Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 21.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кур за Рома...нови  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано22.02.07 11:10



(пак сори на феновете на Рома тука...)Мислех си, че Рома са един симпатичен отбор, който се стреми да играе красиво и да печели срещите си с хубав футбол и така на татъка. Това, което гледах обаче, беше един типичен блъскащ селски отбор, дето от първата секунда тръгна да чупи краката на най-подценяваният гений във футбола, а именно Жуниньо... Не може един отбор от западна европа, играещ в ШЛ не за пръв път, с доста солиден опит в професионалния футбол да играе така... Просто не може...

Иначе мача на Барса го проспах, за тва не коментирам, ама честито на Ливърпул... Последния път, когато Барса паднаха у дома в мач от ЕКТ беше пак една изцепка за ШЛ, с Ювентус:, една от първите ми теми в клубовете, хехе...

Иначе шансовете изобщо не са загубени и доколкото разбрах съдийството е било 50/50 и за разлика от гостуванията на Стамфорд бридж, без съдийски тесли, може и да се доберем до хубав резултат на реванша

Колкото до "изцепките на Валдес", от репортажите гледам, че спаси мача човека, такива положения не се хващат лесно и единствената му грешка беше, че нямаше кой да пази Рийзе(или който там довкара в празната врата), което според мен принципно е задължение на централните защитници. Нищо, де, минало свършено


И накрая, на бтв все още им липсва гъвкавост(или просто получават от европа само предварително зададени мачове?), че да не пуснат Интер-Валенсия, вместо нулевата скука и ритници на Рома-Лион...(от който мач пък имаше готини коментаторски изцепки - дават съставите на двата отбора и от стадиона се виждат само някакви празни трибуни и коментатора казва "стадиона е претъпкан", звучеше смешно; после пък Майк Райли си заслужил онея неща, дето Батков му ги наговори и този мач, а всъщност изкара една перфектна среща, може би трябваше да даде някой ЧК на някой от рома...)

еми тва е, честито на Пул, де


п.п то се знае, де, ама Купе е гений

Редактирано от пeтльoTheDriver на 22.02.07 11:11.



Тема Re: Кур за Рома...нови [re: пeтльoTheDriver]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано22.02.07 11:19



Общо взето си прав, но на "Олимпико" явно не си гледал като хората колко народ има - до краен предел беше пълен. И само да ти кажа, че на Рома това им е първа среща на пряка елиминация в Шампионската лига, така че не са толкова опитни що се отнася до този компонент в Европа.

п.п. - За спора ви с Фогела за головете на Реал - сигурен съм, че има предвид, че извеждащия пас на РВН към Раул беше за първия гол на Реал и изобщо в мача, а не както ти си написал - за втория.

РАЗМАЗВАНЕЕЕ



Тема Re: Кур за Рома...нови [re: alessandron]  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано22.02.07 11:28



еми да, там има буферни сектори явно, нормално, но просто тогава прозвуча смешно:)(което не е баш коментаторска грешка, де... грешка е на интер-валенсия като се контузи камбиасо и излезна и коментатора каза, че на терена влезнал френският.... френският....(паузите от по 10 секунди)... няколко футболиста влезнаха, ама за това по-късно)

п.п. не споря с никого, бе, първото полувреме не го гледах цялото, не помня кой беше първия и втория, явно е така, заблудил съм се



Тема Re: Кур за Рома...нови [re: пeтльoTheDriver]  
Автор redo (rugged)
Публикувано22.02.07 11:31



за джон тери каза "беше заменен от френския, от френския, от жозе муриньо" с бая ъ-та между думите :)



Тема Re: Кур за Рома...нови [re: пeтльoTheDriver]  
Автор Alabao13 (casi un bolero)
Публикувано22.02.07 11:47



Изобщо не си в час по отношение на тоя мач. Нес е заблуждавай от многото картони показани от Райли. Повечето бяхан еуместни. Даде 3 за симулация на различни футболисти от Рома, премълча за няколко нарушения срещу играчи на Рома (давам пример: на Перота (мисля той беше) щяха да му отнесат топките, ама съдията не даде картон на провинилият се играч на Лион, а оня едва не пукна от болка). На Тоти му дадоха картон, ама това при него е редовноу а и се изнерви в 1 момент, така че нормално. Картоните са общо 8 за Рома (3 за симулация, както казах), и 3 за Лион, но за тях трябваше да са поне 5, ако РАйли беше свирил всички нарушения на франсетата. А всъщност мача не беше чак такава касапница, просто тоя тиквенгяс вадеше от задния си джоб нон стоп картони за щяло и нещяло.

