Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 29.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аре, да ни е честит Шева и да вкарва много!!!  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано26.05.06 22:34



а не да се депресира... надявам се, да е истанало хъс в това момче и да приеме новото място като свеж въздух и предизвикателство ... и поне 2 години игра на световно ниво...

Италия. Украинската звезда на Милан потвърди, че ще напусне “росонерите” и ще премине в Челси. Новината съобщи пресаташето на италианския гранд преди по – малко от половин час. Адриано Галиани заяви, че е направил всичко по силите си за да задържи нападателя, но в края “английския език е надделял”. “Напускам по семейни причини. Искам да благодаря на клуба за всичко, което направиха за мен. Искам да подчертая, че не става въпрос за пари и нямам проблеми с никого в клуба”, заяви украинецът. “Това бе победа на английския език срещу италианския. Направих всичко по силите си за да го убедя да остане, но... Това е най – трудната раздяла с футболист, от както аз съм в отбора. Сега ще започнем преговори с Челси, но те ще са много трудни”, заяви пък Галиани.



Тема Re: Аре, да ни е честит Шева и да вкарва много!!!нови [re: Philip Marlowe]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано27.05.06 00:16



Поредния футболист търсещ мангизи и единственното му оправдание може да е батака в калчото...



Тема Re: Аре, да ни е честит Шева и да вкарва много!!!нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Alabao13 (lambada)
Публикувано27.05.06 11:46



Не, оправданието е жена му.



Тема Re: Аре, да ни е честит Шева и да вкарва много!!!нови [re: Alabao13]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано27.05.06 12:34



Демек е под чехъл...
Помнч, че пък на Кишишев жена му, пък и на Боримиров им казали да играят за национала след като се бяха отказали вече... спомени някакви.



Тема Re: Аре, да ни е честит Шева и да вкарва много!!!нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Alabao13 (lambada)
Публикувано27.05.06 12:36



Зад всеки велик мъж стои една велика жена.



Тема Сбогом, Шеванови [re: Philip Marlowe]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано28.05.06 21:35



Не мога да му пожелая успех с чисто сърце..., просто в Челси заради жена си и "английския език"....еми айде стига. Поне ще ги източим бая финансово, а и взимаме Гала, който си е универсален защитник и ще е много добро свежо попълнение. Отчитам положителните страни на този трансфер - вече минава 30 години, от 7 играе при нас и макар да не ми изглежда ни най-малко "похабен" за отбора, може би станахме донякъде много зависими от него. А и в моментите, в които той не играеше поради контузии имахме срахотна статистика - за последните 3 години в мачове без него, ако не зе лъжа близо 25, нямаме загуба. Като че ли останалите играчи осъзнаваха, че той не е на терена да спасява положението и съответно се стягаха и действаха като отбор.
НО - той беше нашата настояща икона - наравно с Малдини - и това е тъжно, много тъжно. Ако беше останал, 100% щеше да стане голмайстор номер едно на всички времена за Милан. А сега - аз загубих голяма част от уважението си към него. След време ще ми мине донякъде, сега обаче само си мисля, че май наистина е "под чехъл". Да е жив и здрав и дано не вземе да се разведе след някоя и друга година, че тогава ще е повече от смешничко

DIR.BG: =Отношение като след сношение


Тема Re: Аре, да ни е честит Шева и да вкарва много!!!нови [re: Philip Marlowe]  
Автор DiavoloRossonero (невино дяволче)
Публикувано08.06.06 04:36



хех, взимате най-великия нападател за последните 10 г. какво повече? какво да се доказва, той е по-добър от цялото измислено нападение на Челси в едно. 173 гола за Милан и най-резултатния футболист в Шампионската лига/КЕШ за всички времена.
Изобщо не знам какво да кажа. Най-любимият ми футболист предаде отбора който му даде всички, предаде и тифозите които го боготворяха, можеше да стане икона, но сега едва ли ще му простят. Това е, никога няма да го сравняват с Барези и Малдини, а можеше.
Жалко.



Тема Re: Аре, да ни е честит Шева и да вкарва много!!!нови [re: Philip Marlowe]  
Автор DiavoloRossonero (невино дяволче)
Публикувано08.06.06 04:39



И между другото честита шампионска лига още от сега. С Шева и Балак + сегашният отбор + натрупаният опит и големите амбции ви правят абсолютен фаворит за титлата, особено след скандалите тресящи Италия. А пък Барса просто няма да може да защити титлата си, най-малкото заради традицията.



Тема Re: Аре, да ни е честит Шева и да вкарва много!!!нови [re: DiavoloRossonero]  
Автор the_fly ()
Публикувано08.06.06 04:55



именно заради традициите Барселона ще дублира титлата:)


You ain't a pimp and you ain't a hustler


Тема Re: Аре, да ни е честит Шева и да вкарва много!!!нови [re: DiavoloRossonero]  
Автор Marlborough (Stanley)
Публикувано08.06.06 18:14



най-резултатния футболист в Шампионската лига/КЕШ за всички временаБе не водеше ли все още в класацията Герд Мюлер?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.