Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 07.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Симулация  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано21.11.06 23:47



Голът на Селтик - след ЧИСТА симулация на Ярошик, който падна за пряк свободен удар без да е докоснат. Накамура вкара брилянтен гол, но просто този пряк свободен НЕ ТРЯБВАШЕ да го има. Баси калитарите са тея Шотландски нещастници.

А това пристрастно Шотландско коментаторче дето коментираше по ЕСПН, ако го хвана някъде ... малее.



Тема на майка ти путката мензис съсиреннови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 23:51



яж хуй говедо ща иба докат шаваш.
Свинщра налапа кура на НАКАМУРА
муахаххахаха

КУР ЗА свинете
УТРЕ КУР ЗА говедата



Тема Re: Симулациянови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано22.11.06 00:12



По-скоро дузпата на мангалчестър беше спорна, щото топката се удари в ръката на Гравесен съвсем неволно и то при положение, че беше с гръб! Много може да се спори, но съдията се опита да бутне наглите манчестърци, щом я свири в последната минута. Добре, че португалската маймуна я изпусна по такъв малоумен начин!







Тема arabska typa pachaнови [re: WlZARD.TOMl]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 00:30



минет рязан, чалма филистимска ,
нещастен спермояд, грозен орален тестер на рязани пишки
КУР ЗА помакПул
Как е с 3 снаряда у гъза?
Ти си свикнала вече де
:)))
Иначе дузпата я изпусна саха бе катил, кви португалски мангали месиш тука
мама ти дей ба кьорава, аз затва ти казвам да не даваш да ти се изблъскват в очните орбити.



Тема Re: ей двугъз травеститнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано22.11.06 00:42



че Саха къв е бе, бежанец анално опрашен! Него визирах, дреме ми на кура къв е, за същата маймуна говорех!

Иначе нормално ни бихте, спор нема. Ама ше се класираме за ШЛ, споко. За вас 3-то место макс. нали знаеш!



Аре отивай и легай у мазето, че утре имаш улици да чистиш, инак чорбаджията ще те издаде в полицията!

Despite all my rage I'm still just a rat in a cage

Тема Re: Симулациянови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 00:46



Хахахахаха, кофти ли е, бе скобките!?!? Кво стана бе бате, нали който и АНГЛИЙСКИ отбор да хванеше Селтик, щеше да ги бие? Нали Юнайтед ако ги бяхме срещнали според тебе резултатът щеше да е 0:10!? КОЛКО положения имаха Юнайтед, брои ли?

Лидерите в извънземната Англия нещо се оказва, че ако завършат с равни показатели групата със СЕЛТИК, остават след тях!?!?!?!? КАК Е ВЪЗМОЖНО ТОВА, представяш ли си какъв шок... Разбра ли сега защо Селтик беше втори поставен за групите или още не ти е ясно?



Тема ??нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано22.11.06 01:01



Съдията помагаше на Селтик през целия мач. Имаше 2 спорни засади на играчи на Манчестър (и двата пъти бяха на една линия с защитника на Селтик). Да не говорим за удара на Руни, който трябваше да доведе до корнер, но съдията си затвори очите.
Дузпата си беше чиста... Гравесен не трябва така да вдига ръката в наказателното поле.



Тема ибана и аналмно разпрана арабска амстиянови [re: WlZARD.TOMl]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 01:05



За нас минимум тиллата,
а вие ше се класирате ма не се знае за уефа ли или за интер тото
муаххаха
КУР ЗА теб пача мазна
Събра ли за камила парцал?
Жалък лузър нещастна подлога на чаршафи.



Тема Абе палячонови [re: Omni]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано22.11.06 01:07



Юнайтед си ви надиграха през целия мач (особено първото полувреме). Ако не беше престъпния Испански съдия, резултата клонеше към 0-2, но сте калитари.
Къде все пак точно беше нарушението, я ми обясни подробно.

"Разбра ли сега защо Селтик беше втори поставен за групите или още не ти е ясно?"

Разбрах - заради извънземните им показатели в мачовете им като гости в ШЛ.
1 точка.

През уикенда ще играят най-добрите отбори в Европа на Олд Трафорд.

Не, Селтик няма да участват.



