Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 27.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За скандинавската сган...нови  
АвторAнти- ckaнди (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 15:02



...не мога да опиша ненависта си към всичко скандинавско на света..
ненавист породена преди всичко от футбола...
да оставим настрана ,че някои скандинавски нации ни бият като маче у дирек ..майната му в повечето случаи си го заслужаваме..
ама много се тваря как тия севрни боклуци се смятат едва ли не се за богоизбрани и цял свят им се кланя..
и пак към футбола...за мен скандинавски съдия е пример за некадърност и слугинаж-гадния до мозъка на костите Ким Милтон ...Фриск ,а и сега тая мръсна мутра Хауге..
но това което най ме е вбесявало ,че колкото и мача да осерат ..винаги са получавали потупване по рамото от Уефа(Ленарт) и пак са им давали важни мачове..които веднага биват осрани отново...
да не говоря че фуболът им е един от най- безмислените в света където основоното им качество е калитарията ...на 10 степен..

и все им се разминава някак си ?
арабите трябваше да ги потопят в кръв за наглите им какрикатури ..ама всуе

бахти мръсните нации ...искам да изчезнат завинаги и да освободят света от тяхното присъствие ...

остър съм да ...щото тоя педераст мръсен разби мечтата на живота ми оня ден



Тема Re: За скандинавската сган... [re: Aнти- ckaнди]  
Автор id (gunner)
Публикувано19.05.06 21:40



е, карай малко по-спокойно...

и ние като гуведата продъжваме да мечтаем.

ако отбор с такова постоянство и мотивация за професионална работа на ВСИЧКИ нива (всъщност това е една от причините да съм фен на топчиите - за разлика от любимия ми отбор в БГ там хората работят малко или много за идеята, и го правят със сърце) не успее в близките години да вземе тази проклета купа, явно наистина футболът отива на зле...

всъщност, аз вече съм убеден в последното, така че догодина може просто да следя само шампионата, където както се видя в последния кръг няма уговорени мачове.



Тема Re: За скандинавската сган...нови [re: Aнти- ckaнди]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано21.05.06 22:30



Приятелю, имаш някакви притеснения май!
Ето ти един подарък!

Редактирано от WlZARD.TOMl на 21.05.06 22:42.



Тема Re: За скандинавската сган...нови [re: WlZARD.TOMl]  
АвторAнти- ckaнди (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 22:55



то по скоро потвърждава теорията ми ,че по незнайни за мен причини цял свят се гъзи пред скандинавската сган...
между другото шведската песен беше мега тъпа ..ама я дотикаха до третото място..



Тема Re: За скандинавската сган...нови [re: Aнти- ckaнди]  
АвторAнти- ckaнди (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 22:56



има един единствен скакндинавец който уважавам
ляв бек е...въпреки че напоследък Рафа го използва и като ляв халф



Тема Re: За скандинавската сган...нови [re: Aнти- ckaнди]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано22.05.06 02:25



Скандинавците имат най-развитото чувство за ред и коректност като същевременно не губят и това за купонджилък! Относително разбира се! Могат да бъдат големи изроди и в същото време адски дисциплинирани!
Между другото песента на тия красавци си я бива! Аз си я свалих днес и като метъл фен си свалих още около 10-ина парчета на групата! Хич не са зле а и тематиката е много актуална за съвременния хаос! Това е една от причните да ги изберат първи, другата разбира се рока в едно състезание доминирано предимно от лигави попчета, но парчето на гръкинята от миналата година също е готино!



Тема Брат,нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор The Three Lions (ветеран)
Публикувано22.05.06 09:16



на финландците песента бе крадната като мотиви от друга песен.. още се мъча да се сетя за песента от която са краднали, но поради факта че не искам да я слушам повече, може би няма и да се сетя.. НО съм убеден в 'сходството'



Тема Re: Брат,нови [re: The Three Lions]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано22.05.06 11:41



обади се в "Господари на ефира"



Тема Мина ли ти?нови [re: Aнти- ckaнди]  
Автор Beнaбили (5-18)
Публикувано22.05.06 13:34



Или още не са ти подействали хапчетата....

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: За скандинавската сган...нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор ПBEП (!Champions!)
Публикувано22.05.06 13:50



дружките междувременно станаха и първите едновременно световни и олимпийски шампиони, то с баси смешния отбор, де




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.