Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 12.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: the_fly]  
Автор vogelfrei (LWTUA)
Публикувано22.02.07 02:26



лион с 38 точки аванс и преситени от успехи, са неубедителни. да, знам



разбира се, можем само да гадаем, но шансът да дублирате ШЛ беше малък, каквото и да си говорим. вие трябваше още в групите да отпаднете след като вердер ви гъзи 89 минути в бремен, мен ако питаш.



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: vogelfrei]  
Автор the_fly (портмоне)
Публикувано22.02.07 02:27



е с една победа над галатасарай ако помниш и след това дойдоха Байерн и нямахте никакъв шанс за финал...



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: the_fly]  
Автор vogelfrei (LWTUA)
Публикувано22.02.07 02:31



чакай сега, ти се чудеше дали някой е стигнал полуфинал при защитата на титлата си, нали?:) мисля, че отговорих :)



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: vogelfrei]  
Автор the_fly (портмоне)
Публикувано22.02.07 02:36



финал бе, не полуфинал, а финал, чети внимателно:)
Два полуфинала за Реал и май само реал и Милан са успявали да отстранят някой в елиминации



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: the_fly]  
Автор vogelfrei (LWTUA)
Публикувано22.02.07 02:43



е хубу, ама забравяш, че минахме и вторите групи, а ако ги нямаше, едва ли щяхме да имаме проблем на осминафинал?:)

а иначе причината за всичко това според мен е пресищането. в днешно време натоварванията са твърде големи, а силите твърде изравнени, за да имаш мотивация за нещо голямо след първия удар. забелязва се и при челси вече, дето имат уж най-амбициозния тренер в историята. забеляза се и при нас след 2002, и при милан след неуспеха в истанбул, а сега и при барса. цикли, нал тъй :)



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: vogelfrei]  
Автор the_fly (портмоне)
Публикувано22.02.07 02:56



Е челси имат Ван Гаал ІІ , прочетохте го първи тук преди година и нещо:) сега като в третия сезон Ван Гаал в Барселона Челси ще загубят титлата за малко и ще стигнат най-далеч в ШЛ( финал може би?:) и това ще е за моуриньо в Англия. После ще реши да поеме португалския национален отбор и сензационно ще се издъни в квалификациите, ще се върне отново в Челси, но ще го уволнят още първия сезон и тогава ще поеме Боависта например:)

А циклите са факт, но треньорите се изчерпват и сменят по-лесно от футболистите май, Милан го направиха със Саки-Капело и удължиха своя цикъл, реал се опитаха със смяната на Дел боске и се осраха, въпрос на късмет..или планиране.. Според мен ако куман например дойде в Барселона, тия играчи, предвид възрастта им имат потенциал за още една КЕШ и две титли поне, пъ ки поне ще ги научи да играят добре в защита



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: the_fly]  
Автор vogelfrei (LWTUA)
Публикувано22.02.07 03:08



Аз не мисля, че Райкард има чак такова влияние върху играта на Барса, каквото имаха Саки или Капело. По-скоро влиянието му е от типа на дел Боске - създаде някакъв колектив и се грижи звездите да не си вирнат носовете. Там е работата, че и в двете започва бавно да търпи неуспехи - не знам дали това е, защото самият той няма повече мотивация или играчите са се променили, но е факт - първият признак, че нещо не върви, е когато отборът започне да играе безлично. Тоест когато колективът вече не съществува. Именно това е проблемът на Барса - напоследък всеки играе за себе си и се раздава на не повече от 60%. Както виждаш, ние и с Капело не създадохме колектив, просто защото това не зависи само от треньора, а и трябва и време да мине. Може би и дел Боске щеше да се провали на следващия сезон, но не му отпуснаха време за това и сега има статуса на икона за феновете. :)

А Муриню все пак е треньор в Англия, където традициите значат нещо, така че не предвиждам да се оттегли в скоро време. Пък и с Португалия има отлични шансове за нещо голямо, след като португалците са сила на младежките турнири.



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: shevchenko]  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано22.02.07 10:48



Не ви е насрал Мерк, а първият му помощник, но тоталното ти футболно невежество е друга тема



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: vogelfrei]  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано22.02.07 10:53



че христо стоичков какво ЛОШО е направил? това да си тъп не е нищо лошо, че те в Мадрид да не са доктори всичките:)

иначе 2001-а душицо директните елиминации почвах от 1/4 финали, и стигайки до полуфинал, отстранихте само един съперник на преки елиминации, не се дуй излишно



Тема Re: Смешниците от Барса ...нови [re: the_fly]  
Автор shevchenko (ентусиаст)
Публикувано22.02.07 15:17



да,а преди Ювето 3-4 поредни години шампионът все падаше на финал :) Борусия Д наруши тази интересна тенденция ... ;) Но все пак виж кои са предишните шампиони,никой не е очаквал,че Пуул или Порто ще защитят титлата си.Милан отпадна безумно,но на 1/4 финал,а Реал си достигаше до късните фази на турнира.Докато сега това отпадане (защото Барса ще отпадне вярвай ми ) на мега фаворизираната идва доста неочаквано,отделно,че и в групите се калсираха с клизма ...

п.с. ти не беше ли от Ювентус?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.