Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 05.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема достойнството на моаниньо  
Автор Гoлo Tялo Cлизa пo Cтълби (How Soon is Now)
Публикувано23.04.06 11:12



и вчера се прояви след като лайното е отказало да стисне ръката на тазгодишния финалист за еф ей къп и миналогодишен носител на ШЛ РАФАЕЛ БЕНИТЕЗ.

путката си е путка и путка ще си остане.

No pattern. No shape. No threat. No spark. No quality. No European place.


Тема Re: достойнството на моаниньонови [re: Гoлo Tялo Cлизa пo C]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано23.04.06 12:11



Кво достойнство бе ха ха ха...
Лузър!
Трябваше да покаже публичен среден след положението на Джо Коул!

Щеше да му отива!


I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed


Тема Re: достойнството на моаниньонови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Гoлo Tялo Cлизa пo Cтълби (How Soon is Now)
Публикувано24.04.06 13:48



е, това нали беше теорията на фильо и не знам си още какви капацитети - че барселона са ебати циганетата, мама им мръсна, а челски са чисти душички.

не мисля, че в обзоримото време ще видим отново подобна мангалска путка да застане на чело на водещ отбор (щях да напиша голям, ама като се сетих колко са нещастни и чукотките.. как да го напиша, питам аз)

No pattern. No shape. No threat. No spark. No quality. No European place.


Тема Re: достойнството на моаниньонови [re: Гoлo Tялo Cлизa пo C]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано24.04.06 14:01



ти не се грижи за Моу, той без работа няма да остане ... по скоро ще се избият за него ... като гледам какви карикатури водят грандовете ... хихихихихи

човека си е такъв, не обича да губи ... за това е и победител ... не знам колко играе и колко го играе по Ницше, ама позата му печели ...

плюс това, е адски полезно за неговите играчи- сега никой не прави разбор на играта на Челси, никой не ги врънка по медиите, всички се занимават с Жозе ... тактика брат ми, и далеч не егоистична



Тема ти пъкнови [re: Гoлo Tялo Cлизa пo C]  
Автор DON_DiEGO ("Beograd")
Публикувано24.04.06 14:06



недей така. Ние нищо не разбираме. Това е новия стандарт, че и идеал ако искаш го наречи, за треньор !
той разчупва ограчените ни представи за стандартност и поведение. приеми че не си сред тея богоизбраните дето го разбират.

.... баси, къде е тръгнала тая путка, като дори не знае как да губи. Дано не са му много последователите, щото ще ебе майката на футбола съвсем, както на терена - така и извън него.

тоя не си прецени възможностите и скочи много високо. сега май трябва да се върне от началото - На есен може да поеме ... Пасош Ферейра.
Едва ли има разумен президент да си даде отбора на пикльо с такива комплекси...

Иначе браво на Пуул. Заслужавахте Купа тоя сезон.
Това означава ли че УестХ ще играят в ЕКТ ?



Тема Re: достойнството на моаниньонови [re: Philip Marlowe]  
Автор DON_DiEGO ("Beograd")
Публикувано24.04.06 14:15



може и да не обича да губи - ... ама то кой ли обича - той обаче не знае как да губи.
А няма победител, който да не се е научил да губи.

със стойкаджийство, гняв и пяна на устата няма да направи нищо повече от едно тенеке на година.

що се опитваш да изкараш плюс от всеки огромен минус на тоя скункс ? (въпросът е риторичен, отговорът ми е ясен )



Тема Re: достойнството на моаниньонови [re: Philip Marlowe]  
Автор Гoлo Tялo Cлизa пo Cтълби (How Soon is Now)
Публикувано24.04.06 14:19



идеите ти за мастърплана на моани се променят, но фактът за теб си остава - момчето е гений, с гениални помисли и всичко, което по някакъв начин е свързано с него е чисто и неегоистично.

а ако наистина мислиш, че с манталитета си той пази отбора си, а не е от очевидно минаващото всички граници его, тогава толкова по - зле за теб.

просто моани не е в същата категория като личност с много от водещите треньорите в днешния футбол и това си е факт..

и ако ницше е унищожил няколко табута и е останал с това, не съм убеден, че моани ще остане като такава културна институция, дори и в рамките на футбоал - все пак, колкото по - малко кристално ясно чийтване, толкова по - добре за всички :}

бтв, не знам дали си чувал, ама мъдрите хората казват, че постоянното мамене е признак на слабост.
никога не съм бил съгласен повече с нещо.

No pattern. No shape. No threat. No spark. No quality. No European place.


Тема Re: ти пъкнови [re: DON_DiEGO]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано24.04.06 14:21



Чакай не сме я спечелили все още!
Иначе ако бием, Уест Хям отиват за Уефа мисля!


I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed


Тема Re: достойнството на моаниньонови [re: DON_DiEGO]  
Автор Гoлo Tялo Cлизa пo Cтълби (How Soon is Now)
Публикувано24.04.06 14:21



бтв, фильо е прав за нещо - наистина той се опитва да предпази отбора си от жестокия камшик на пресата, но с пълните си лайна за съдия.

с което пада още по - малко в очите на различни от типа 'фильо' хора.

No pattern. No shape. No threat. No spark. No quality. No European place.


Тема Re: ти пъкнови [re: DON_DiEGO]  
Автор Гoлo Tялo Cлизa пo Cтълби (How Soon is Now)
Публикувано24.04.06 14:22



да, уест хем ще участват в ЕКТ от следващия сезон, което е повече от радващо за футбола като цяло .

No pattern. No shape. No threat. No spark. No quality. No European place.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.