Тема Re: Симулациянови [re: Omni]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 01:07



спокойно бе леке, мама ти дей ба резняшка и на тебе кво квичиш.
АКо извадите див късмет на жребия може и да минете до 1/4 финал.
И там сте аут - за сателит на петржалка толкова.
ЯЖ хуй помак без пола.



Тема Re: ??нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 01:08



Съдията, много ясно. Съдии спират иначе великите англичани ЧЕТИРИДЕСЕТ ГОДИНИ да вземат нещо - я световно, я европейско... днеска съдията откровено се подигра с изключително класния английски отбор (водач в най-силното първенство във Вселената), който редеше положение след положение пред ужасно слабите Селтик. Само и единствено съдията попречи резултатът да придобие нормалното си измерение, а именно - 0:10.



Тема Re: Симулациянови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 01:09



Мерси бате, честита титла в англия на тебе. С едно 10-15 точки ще я спечелите.



Тема мухахаха ае минжда сиренясаланови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 01:10



да си разкараш рогите то тука че щи навра цяла кочина свине у гъза.
Обор грозен.
НАЙ-ДОБРИЯТ ТИМ Е АРСЕНАЛ И СТАДИОНА СЕ КАЗВА ЕМИРЕЙТС ТАМ СЕ ИГРАЕ НАЙ-ДОБРИЯ ФУТБОЛ.

гувейдата в момента се леко над посредственото ниво толкопва характерно за тях през цялата им ЖАЛКА история.
Те са родени да са лузъри.
И те затва ще ядат свински хуй.



Тема Re: Симулациянови [re: Omni]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 01:13



Минимум с толкова!
А ти днес си щастлива помашка слива
:)
Иначе един тост с РС за накамура дет у свинския гъз пак си набута кура.
Ше се родят нови легенди за джапен найфс
муахаххаха
Малки ма безпощадни
Свинете знаят защо.



Тема Re:нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 01:13



Никакъв фаул нямаше, Ярошек игра, за да сложи топката на Накамура, защото знаеше какво ще последва.

А 0:2, към 0:10 клонеше, айде, не бъди толкова скромен.

Като гости, като домакини, с дузпи, без дузпи: ужасно слабите Селтик са пред лидерите в Англия - ГЕТ ОУВЪР ИТ ;)))



Тема Re: ибана и аналмно разпрана арабска амстиянови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано22.11.06 01:15



Разбира се за вас ше е титлата. Само че титлата за най-разширени анални халки. Черното лузърче Анри май пак че лапне ( за кой ли път ) калъфката другия месец!
Абе куре, КОГА ШЕ СПЕЧЕЛИТЕ НЕЩО ЗНАЧИМО БЕ, хомлес поробен???

Колко ви станаха загубените финали в Европа, че само насирате коефициента на Англия, мама ди д'еба двуполова, д'еба ...

КУР за Арсе-Анал ( многогъзите лузъри )
КУР за Анри ( Краля на калъфките )
КУР за тебе и ДВА за майка ти също!

Лека нощ!


Despite all my rage I'm still just a rat in a cage

Тема Re: ибана и аналмно разпрана арабска амстиянови [re: WlZARD.TOMl]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 01:19



Не разбрах колко г. СИША ЛУУУУУУУУУУУУУУУУУЗЪР РЯЗАН?
СПокойно ще ти дам автограф, че да имаш от ШАМПИОН.
Да имаш нещо велико в живота си колкото и окаян да е той сред камилската тор и рязаните ятагани.

Айде бегай да лапаш, рабоатат те зове.

П.П. не разбрах колко К минета те делят от СОБСТВЕНА камила?
мухахахах



Тема Re: ??нови [re: Omni]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано22.11.06 09:46



Принципно съм неутрален и ще се кефя и Селтик и Ман Ю да продължат напред. Но снощи определено бяхте надиграни и само късмета ви даде победата. Но пък късмета ви натресе загуба на "Олд Трафорд", така, че съдбата си знае работата.



