Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 04.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано19.10.06 03:51



Тази вечер станахме свидетели на възмездието! След като предишният сезон Хауге реши да класира Барса на 1/4 - финал НЕЗАСЛУЖЕНО, сега при честно съдийство си пролича кой, кой е. "Не могат да ни бият 11 на 11", казваше Специалния и беше прав. НИКОГА Барса не могат да бият Челси 11 на 11. Ама никога. Даже вече се видя, че и 9 на 11 не магат да бият, защото Миланското недуразумение и вратарчето не ги броя.

Всъщност Барса не загубиха заради факта, че играха срещу Английски отбор (т.е. почти сигурна загуба). Просто са псевдозвзди и разчитат на събития като "Ако може съдията, да изгони играч от противниковия отбор", "Ако може съдията да си затвори очите и да не даде очевадна дузпа за противниковия отбор." и т.н.
А как завърши Вердер - Барселона, когато съдията не помагаше на каталунците както миналия сезон (измислена дузпа за симулация на Пинокио в първия мач и гол от засада във втория). Май им лъснаха голите задници.

Пинокио можеше да си разиграва коня срещу 10 човека, ама сега какво стана на Стамфорд Бридж?

Всяка жаба да си знае гьола.
Сега да видим с колко ще бием на Кампа. И късмет на Вердер в последния им мач.



http://www.premiership-bulgaria.com/uploads/av-397.jpg

Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано19.10.06 06:10



Хахахахахах смешник

не стига че преди 2 сезона колина ви
класира ама и претенции към съдиите имаш и като биете Барса
на Ноу Камп кво от тва?Пак си оставате смешен отбор с много пари и без
значими титли и тази година няма да спечелите кеш бъди
сигурен хахахаха колко жалко е -)



Тема Мале колко те е яд :)нови [re: kpъcтниkът]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.10.06 06:22



"селяните" на сапун


Иначе сериозно - Челси ви скриха топката, и само суперслабата форма на "фигуранта" в мача Шева, ви спаси от разгромен резултат.
А Челси показаха как се играе футбол на 100% обороти. Дрогба е може би най-силния нападател в момента в света.



Тема Re: Мале колко те е яд :)нови [re: Balleta]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано19.10.06 07:17



О да много ме е яд -) спор нема бате -)) яд ме е че Барса стана еврошампион и че в неделя ще ебе дебелото ви отборче но всичко с времето



Според мен не играхме зле но пак се видя че тоя нещастник деко трябва да бъде обесен публично да му еба пичката майчина.Пак играхме с човек по-малко.Лошото беше че Дзамброта допусна доста грешки и при едно изгодно положение не успя да уцели топката а ако я беше уцелил 90% влизаше ... както и да е.Случва се,дори най-добрия отбор губи ...

само ще ми е интересно в неделя към полунощ кво ше правиш бате



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор KingGeorge (Winner)
Публикувано19.10.06 11:53



Бе Шевченко вярно е в трагична форма, ама дето вика Дявола ще вкара някой супер важен гол за вас този сезон, например победен на финала за КЕШ. И тогава ще се налага да му целуваш, краката.



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор PhilipMarlowe (непознат)
Публикувано19.10.06 12:12



ама то Жозе си го каза бате, подигравайки се на жълтата преса и УЕФА:

"Мисля, че резултатта /1:0/ не дава представа за разликата между двата отбора тази вечер. Терена беше в отлично състояние, играхме 11 на 11 и победихме напълно заслужено"

верно, Барса с Ето`О щеше да изглежда по съвсем различен начин, обаче и при нас липсва Чех да речем.

Иначе снощи Буларуз просто изяде Зъбчо, ама направо го изяде с плитката и ако си забелязал тоя не се усмикна ни веднъж. Само просеше от съдията нещо...

Върховни халфове- и Балак и Франки, да не говорим за Мака и Есиен...

Дрогбича беше един път- тоя нема спирка, нищо че касапина Дзамброта още в началото се опита да го убие, а после му направиха и менгеме, та котдивоареца не беше на себе си, не можеше да се държи на краката и залиташе и въобще не игра последните 5-6 минути на първото полувреме...

изрУУУд!!!



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано19.10.06 12:43



Абе палячо вземи се срий.Взехте една победа която не решава нищо на практика и ти ще се насереш от кеф.Вие неможете да стъпите и на малкия пръст на отбори като Барселона защото ви липсва едно много важно нещо и то се казва ИСТОРИЯ.Ако утре Чукотския селянин се гътне вие пак отивате в нищото кадето сте си били в цялата си досегашна история.Така че се радвай докато оня ви издържа но недей да нареждаш тая еднодневка до великите отбори.



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: radiinter]  
Автор PhilipMarlowe (непознат)
Публикувано19.10.06 13:00



ахахаха, не може да сте толкова клиширани амеби бе, дееба

ако гътнели Абрамович ... вие друго ще се научите ли да говорите... аргументи някакви? Ми снощи ви разчленихме, 1:0 е най малкото ... ма съдията, тоя път не изгони никой и логично си загубихте, като пичове си загубихте ...



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано19.10.06 13:11



Май ме бъркаш с някой.Невиждам как снощи сте ни разчленили след като ние играхме със сънародниците на вашия велик благодетел.



Тема Батенови [re: radiinter]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.10.06 14:28



Това е много лаишко мнение, честно. Челси играе невероятен футбол от 2-3 години, но вие продължавате да виждате само "чукотски" и не знам си какво още. История? Повярвай ми, Челси си има история.
А барса бе много щастлива, че на финала на лигата игра 65 минути с човек повече и че Анри обича да пропуска в решаващи мачове. К.Р за "селяните"



Челси просто кефят, останалото са празни хейтърски настроения




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.