Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 07.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано23.10.06 20:57



1. Честно казано, виждал съм повече хора с фланелки на Парма, от колкото с фланелки на Челси - даже такива с на челси не съм виждал. говоря за пловдив, де, поне десетина души с на парма съм виждал, докато на челси - нито един. за сметка на това познавам членове на фен клуба на челси:))
2. ми не е имало фенове на парма, да, не е имало и на челси, ти също си измисляш:) в смисъл аз познавам точно двама, фло и изгрева, всичките другите са левскари и са толкова фенове на челси, колкото аз на борусия дортмунд, сещаш се;)
3. дразни ме, че... нищо не ме дразни в челси, смешни са ми, според муриньо имат най-силния отбор, най-добрия треньор и какво ли още не, барса не могат да ги бият 11 на 11, ама си правят терена всеки път на гъз, или не го поливат или не го косят или серат по него да се хлъзга, влагат милиарди, както и да го погледнеш поне 2-3 милиарда са отишли за трансфери, заплати и други глупости в последните 3 години от управлението на абрама, а до сега са спечелили само един кур, манчестър печелеха по-убедително титлите в англия с деца от школата:)
4. инвестициите за сега не са се върнали, ще чакаме още да видим кога... не ме е яд, че не си е хвърлил парите в парма, щото няма смисъл, парма и без него могат да живеят и да печелят трофеи или поне да стигат до мачове в Европа, челси по-трудно се справят с тази нелека задача, без милиардите на абрама:)

аре



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано23.10.06 21:00



напротив, купата на уефа си е купа на уефа, влез в уефа.ком и ще видиш, UEFA CHAMPIONS LEAGUE и до него UEFA CUP
и не са го размили турнира, хах, размиха шампионската лига, дето може да завършиш четвърти и да станеш най-добрия отбор в европа после, а в други държави завършваш по-напред, трети, и дори в евротурнири не участваш, е тва е размиване


севиля ако с отбора от миналата година бяха в ШЛ щяха да стигнат по-напред от вияреал ще ти кажа само. щяха да бият арсенал с много



епа какво се брои, да му еба майката, коефициента е по-добър, купите са повече, какво да гледаме, ебати пубертетската логика е твоята


преди абрамович ти не си и чувал за челси, сигурен съм в това, бил си на 8



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: пeтльo]  
Автор666 (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 22:45



"размиха шампионската лига, дето може да завършиш четвърти и да станеш най-добрия отбор в европа после, а в други държави завършваш по-напред, трети, и дори в евротурнири не участваш, е тва е размиване "

Значи да гледаме шампиона на България , Албания , Македония и др. , а не отбори които играят на светлинни години футбол от тях а не са шампиони на страната си ( Реал М , Арсенал , Манч.Юн и още много да не ги изброявам) визираики последния сезон. Един шампионат си има "тежест ". И добре че се отчита този факт все още.



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: kpъcтниkът]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано24.10.06 01:46



Полудя ли бе!!!!! Барса в момента са най-комерсиалният отбор! Значи не харесваш комерсиализацията, ама си фенче на Барса. Няма по заблуден от теб.

Уницеф да ти говори нещо?
Или факта, че всяко второ 13 годишно латино дете се индентифицира с Барселона.
Ами факта, че ESPN Deportes Обичат да дават Барселона на живо, вместо примерно.. Валенсия, които играят в същия ден и са също Испански отбор (е, Барселона - Левски беше много напрегнат мач, с 325243 обрати и 748328 фантастични отигравания, няма спор).

Нищо общо с комерсиализма нали?
Вервай си.



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: пeтльo]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано24.10.06 01:59



"севиля ако с отбора от миналата година бяха в ШЛ щяха да стигнат по-напред от вияреал ще ти кажа само. щяха да бият арсенал с много "

Ако ако, замириса. Гадай си какво би станало ако Левски е бил с Ботуши и Ботев с каска. Значи, ако Левски бяха в ШЛ миналата година, щяха да се представят по-добре от Байерн и Челси, така ли? Защото за миналата година бяха натрупали по-голям коефициент. Нещо общо с факта че са играли в различен по-слаб турнир???

Преди Рони и Ето'о не си чувал за Барса, сигурен съм, не се знаел, че се мъчеха в купата на УЕФА срещу Селтик. Бил си на 7.

А мнението ти за размиването на Шампионската няма какво да го коментирам. Щом според теб Мипа-47 са по-добри от примерно Манчестър Юнайтед, значи си Шизо.



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: the_fly]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано24.10.06 02:02



Барселона играят супер-мега нападателен футбол... особено срещу Левски. Направо къртят мивки :)))

Смехурко, Барселона имат 3 мача с много класни отбори от началото на сезона (Вердер, Челси и Реал). Имат 1 (ЕДИИИИИИИИН) вкаран гол и то в 90-тата минута.

Joga Bonito в пълни размери...



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: KingGeorge]  
Автор the_fly (портмоне)
Публикувано24.10.06 02:04



Абе изявите на Челси в евротурнирите са дали далеч повече поводи за смях през годините- отпадания от израелски, норвежки отбори, от санкт гален!! вече с Абрамович бяха направени за смях от фалиралия Монако:) Като се има предвид колко пари похарчиха през годините, от британските отбори само Блекбърн ги надминават по резили май:)



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: KingGeorge]  
Автор the_fly (портмоне)
Публикувано24.10.06 02:05



Много голове не винаги значи офанзивен футбол и мисля много добре го знаеш:)



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: пeтльo]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано24.10.06 04:23



севиля ако с отбора от миналата година бяха в ШЛ щяха да стигнат по-напред от вияреал ще ти кажа само. щяха да бият арсенал с много


Dream on!!!



Абе Петльо, да не са ти отказали виза за Англия или... Не мисля, че вярваш в такива глупости! Арсенал се озори с Вилямангал накрая единствено и само, защото ги подцени! Севиля щяха да я спукат!



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано24.10.06 07:12



аз съм фен на Барса от 1994 и поддържах тоя отбор дори когато е изпадал в най-дълбоките кризи!Не се идентифицирам с ония 13 годишни лапета с номер 10 Роналдиньо на гърба ... аз не харесвам Роналдиньо или Етоо например,бях луд по Луис Енрике,Ривалдо,Гуардиола и т.н. това за мен бяха истински футболисти,не че Роналдиньо не е но ме дразни че се прави много шум ...

така че не ми говори за комерсиализация защото когато Барса беше в криза и дечицата бяха от реал,аз си бях плътно до БАРСА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.