Тема Re: Симулациянови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано22.11.06 10:52



Изобщо не е спорна дузпата, баце, тъпия Гравесен ми скача напред с протегнати ръце - да не хандбален вратар я

Друг е въпроса къв е тоя Саха, че да му дават да бие дузпите на Юнайтед - Кристияно Роналдо за какво е, я как я бацна на Световното срещу Инглънд. Може да е симулант и провокатор, ма дузпата нямаше да я опусне, има нерви за такива неща момчето. А Бенфика ако втори път клецнат Манчестър....лелиииииии

FORZA rossoneri

Тема Re: Симулациянови [re: alessandron]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано22.11.06 13:06



Айде айде. И аз щях да хвана дубъл ама... тая дузпа можеше както да се отсъди така и да не се отсъди!

Въпрос на гледна точка и преценка на момента. Ако беше срещу Италия никога нямаше да я отсъдят.Матераци или Канаваро щяха да са неволно разперили ръце примерно...

П.С. Засега добре пасувате. Попа и асото коз знам, че е при вас, сега зависи дали ше ви дойде дамата и може да затваряте!

Despite all my rage I'm still just a rat in a cage

Тема Re: Симулациянови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано22.11.06 13:23



Ааа, немаше, дузпата си е дузпа, който ще да я е направил - тея вдигнати ръце все са си дузпа, при това както казах - ултра тъпа и излишна. Аз не се оплаквам, че Саха я изпусна, то съдбата ми върна, Нистелрой също опусна и пак в 90-тата и излових Реал на 2:2 - единствен го хванах от цялото прогнозиращо съсловие, това ми е и първия "уникално" познат мач за "Мания"



FORZA rossoneri

Тема Re: Симулациянови [re: alessandron]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 13:47



Тъпия Гравесен му скачал :)

Топката удари ръката на играч, който е с поне една глава по-нисък от Гравесен и не е гологлав ;)

Значи хем видя как точно скача и къде го удря, хем погрешно го разпозна? При положение, че Гравесен е трудно да го сбъркаш.

Ясно колко си гледал май?



Тема Re: ??нови [re: Stanley]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 14:01



Аз пък не знам с какво толкова сме били надиграни. Юнайтед не показаха абсолютно нищо. 53% владеене на топката срещу 47% за Селтик. 3 удара в рамките на вратата за цял мач!?!? Срещу ЧЕТИРИ за Селтик!?

Саа имаше две положения - едното създадено от Балде, другото след паса, при който мислеше, че е в засада и даде шанс на Боруц, който се ориентира по-добре. Това беше за целия мач.

Какво толкова са играли Юнайтед, хайде някой да каже конкретно?

Защо никой не вземе под внимание, че в центъра на терена през първото полувреме за Юнайтед бяха струващият 15 милиона паунда Карик, Сколс, Гигс и Роналдо срещу струващия 80 хиляди паунда 19 годишен Сно, 34 годишния Ленън, Гравесен и Накамура (последните двама на всичкото отгоре поставени аут ъф позишън, както се казва). Съвсем нормално беше Юнайтед да овладеят тотално центъра на терена през първото полувреме. Но че не създадоха положения (щото положението им през първата част го създаде Балде) срещу двойката в центъра Балде-Макманъс (първият не играл от адски много време), а Роналдо се губеше срещу струващия 600 000 паунда и никому неизвестен Лий Нейлър, издава колко добре са играли.

През второто, когато ненужният Сно беше изваден (според Сокачев най-добрият за Селтик !?!?), Накамура мина отдясно, Малони отляво, а Гравесен се премести в центъра, вече и владеенето на топката се изравни и въобще не разбирам по какви показатели на играта Юнайтед са били по-класният отбор като цяло снощи. Сигурно по корнерите - 7:1.



Тема Re: Симулациянови [re: alessandron]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано22.11.06 14:35



Браво. А на коня не му а за пръв път да изпуска дузпи. Всъщност доста дузпи е изпуснал, като типичен холандски дебил ( много прост индивид ) и според мен трябва да му забранят да бие важни дузпи.


И все пак дузпата за мангалчу беше спорна. Можеше и да не се свири. Че видиш, че ше чуеш разногласия по въпроса. Аз не вземам страна!

Despite all my rage I'm still just a rat in a cage

Тема Re: Симулациянови [re: Omni]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано22.11.06 14:57



Добре де, много ме брига кое точно шотландско дърво си подложи клоните :). Видях, че на Гравесен му показаха картон в тази ситуация и си помислих, че той я е направил. Може да не съм видял кой точно си пери ръцете, но ситуацията добре я видях. За мен дузпа си имаше.

