мадрид - ел класико в борба за евротитла, пред Барселона - Тотнъм, предрешен и без капка интрига




12.04

Тема Re: дълга тема и няманови [re: пeтльo]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано10.04.07 23:33



Ами да, разбирам те напълно. И аз по същата причина бих искал да гледам финал Ливърпул - Манчестър Юнайтед, вместо Пуул - Атлетико примерно!


I wanna play a game


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.