Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 18.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ха, какво виждам Барса 0:2 Севиля??нови  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано25.08.06 22:38



и това е на полувремето. Ухахахааааа, някой яко се подиграва с "НЕДОСТЪПНИТЕ". Айде ЛЕВСКИ, имаме шанс, "селянията" явно не е толкова страшна. Даже и да обърне мача, се вижда, че не са това, което някои се мъчат да ги представят. Да видим дали ще им избяга една от 6-те купи към коите са се запътили. Жалко, че тук не го дават. Тъпа работа, К.Р за ГОЛ ТВ





Тема Re: Ха, какво виждам Барса 0:2 Севиля??нови [re: Balleta]  
Автор Alabao13 (casi un bolero)
Публикувано25.08.06 23:18



Севиля им разкъртват мивките на Барца, мноу дубре.

Все така да е!



Тема 3-ка с гарнитуранови [re: Balleta]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано26.08.06 00:05



Севиля ми направиха супер впечатление, а Даниел Алвеш не отсъпи ни на инч пред Зъблиньо. Изобщо Барселона не приличаха на себе си, а "най-добрия защитник" в Шампионската лига за миналата година Карлес Пуйол затвърждава у мен впечатлението, че е нагъл грубиян - как само ритна в лицето Ренато...И след като взеха Тюрам, защо дървото Маркес беше пуснат като централен защник? Всички нападатели на Севиля се изредиха да го минават очи в очи. А успеха на Севиля е още по-впечатляващ с оглед на изключително нестабилната игра на вратаря им, Андрес Палоп (мен лично много ме изненада този факт). За сметка на това Хави Наваро изяде с парцалите Ето'о, а Поулсен противодействаше изключително успешно на Шави. Личи си, че момчетата на новия носител на Суперкупата на Европа са научени да играят като отбор и е повече от жалко, че мизерниците от Осасуна участваха вместо тях в третия предварителен кръг на Шампионската лига. Дано догодина севилци да успеят да влезнат в най-престижния клубен турнир в света, а защо не и като шампион на Испания?



Un' Estate Italiana

Тема Re: Ха, какво виждам Барса 0:2 Севиля??нови [re: Balleta]  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано26.08.06 00:14



Севиля ги надиграха тотално.Супер яка игра.Барса неузнаваеми,един по-здрав отбор в защита ги гепи и ги нацепи.Ха ха Стоичков беше коментатор в студиото на Антена 3 и дори и той си призна ,че са надиграни тотално.Испанеца го попита за мача на Барса срещу Левски на 12ти да каже нещо повече за българския отбор и тъй като и Шукер беше другия гост,"Ристо" каза,че няма какво да каже,понеже отношението му към Левски е такова както и към Реал.

Беше си майтап.Аре да ги видим Барса като заиграят Тюрам и Дзамброта.Засега са разкрити,което не ми пречи винаги да залагам в Примера за тях.


Who cries for the children? I do.


Тема Re: 3-ка с гарнитуранови [re: alessandron]  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано26.08.06 00:15



Поулсен играч на мача.Най-добрия!


Who cries for the children? I do.


Тема Re: Ха, какво виждам Барса 0:2 Севиля??нови [re: Balleta]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано26.08.06 07:14



Изненадан съм. Браво на Севиля. Надиграха Барса по категоричен начин. Честита им Супер Европейска купа!Барселона може да се побеждава. Левски придобива смелост.





Тема Може ли въпроснови [re: Balleta]  
Автор rogach (пристрастен)
Публикувано26.08.06 10:39



Кво трябва да направи зъбатко за да получи картон , и това дет направи по малко ли беше от онова на Де роси на световното или не. Благодаря предварително за отговорите.
Приятно е да се гледа как Брселона пада квото и да си говорим:)



Тема Re: Ха, какво виждам Барса 0:2 Севиля?? [re: Pyиз]  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано26.08.06 11:37



Не само Левски.Това разбиване снощи направо ще нахъса здраво Челси,защото с тяхния маниер на игра,нищо чудно да си го върнат за миналата година.С Вердер няма да стане,защото те ще играят по свирката на Барса и каталунците ще ги попилеят.Там със сигурност и двата мача ще бъдат над 2,5 гола.Досега и Еспаньол и Байерн се подлъгаха и започнаха нападателно да играят срещу тях,което беше самоубийство,затова се получиха и тия резултати.Не знам ,мач с мач не си прилича и Барселона ще си я носят тая обичка на ухото, тоя разгром дойде в много подходящ момент,но въпреки това,това са европейските шампиони,не се заблуждавайте.Левски не трябва да се подлъгват да играят по техния начин,щото ще налапат няколко сома.Плюс това,за Тюрам не знам,но Дзамброта със сигурност ще е титуляр.Много добре им дойде тоя мач и дано си го преглеждат и гледат как се играе срещу Барса,това е начина.Севиля са ебати пичовете,тия са по силни от миналата година.Много жалко за тях,заради тия тъпи калъфи Осасуна.Мястото на Севиля беше в Шампионската лига


Who cries for the children? I do.

Редактирано от dio4ever на 26.08.06 11:41.



Тема Re: Ха, какво виждам Барса 0:2 Севиля??нови [re: dio4ever]  
Автор Edward (Prince)
Публикувано26.08.06 16:34



Жалко, не жалко, Осасуна си заслужи класирането. Така, че стига сте ревали. Никой не им е виновен на Севиля за непостоянните игри.



Тема Re: Ха, какво виждам Барса 0:2 Севиля??нови [re: Balleta]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано27.08.06 00:44



Ми мноу ясно, а и Мерк го нямаше в този мач....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.