Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КОФТИ ЛИ ЕЕ, ААА?????нови  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано10.04.07 23:49



КОФТИ ЛИ ЕЕ, ААА?????

Кофти ли е хейтъри??? А, дио4евър??? КОФТИ ЛИ Е??? Нали Валенсия щяха да ни направят на решето на Местая???

Яд ли те е? Ако не те е хванало представи си, че правя жестовете на Ван Боммел на Бернабеу в 89-тата минута на всички копелета, които искаха Челси да отпадне днес. Кофти ли е петела, дио, мухата?

Най-ми харесва след тази победа как хейтърите ще се ГЪРЧАТ от злоба. Но е ФАКТ, че Моу се храни от точно тази злоба. Той иска да докаже на хората, че ГРЕШАТ като отписват Челси. Искат да покаже епфеместично среден пръст на всички хейтъри на Челси. Затова е мотивиран да печели. ЗАТОВА!!!! Ако не го мразеха, нямаше да има мотивация. Харесват ми такива хора.

Толкова до хейтърите.
За мача, първо да благодаря на китайската телевизия, Зин ТВ.
Второ тия Валенсия бяха много груби. Дел Орно трябваше да му покажат директен червен картон след балтията срещу Шева. Дрогба му удари 3 лакъта. (Аяла май беше) Феновете на Испанския футбол да коментират тези дърварщини.
Трето, Шева повече няма да го псувам на майка след слаб мач. Малко случаен гол вкара, но вкара.
Четвърто, Ливърпул са фаворити срещу нас, защото Есиен няма да играе в първия мач.
Пето, blue is the color, football is the game.
Шесто, Рома не съществуват като отбор за мен.





Тема Re: КОФТИ ЛИ ЕЕ, ААА?????нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано10.04.07 23:55



не ми е приятно,но чак да злобея - никога!Виж ми постовете от тая вечер.Ливърпул не са само фаворити,но и ще ви отстранят.Челси никога няма да е толкова популярен отбор,че ба бъде толкова ненавиждан от много хора.Те са временно явление.Валенсия се насраха,след изравнителния гол и закономерно паднаха,дали в редовното време или продълженията.Гледах го целия мач. Я ми кажи,кога съм казвал,че ше ви направят на решето,че не си спомням?


Who cries for the children? I do.


Тема Re: КОФТИ ЛИ ЕЕ, ААА?????нови [re: dioforever]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано10.04.07 23:58



Спомням си, че се радваше като подивял след случайния гол на Силва. И каза, че Челси щели да имат огромни проблеми на Местая.

Проблемите на Челси на Местая бяха 10-та загубени минути от Канизарес като изпълняваше аутове.





Тема Re: КОФТИ ЛИ ЕЕ, ААА?????нови [re: dioforever]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано11.04.07 00:04



абе защо му отговаряш, той е от друга планета, някаква с глави, пълни с хелий:)


12.04

Тема Re: КОФТИ ЛИ ЕЕ, ААА????? [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано11.04.07 00:13



Гола на Силва беше велик,гола тогава на Дрогба и сега на Шева случайни,победата ви тая вечер обаче ,абсолютно заслужена.Повече радост обаче ми донесоха МЮ.Много приказки се изговориха за доброто отборче на Рома.Това обаче е долно унижение,все пак е 1/4 финал,не сме в предварителните групи.Говорите за гигантски сблъсъци с Ливърпул,за отмъщения,но Юнайтед не ги броите.За мен те са шампиона,ще изчакам.Вие обаче с тоя хъс и с тоя късмет!А за хейтърството да ти кажа,то е по отношение на еврейската новобогаташка мутра и грандомана Моу.Единственото хубаво,дори бих казал любимо нещо в Челси,за мен разбира се ,се казва Джо Коул




Who cries for the children? I do.

Редактирано от dioforever на 11.04.07 00:15.



Тема Re: КОФТИ ЛИ ЕЕ, ААА?????нови [re: пeтльo]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано11.04.07 00:16



Прав си петел,отивам да се къпя,че се върнах късно и с тия мачове ,луд станах да тичам от компа до ТВ.Айде лека на всички!


Who cries for the children? I do.


Тема Re: КОФТИ ЛИ ЕЕ, ААА?????нови [re: dioforever]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано11.04.07 00:25



хейтърството е основно срещу фактори като Кениън, Муриньо, Абрамович, симуланта Дрогба и т.н., по принцип Челси на Дзола беше супер готин отбор и симпатичен, сега са ужасни, олицетворение на всичко лошо във футбола:)


12.04

Тема Re: КОФТИ ЛИ ЕЕ, ААА?????нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Авторaззa (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 06:13



Мани ги тия хейтъри. Челси ОЛЕ ОЛЕ ОЛЕ ОЛе

Челскииииииииииииииииииииии, ШАМПИОНииииииииии




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.