Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 20.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Шевченко в Челсинови  
Автор the_fly ()
Публикувано12.05.06 21:16



Хм, това не го очаквах и аз. Днес Берлускони е заявил публично пред някакви журналисти, че Шевченко иска да отиде да играе в Англия и той няма да му пречи, а кой друг клуб би си го позволил там? Самият Шевченко е казал, че не е сигурен дали не е изиграл последния си мач за милан. Дали не се очертава нов световен рекорд за най-висока трансферна сума?


You ain't a pimp and you ain't a hustler


Тема Re: Шевченко в Челси [re: the_fly]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано12.05.06 23:49



ми Шева е половината Милан... очевадно Татко Карло продължава с мисията си



Тема Re: Шевченко в Челсинови [re: the_fly]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано13.05.06 12:53



Ако Шева отиде в дърварския новобогатшки отбор на Челси, воден от арогантното самозабравило се човече Мауриньо, ще го изтрия завинаги от всякакви снимки, спомени и сувенири, които имам, и НИКОГА, ама НИКОГА няма да му пожелая "на добър час" ! За мен с подобно решение ще се компроментира завинаги
От друга страна 50-60млн евро ще ни дойдат идеално, това са поне трима играчи от екстра класа, но въпреки всичко не мога и да си представя дори Андрий да напусне Милан - няма да е същото без него. Като си спомня как гледах, когато Гулит изигра първия си мач срещу Милан с екипа на Сампдория, или когато стана ясно, че Ван Бастен никога вече няма да излезне с екипа на росонерите отново......

DIR.BG: =Отношение като след сношение


Тема Re: Шевченко в Челсинови [re: alessandron]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано13.05.06 13:21



вероятно ще дойде при нас- и това решение на 60% е взето след гениаллни стъпки от страна на татко Карло

Гала ще е част от трансфера... той самият каза, че ще ходи в Милан...



Тема Re: Шевченко в Челсинови [re: the_fly]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано13.05.06 16:43



Това ме изненадва, преди около десет дни Шевченко се изказа, че иска да завърши кариерата си в Милан. Несирозно е да казваш едно и след ден-два -съвсем друго. Дали пък не си промени решението заради скандалите в Калчото?



Тема Re: Шевченко в Челсинови [re: Pyиз]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано13.05.06 16:51



бетой си има някакъв дългосрочен конфликт с оня пУмияр Анчелоти ... явно сега нещата са ескалирали- Шева е казал, че причината да си отиде никога няма да са парите, ама те така си говорят по принцип... освен това преди малко мернах информацията, че ще има замяна на Креспо със Шева, очевидно с доплащане, ама ако тръгне и Гала в посока Милано, май ще излезе две за едно...



Тема Re: Шевченко в Челсинови [re: alessandron]  
Автор Delta Familia (!Champions!)
Публикувано13.05.06 18:57



мани, аз днеска гледах по евроспорт едни записи на Луис Енрике

...
posle shte mislq


Тема Бухахахаххаханови [re: alessandron]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (новак)
Публикувано17.05.06 00:33



Какво става, да не си си купил фанелка на Милан с неговото име наскоро ?
Човека е разбрал, че Милан са най-големите калитари и лузъри и е решил да ходи при големите. Въпреки това аз не искам да идва, защото човека вече твърде много е усвоил от престоя си в Милан...



Тема Re: Бухахахаххаханови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано17.05.06 09:11



Прав си, може да има затруднения с адаптирането на Шевченко в Челси.



Тема Re: Бухахахаххаханови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
АвторRX (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 11:16



хах
ама ти от челси ли си била мааааа....
ама така кажи
мноу си зле.

верно сте големи .. направо галактически ... втория Р Мадрид .. сега в англииски вариант
не го знам тоз на кой има фланелка, ама ти си разпродавайте твоите докато струват нещо





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.