А бтв биха били идиоти да не пуснат Барса-ЛИвърпул, при положение, че м(в БГ бъка от фенове на БАрса и на Пуул, така че не си в час изобщо. Колко фена има Валенсия? А Интер, макар да има своите привърженици, не може да се мери изобщо с барса-феновете и пуул-феновете. Ако щеш, дори в клубовете пуул-феновете са най-много...

А на мен не ми побира главата как може да проспиш такъв важен мач за любимия ти отбор, а да изгледаш мача на Рома, че после да го коментираш некомпетентно? Нещо наистина не си в час.



Редактирано от Alabao13 на 22.02.07 11:48.



Тема Re: Кур за Рома...нови [re: Alabao13]  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано22.02.07 12:02



Според мен даже спести няколко картона, ебати, при две от нарушенията Жуниньо също едва не пукна от болка, да те изритат в коляното не е шега работа... Ама не е като да не видиш очевидна дузпа или единия отбор да вкара гол от чиста засада, не му беше от слабите мачове на Райли този:)

Говоря ти за повторението през нощта, чети внимателно, вместо Рома-Лион да бяха пуснали Интер-Валенсия.... иначе много ясно, че основния мач си е Барса-Ливърпул, последните два носителя на купата...

Еми ей така... с Барса в момента сме в лош период хехе... Просто предположих, че ще стане нещо такова и не го чаках тоя мач с голям ентусиазъм... Пък и ми е пределно ясно, че няма да успеем да си защитим титлата, не и с тоя отбор



Тема Re: Кур за Рома...нови [re: redo]  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано22.02.07 12:03



а, да, верно, тамън излезна Тери и ми блесна няква надежда, че ще отпаднат, той им е половината отбор



Тема Re: Кур за Рома...нови [re: пeтльoTheDriver]  
Автор Alabao13 (casi un bolero)
Публикувано22.02.07 12:08



Абе, според мен на тях не им пука кой мач ще дават на повторение, така или иначе повечето хора си лягат след мача на живо, защото все пак мачовете са през седмицата и хората са на работа на другия ден. Като прибавим и това, че който е искал да гледа мача, който е на запис, на живо, го е гледал по нета. Така на практика да гледат остават само разни нищоправци, които нямат спешна работа на следващия ден. Ако си фен на отборите, които ги дават на запис, ще намериш начин да си гледаш мача на живо - по нета, а няма да чакаш по нощите да гледаш повторението... Така че едва ли ги интересува кой мач точно ще пуснат. А Интер - Валенсия наистина беше интересен мач. Аз него гледах снощи, вместо вашто лъзване.



А относно вашия мач, то е ясно, че няма да защитите нищо, макар да се афиширахте като "дрийм тим" и прочие простотии, но последните години няма шампион, който да си е защитил титлата. Последния такъв случай е 89-90 г. на Милан.



Тема Re: Кур за Рома...нови [re: Alabao13]  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано22.02.07 12:29



Нищоправци? Хехе, аз пък бих го казал по друг начин, ако някой е истински фен на футбола би си жертвал малко от съня, за да гледа Шампионската лига, вместо да спи, пък другия ден ще се оправи някакси:))
Аз не съм оттях, де, просто искам да гледам качествен футбол, а не ритане по колената на Жуниньо...:(

Аз нищо не съм афиширал като дрийм тийм, Роналдиньо още миналата година му личеше, че се е поизчерпал, а схемата ни беше направена така(а и още е) да разчитаме твърде много на неговата игра. Ако повече от отговорността за органиизране на атаки се прехвърли я на Деко, я на Иниеста или Шави, може да стане нещо, ама кур, тва е Роналдиньо, и ние се превръщаме малко по малко във вас от преди 5 години

(иначе казано, бях недоволен, когато разбрах, че Роналдиньо в Милан са само слухове... дано иде в Челси, де:) )



Тема Re: Кур за Рома...нови [re: пeтльoTheDriver]  
Автор Alabao13 (casi un bolero)
Публикувано22.02.07 12:48



Абе, нали това казвам бе? ако е истински фен на футбола, ще го гледа онлайн! :) Иначе ще кърти и ще похърква кротко и няма да му дреме как е свършил, примерно, Интер-Валенсия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.