Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 03.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честита купа на Интер  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано11.05.06 23:39



Брилянтен, ранен първи гол на Камбиасо, който донякъде реши мача. Плешивата тиква обърка тотално състава на Рома. не може с играчи като Карджа, Роси и Окака да тръгваш да биеш Интер като гост, при положение, че Тоти, Нонда и Де Роси си ги оставил резерви. Видя се след влизането на Ческо и Шабани как живна играта ни. За мен тоя мач си беше загубен още от съблекалнята. Още веднъж честита победа на Интер. За Рома мога да кажа, че това за мен е края на един разочароващ сезон /отново/ . Борихме се на три фронта и го издухахме навсякъде в крайна сметка. Само дето поставихме рекорд по победи. За есента трябва да се вземат мерки и поне 2-3 ма качествени играчи щото иначе ще си тънем в посредственост!

Walk on, walk on
With hope in your heart
And you'll never walk alone


Тема Re: Честита купа на Интернови [re: Лeдoвe]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано12.05.06 14:41



Аз казах когато Тоти се контузи ,че Рома без Тоти е като мъж без пенис.
След контузията му спечелиха няколко срещи по инерция ,но накрая логично се свлякоха надолу,с играчите които излизат титуляри не може да бъде по друг начин.
Аз реванша го бях отписал още след първия мач.Очаквах Интер да бие с 2-0 ,
но те взеха че вкараха 3 гола ,което е срамно.
Трябва да се отбележат отсъствията поради наказания на Тадей ,Мексес,Перота,контузията на Акуилани ,а също и на Киву по време на срещата.
Отделно не знам по каква причина Де Роси и Нонда бяха оставени резерви,за Тоти ясно.
След влизането на Тоти се видя другото,по-доброто лице на Рома,играта на вълците веднага живна,а Франческо веднага напомни за себе си след отиграване с пета.
Пролича си и класата на Нонда, не като онзи уж много талантлив бастун Окака Чука ,който когато е на терена Рома играе всякаш с 10 човека.
Един сезон който можеше да завърши брилянтно за вълците се оказа пълен провал.
Но за това повлияха и многото контузени играчи.
Според мен през новия сезон основната цел ще е запазването на ключовите ,не толкова покупката на нови.Трябват 2-3 класни попълнения ,най-вече в нападение ,но и в халфовата линия.
Ако всичко е както трябва следващия сезон Рома спокойно би трябвало да завърши на трето място в крайното класиране ,след Юве и Милан.

UNITED 1878


Тема Как искат феновете да изглежда тиманови [re: Чaвдo]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано12.05.06 15:47



през следващия сезон.
Ето ,това е от форума на официалния сайт:
Вратар-Дони
Защита-Панучи,Мексес,Киву,Гросо/тоя не го знам/ :)
Халфове-Де Роси,Перота,Мансини
Офанзивни халфове-Тоти,Миколи/сега в Бенфика/
Нападател-Вучинич /сега в Лече/

UNITED 1878


Тема Re: Как искат феновете да изглежда тиманови [re: Чaвдo]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано12.05.06 17:16



Гросо е от Палермо и играе от ляво защитник. Аз малко не съм съгласен с тоя състав на феновете. Моят е по скоро:

Вратар-Курчи/Елефтерополус
Защита-Панучи/с уговорки понеже е дърт вече/,Мексес,Киву,Гросо/Ашли Коул
Халфове-Де Роси,Перота,Мансини
Офанзивни халфове-Тоти,Миколи/сега в Бенфика/ Тадей
Нападател- Ван Нистелрой/ а ако са двама да е тандем с Мидо/

Walk on, walk on
With hope in your heart
And you'll never walk alone



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.