Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 20.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Смешниците от Барса ...нови  
Автор shevchenko (ентусиаст)
Публикувано21.02.07 23:37



... бяха разкрити!

За някои за пореден път,дано останалите прогледнат най-сетне

Така е,когато няма съдийски аванти 1/8 финала е максимума на дрийм тиймчето

Жалък и грозен бе европейският шампион на собственият си стадион.Който не го е видял очевдидно е сляп.И въпреки това съм убеден,че и сега ще се намерят хора,които да обясняват за най-красивият футбол и прочие глупости ! А Пуул ако бяха малко по-настоятелни и решителни можеше да бият и с повече !

Хейтърите на Бенитес какво ще кажат сега? Това е най-големият тактик през новият век !По-голям дори от ЖМ що се отнася до тактика

п.с. Рони винаги ли е усмихнат ? :)

п.п.с. Двойният фаул защо пак го мръднаха 3-4 метра по-далече откъдето хвана топката Валдес ?

И наистина последно - за трета поредна година еврошампиона отпада на 1/8 финал ?!?!?!



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: shevchenko]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано21.02.07 23:45



Чакай, не са отпаднали още! Има още един мач а там всичко е възможно. Аз съвсем не съм спокоен още, въпреки, че излязохме с много добър резултат тази вечер. Но определено сме фаворити вече!





Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: shevchenko]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано22.02.07 00:11



тия Ливърпул не са ли онези които НАСРАХА мулан от 0-3

а Барса не са ли тези които също НАСРАХА мулан преди година?
Май да ... така че един голям мазен за МУЛАН и весело изкарване в Серие Б догодина в шампионската лига няма да можем да играем,жалко



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: TOMlHAWK]  
Автор shevchenko (ентусиаст)
Публикувано22.02.07 00:19



Честито,бате! Голяма победа


Когато става дума за любимите отбори винаги се притесняваме (и при мен е така),но аз като неутрален в тази ситуация ти казвам - 100% Пуул са напред! В най-лошият случай ще стане некоя мизерия и 0:1,но не ми се вярва.По-скоро ще ги доразпорите и на Анфийлд



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: kpъcтниkът]  
Автор shevchenko (ентусиаст)
Публикувано22.02.07 00:22



Незнам за каква серия Б говориш,очевидно си изгубил връзка с действителността следствие от позорната загуба



Иначе Милан ще играе и догодина в ШЛ,а в тази ще бъде по-напред от Барса

И не,не Барса ни насра тогава,а Мерк ,но това е дулга тема и не ми се спори затова сега.

Основното от днес е че го издухахте много яко



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: shevchenko]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано22.02.07 00:26



съдията педераст



Иначе Милан ще играе и догодина в ШЛ
на кое място сте сега в най корумпираното първенство?Барса на кое е в най-футболното?

Аре хвани се за парното и дерзай сънувай как биете Барса и това е



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: shevchenko]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано22.02.07 00:32



Разбирам за какво говориш ( за любимите отбори ), успокои ме малко, но винаги трябва да се има едно наум.





Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: kpъcтниkът]  
Автор shevchenko (ентусиаст)
Публикувано22.02.07 00:32



Е знаех си че темата ще се обърне към най-футболното първенство,най-красивият футбол,моралният шампион и прочие субективни глупости.

ае лека на всички,лягам си с усмивка





Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: TOMlHAWK]  
Автор the_fly (портмоне)
Публикувано22.02.07 00:36



Е, с тази игра Барселона няма шанс да спечели, но с Етоо и с пределна мотивация всичко е възможно, трудно бих определил двубоя като решен:)



Тема Гроздето е киселонови [re: kpъcтниkът]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано22.02.07 00:59



Вас сме ви разпорвали от до, така че няма какво да го сънуваме, само има да изброяваме от 0 до 4

Верно си е гадничко кат на Зъблиньо няма кой да му даде дузпичка, когато реши да си почине в наказателното, а? Айде, стига злобни подмятания, успех в реванша, ако можете да докажете, че сте действащия европейски шампион, на "Анфийлд" е мястото

РАЗМАЗВАНЕЕЕ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.