Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 06.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Симулациянови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано22.11.06 13:23



Ааа, немаше, дузпата си е дузпа, който ще да я е направил - тея вдигнати ръце все са си дузпа, при това както казах - ултра тъпа и излишна. Аз не се оплаквам, че Саха я изпусна, то съдбата ми върна, Нистелрой също опусна и пак в 90-тата и излових Реал на 2:2 - единствен го хванах от цялото прогнозиращо съсловие, това ми е и първия "уникално" познат мач за "Мания"



FORZA rossoneri

Тема Re: Симулациянови [re: alessandron]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 13:47



Тъпия Гравесен му скачал :)

Топката удари ръката на играч, който е с поне една глава по-нисък от Гравесен и не е гологлав ;)

Значи хем видя как точно скача и къде го удря, хем погрешно го разпозна? При положение, че Гравесен е трудно да го сбъркаш.

Ясно колко си гледал май?



Тема Re: ??нови [re: Stanley]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 14:01



Аз пък не знам с какво толкова сме били надиграни. Юнайтед не показаха абсолютно нищо. 53% владеене на топката срещу 47% за Селтик. 3 удара в рамките на вратата за цял мач!?!? Срещу ЧЕТИРИ за Селтик!?

Саа имаше две положения - едното създадено от Балде, другото след паса, при който мислеше, че е в засада и даде шанс на Боруц, който се ориентира по-добре. Това беше за целия мач.

Какво толкова са играли Юнайтед, хайде някой да каже конкретно?

Защо никой не вземе под внимание, че в центъра на терена през първото полувреме за Юнайтед бяха струващият 15 милиона паунда Карик, Сколс, Гигс и Роналдо срещу струващия 80 хиляди паунда 19 годишен Сно, 34 годишния Ленън, Гравесен и Накамура (последните двама на всичкото отгоре поставени аут ъф позишън, както се казва). Съвсем нормално беше Юнайтед да овладеят тотално центъра на терена през първото полувреме. Но че не създадоха положения (щото положението им през първата част го създаде Балде) срещу двойката в центъра Балде-Макманъс (първият не играл от адски много време), а Роналдо се губеше срещу струващия 600 000 паунда и никому неизвестен Лий Нейлър, издава колко добре са играли.

През второто, когато ненужният Сно беше изваден (според Сокачев най-добрият за Селтик !?!?), Накамура мина отдясно, Малони отляво, а Гравесен се премести в центъра, вече и владеенето на топката се изравни и въобще не разбирам по какви показатели на играта Юнайтед са били по-класният отбор като цяло снощи. Сигурно по корнерите - 7:1.



Тема Re: Симулациянови [re: alessandron]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано22.11.06 14:35



Браво. А на коня не му а за пръв път да изпуска дузпи. Всъщност доста дузпи е изпуснал, като типичен холандски дебил ( много прост индивид ) и според мен трябва да му забранят да бие важни дузпи.


И все пак дузпата за мангалчу беше спорна. Можеше и да не се свири. Че видиш, че ше чуеш разногласия по въпроса. Аз не вземам страна!

Despite all my rage I'm still just a rat in a cage

Тема Re: Симулациянови [re: Omni]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано22.11.06 14:57



Добре де, много ме брига кое точно шотландско дърво си подложи клоните :). Видях, че на Гравесен му показаха картон в тази ситуация и си помислих, че той я е направил. Може да не съм видял кой точно си пери ръцете, но ситуацията добре я видях. За мен дузпа си имаше.

FORZA rossoneri


Тема Re: Симулациянови [re: alessandron]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 15:31



Бате, оказва се, че НИЩО не си видял, не знам как да ти го кажа по друг начин? ;)) Никакъв картон не показаха на Гравесен, разбираш ли? :)

Хайде обясни ми как си "видял добре ситуацията", след като ръцете бяха на нивото на главата на съответния играч (Малони) - хем си гледал къде минава топката и как играчът я спира с ръце, хем си го объркал с Гравесен, който е с гола глава. Ако ръцете са му били точно пред лицето, а не встрани, трябва ли да се свири дузпа?

Аз не споря има ли дузпа или няма, щото не видях точно къде са му ръцете.

Споря, че ти говориш наизуст просто без да си видял добре ситуацията, това е.



Тема Re: Симулациянови [re: Omni]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано22.11.06 15:47



Така си мислех и аз, дузпа можеше да има можеше и да няма, НО допир с ръка имаше, вижда се на повторението. Вече може да се спори как е било, но според мен удара на топката в ръката при тази ситуация беше неизбежен!

Както и да е, що спорим за глупости, нали я хванаха дузпата а оня младок да почне да вкарва вече в Европа!



Despite all my rage I'm still just a rat in a cage

Тема Re: Симулациянови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Omni (papal agent)
Публикувано22.11.06 15:56



Ето за тебе едно шестдесетхилядно изпълнение на YNWA, пък нека да са и десет дузпи, на кой му пука:)





Тема Re: Симулациянови [re: Omni]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано22.11.06 16:05





Despite all my rage I'm still just a rat in a cage

Тема Re: Симулациянови [re: Omni]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано22.11.06 21:21



Ебаси

....верно Гравесен нема картон, проверих статса....интересно, сигурен съм, че камерата фокусира веднага след ситуацията върху него и отдолу изписаха жълт картон, но явно не е бил за датчанина. А че играча ви(Малоуни) си беше вдигнал ръцете пред главата го знам, може да съм проспал кой е бил, признавам си, но ситуацията я видях - няма какво да му търсят ръцете вдигнати пред лицето, още повече че той тръгна към топката, за да скъси ъгъла, а не си стоеше на място в стената - дузпа отвсякъде, при това ултра тъпа, потретвам го.

Наизуст не говоря - факта че не съм видял кой точно е направил дузпа, не значи, че не съм видял ситуацията - и двете засади, дето ги нямаше в центъра на защитата ви видях, на Гигс и Саха, или и те са ми се привидяли, а?!

FORZA rossoneri


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.