Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 31.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Тема FORZA INTEEER  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано20.09.06 23:37



Поздрав всички злобарчета които тези дни се кефеха на издънката срещу Самп и даже направо ни отписаха като отбор.Поредна победа срещу абонатите от Рома и лека полека всичко си идва по местата.





Тема Споконови [re: radiinter]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.09.06 00:14



човече, трети кръг е, а ти вече хвърчиш. Има време, издънките тепърва предстоят за всички - въпроса е кой ще ги направи повече :) Победата на Интер не ме изненадва, във "Футболни прогнози" лансирах тази идея, все пак сте по-качествения отбор, а и статистиката с този съперник напоследък е във ваша полза. Вие се дъните срещу такива като Самп, не с Рома. Гледам че Златанчо е профукал дузпа, що пък на него сте я дали да бие - Манчини да се поправи, че следващия път може да е решаващо

А и Виера пак се е "проявил".....
За отбелязване е, че Милан излезна вече отгоре и записва шеста поредна победа в шест официални мача за сезона (три за Серия А и три за Шампионската лига). Анчелоти взе да прави нещо, което на мен лично много ми харесва - върти състава и дава възможност на всички да се почувстват част от отбора - по този начин колективния дух се качва неимоверно много. А за успех през този сезон на това трябва да се разчита главно.
Сампдория пък какво правят, не е истина. Тоя отбор е ебаси и енигмата - 0:3, 3:3. И пак не можаха да бият, дали някой не ги е проклел?

Un' Estate Italiana

Тема Re: Споконови [re: alessandron]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано21.09.06 07:08



Напротив-никъде не хвърча и много добре знам че е трети кръг.Точно за това говоря че други хора допуснаха тази грешка и след два поредни мача в които не спечелихме направо ни отписаха от всякъде.А Рома си ги биеме в Милано и по разни финали но в Рим нямахме победа от 8 години за първенство.





Тема Re: Споконови [re: radiinter]  
АвторZzzzzzz (Нерегистриран)
Публикувано21.09.06 12:17



haha, ta vie ste taka ot mnogo godini


horata ot4etoha prosto porednata podobna godina kojato vi predstoi




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.