FORZA rossoneri


Тема Re: Симулациянови [re: alessandron]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 15:31



Бате, оказва се, че НИЩО не си видял, не знам как да ти го кажа по друг начин? ;)) Никакъв картон не показаха на Гравесен, разбираш ли? :)

Хайде обясни ми как си "видял добре ситуацията", след като ръцете бяха на нивото на главата на съответния играч (Малони) - хем си гледал къде минава топката и как играчът я спира с ръце, хем си го объркал с Гравесен, който е с гола глава. Ако ръцете са му били точно пред лицето, а не встрани, трябва ли да се свири дузпа?

Аз не споря има ли дузпа или няма, щото не видях точно къде са му ръцете.

Споря, че ти говориш наизуст просто без да си видял добре ситуацията, това е.



Тема Re: Симулациянови [re: Omni]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано22.11.06 15:47



Така си мислех и аз, дузпа можеше да има можеше и да няма, НО допир с ръка имаше, вижда се на повторението. Вече може да се спори как е било, но според мен удара на топката в ръката при тази ситуация беше неизбежен!

Както и да е, що спорим за глупости, нали я хванаха дузпата а оня младок да почне да вкарва вече в Европа!



Despite all my rage I'm still just a rat in a cage

Тема Re: Симулациянови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 15:56



Ето за тебе едно шестдесетхилядно изпълнение на YNWA, пък нека да са и десет дузпи, на кой му пука:)





Тема Re: Симулациянови [re: Omni]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано22.11.06 16:05





Despite all my rage I'm still just a rat in a cage

Тема Re: Симулациянови [re: Omni]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано22.11.06 21:21



Ебаси

....верно Гравесен нема картон, проверих статса....интересно, сигурен съм, че камерата фокусира веднага след ситуацията върху него и отдолу изписаха жълт картон, но явно не е бил за датчанина. А че играча ви(Малоуни) си беше вдигнал ръцете пред главата го знам, може да съм проспал кой е бил, признавам си, но ситуацията я видях - няма какво да му търсят ръцете вдигнати пред лицето, още повече че той тръгна към топката, за да скъси ъгъла, а не си стоеше на място в стената - дузпа отвсякъде, при това ултра тъпа, потретвам го.

Наизуст не говоря - факта че не съм видял кой точно е направил дузпа, не значи, че не съм видял ситуацията - и двете засади, дето ги нямаше в центъра на защитата ви видях, на Гигс и Саха, или и те са ми се привидяли, а?!

FORZA rossoneri

Тема Re: Симулациянови [re: alessandron]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано23.11.06 00:51



За Гигси не знам, не го видях положението, но при Саха си беше 100%-ва засада! Камерите го повториха два пъти поне и се вижда ясно, ако ти се занимава провери в ютюб, не ми се рови сега.



Despite all my rage I'm still just a rat in a cage

Тема Re: Симулациянови [re: alessandron]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано23.11.06 01:43



И каква ти е тезата сега, че съдията ни е подпрял нещо ли? Или ще гледаме всяко едно положение "на каданс" :)



Тема Re: Симулациянови [re: Omni]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано23.11.06 10:12



Мне, не ми е това тезата. Тазата ми е, че съм гледал мача, а не че говоря наизуст - и ти го доказвам със споменаването на тези положения, не търси под вола теле. Селтик си ги излъгаха Юнайтед и толкоз - браво. Никой не им е виновен на англичаните, че не се напънаха и че не могат да вкарат дузпа.

FORZA rossoneri


Тема Re: Симулациянови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано23.11.06 10:15



За едно и също положение ли говорим? Защото Саха два пъти имаше такива положения - единият път нямаше засада, но я вдигнаха, а вторият имаше засада и не я вдигнаха, но франсето я отигра несериозно, щото чакаше да вдигнат засада - смех



FORZA rossoneri

Тема Re: Симулациянови [re: alessandron]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано23.11.06 17:26



За положението към края, не си спомням коя минута, преди гола на японеца!

Despite all my rage I'm still just a rat in a cage



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.