Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 07.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано23.10.06 00:28



а парма, че имат 2 УЕФА, 1 КНК, 1 суперкупа и 3 купи на Италия за шест сезона - средно по две титли на сезон(по твоите думи, де, всъщност 8, но нищо, феновете на английския футбол В И Н А Г И са прави), това също е нищо, така ли?
дженоа са еднодневка бате и нотингам, щото си постигат успехите в един период и после падат по долните дивизии, тва по твоята логика, английската де
парма обаче не са отпадали никъде, още играят, още печелят. не разбирам какво им е еднодневното, при положение, че 15 години с неособено голямо количество пари или с никакви, както последните 3 сезона продължават да играят в европа и то не да отпадат безславно в групите, но няма значение

хвала на английския футбол



Как се играе на "Лаута"

Тема Не мога да разбера що се напъватенови [re: пeтльo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано23.10.06 00:39



Челси откровено е по-голям клуб от Парма и ВИНАГИ е бил, докато Парма откровено НЕ СА еднодневка.
А двете титли на Челси тежат над по големия общ брой купи на Парма. Челси в момента е гигант, какъвто Парма никога не е бил. В Челси са НАЛЕТИ много повече пари, отколкото в Парма по времето на Пармалат, който също наливаше изключителни пари. Киеза май по едно време бе нещо като рекорден трансфер в Италия или се лъжа???
Тоест единия е прав, че Парма не е еднодневка, а другия, че Челси е много по голям клуб от Парма.
За смешното твърдения на "радиоточката", относно Мехелен, не ми се говори:)



Тема Re: Не мога да разбера що се напъватенови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (!Champions!)
Публикувано23.10.06 00:52



абе не съм много съгласен относно това, че 1 кнк тежи повече от 2 купи на уефа, но си прав донякъде де, най-накрая някой да завърши спора:)



Как се играе на "Лаута"

Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: пeтльo]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано23.10.06 04:37



Не бе майна, Челси са еднодневки!!! Никой никога не е чувал за тях! Парма е супер отбор! Всички малчугани ритат с фланелки на парма(бивша)лат в момента! Продайте им поне една карта де!

Бах го... Басси слабия франчайз...



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: пeтльo]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано23.10.06 05:03



преди 90-та аз познавах много фенове на парма, лично, поне 200



Тва ми прилича на вица с пишката!!!

Не е верно копеле, и го знаеш! Не е имало фенове на Парма, защо приказваш глупости!?!?!?!

Абе какво те дразни в Челси?!

Каква титла, моля... защо ги измисляш... милиярди... абе пълни глупости...



Въобще не се получава съпоставката, просто те е яд, че чукотския си е хвърлил мангизите в острова, а не в средномедитеранския катун, това е!
Има и за какво! Инвестициите се възвръщат от определено място!


Редактирано от WlZARD.TOMl на 23.10.06 05:06.



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано23.10.06 05:17



Мен лично ме дразни комерсиалното ...

Като фен на Пуул знам какво е да ти откраднат всичко истинско и с една торба пари да ти купят ново лице и т.н. но челси вече е абсурден случай,копеле в тоя отбор играеха/играят играчи за повече от 1 МИЛИАРД евро!И кво?Шампионска титла

браво,велик успех!Същото са постигнали отбори като Ла Коруня в Испания или Кайзерслаутерн в Германия с по малък бюджет.Точно тва ме дразни,събрани са уж най великите и ядат кура ...



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: пeтльo]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано23.10.06 06:15



"предишните години - 50, 58... как така парма са еднодневки и фирмен отбор, като печелят уефи и кнк, а челси с абрамович и някакви четвъртфинали за шл(от кога това е по-голям успех от еврокупа??) са мегаяк тим, дето е вечен отбор?"

Купа на УЕФА не съществува откакто го размиха този измислен турнир. Некъде от 99-та. И какво като стигат до 1/2 финал В КУПАТА НА УЕФА! Това по-голям успех ли е от достигането до 1/2 финал в ШЛ. :) Значи Мидълзбро се представиха по-добре от Манчо, защото последните отпаднаха в групите, а Мид играха финал... за УЕФА. Севиля естествено се представиха по-добре от Виляреал... все пак само купите се броят, дори и да е купата на Уефа. ЕЕЕЕЕЕХХХХ пубертетска логика.

Челси в годината, в която отстраниха Левски (ПРЕДИ АБРАМОВИЧ, ПРЕДИ АБРАМОВИЧ, ПРЕДИ АБРАМОВИЧ, четеш ли, ПРЕДИ АБРАМОВИЧ) победиха Манчестър Ю. и Ливърпул с общ резултат 8-0. Могат да побеждават големите...

Не е като един друг отбор, дето само за 4 дни пада от два гранда с общ резИлтат 0-3 .



Тема Не е точно таканови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано23.10.06 06:24



Лион не са еднодневка, защото доминацията им няма да свърши след този сезон... Няма и след следващия. Няма да свърши и след като се оттеглят Жуни, Вилторд, Тиаго и всичките им звезди. Няма да свърши и след като се оттегли Renault Trucks. Те имат достатъчно развиващи се млади играчи, които да заместят титулярите. С втория си отбор биха Динамо. Примерно имат един играч на име Бензема (на 18), който миналата година вкара на Розенборг, а сега - на Марсилия.

Такава инерция са насъбрали, че дълго време ще са шампиони на Франция. Нормално, защото в сравнение с другите Френски отбори, Лион вземат доста повече пари от участието си в ШЛ (изключае може би Лил). Какво да се прави, комерсиализация.

И аз съм за team salary cap въпреки че съм за Челси, но никога няма да стане.



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано23.10.06 07:20



тоя па - сега сигурно ше тръгнеш да сравняваш фирменото и безмислено създаденото ти отборче със 107 години традижия,купи,титли,футбол и т.н.

ти съвсем изперка бе?!Пий си лекарствата и споко,кур за смешното ти отборче



Тема Re: Кой сега е най-смешния Еврошампион???нови [re: kpъcтниkът]  
Автор KingGeorge (Winner)
Публикувано23.10.06 17:34



Я пак? Кой клуб е фирмен?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.