Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 28.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пак браво за Арсенал  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано29.03.06 19:05



Ей,тоя отбор като нищо ще стигне финала в лигата.
Тоя Венгер голям специалист излезе,успеха се дължи най-много на него ,беше ги попдредил перфектно,тактиката му излезе на 100%.
След продажбата на Виейра той каза ,че ще компенсират отсъствието му с много пасове и движение по терена и засега се получава.
В отбора се събраха много бързи и повратливи футболисти-Анри,Рейес,Хлеб.
Рейес е отново в много добра форма ,както когато дойде в отбора.
По принцип 2-0 не е много ,но като съдя по играта на двата отбора и игровата криза обхванала юве напоследък си мисля че Арсенал са сигурни полуфиналисти.Юве рядко бие напоследък,а когато го прави ,то е измъчено,на мускули или със сидийски аванти.
Няма игрови стил в момента,облик.
Обратно,Арсенал се намират в най-добра форма от началото на сезона.
Евентуалните им съперници на 1/2 финал Виляреал или Интер не притежават същата класа като тях.
Аз даже си мисля ,че Виляреал ще отстрани Интер,интеристите затъват все повече и повече.
2001 година имаше признаци на съживяване ,но оттогава вместо нагоре нещата вървят надолу,зле за тях.

Иначе очаквам много интересен мач между Лион и Милан тази вечер.
Въпреки че ще са без Жуниньо аз си мисля че те определено ще спечелят тази вечер,росонерите сега придобиха самочувствие с убедителнио игри напоследък,но довечера ги чака много тежко изпитание.
Ако Лион вземат преднина от 2 гола тази вечер много е вероятно да елиминират росонерите.Очаквам Вилторд и Тиаго да са ключовите фигури за французите.По първоначални данни Крис няма да започне титуляр ,но за мен той трябва да започне от начало.
Срещат се два много мощни отбора,Милан в полузащита,Лион в нападение.
Защитата на Лион е не по-малко стабилна от тази на Милан,но очаквам да бият тази вечер,което ще стане с помощта на великолепната им публика.

UNITED 1878


Тема Re: Пак браво за Арсеналнови [re: Чaвдo]  
Автор tacchi (BB_fan)
Публикувано30.03.06 02:18



Направо не искам да си спомням за снощния мач!Ужас!!Имахме известни положения,но те отново бяха пропиляни...Като цяло Арсенал наистина играха по-добре и по-организирано.За мен най-добрия беше Буфон(като изключим двата допуснати гола).Ако не се беше намесил в някои по-важни моменти кой знае какъв щеше да е резултата..

FORZA JUVE!!!

БЪДИ РАЗЛИЧЕН!!!


Тема Re: Пак браво за Арсеналнови [re: tacchi]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 11:59



Кви положения сте имали бе минет скопен?
Нямахте изстрел във вратата.
Нямахте голово положение.
Жабешка куцота.


СПокойно пача мача беше ясен още с жребия.
Все пак вие сте нашия сателит номер 1 в блатото.



Тема Re: Пак браво за Арсеналнови [re: tacchi]  
Авторsandokan (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 12:28



Xaxaxa, kude gi vidq tiq polojeniq be bate? edinstvenoto za koeto moga da se dosetq e deto Kamoranesi napravi nqkakuv jaluk opit da prehvurli Lehmann ama topkata mina vstrani ot vratata...



Тема Re: Пак браво за Арсеналнови [re: БAЙ XУЙ]  
Авторsandokan (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 12:31



Kvo 6e kaje6 za tva mom4e Eboue? Napravo mi napulni du6ata toq na desniq bek, dali pusna nqkoi! Vuob6te evala na za6titata, a kato se zamisli6 4e Flamini igra lqv bek, xaxaxaxa....



Тема Re: Пак браво за Арсеналнови [re: tacchi]  
Автор Magicalworld (новак)
Публикувано30.03.06 12:58



Евалата на Арса възвръщаме си силите от едно време с Давор Шукер ех едно време, ама и Тиенри не е за изхвърляне.




от 2001

Ще пеееме и ще пиееемееее
ае



Тема Re: Пак браво за Арсеналнови [re: Чaвдo]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано30.03.06 13:49



Бая глупости си натворил за тия няколко реда.Та значи от 2001-ва вървиме надолу а?Затова ли през 2003-та играхме полуфинал в лигата а миналата година спечелихме 2 купи.Аз на това му казвам съживяване предвид предните много по-постни години.До къде те докараха тия твоите хора а -толкова са жалки че ти се налага да величаеш отбор като Арсенал.Да играха добре не дадоха никакъв шанс на Юве ама не залитай чак толкова де това е само един мач.Виждам че и очакванията ти за мача на Милан сериозно се разминават с реалността.

FORZA INTER



Тема Re: Пак браво за Арсеналнови [re: Чaвдo]  
Автор Пpeпoдoбният ЦУП (изродъ)
Публикувано30.03.06 17:05



Арсенал ще бие и в гостуването си. или като програма минимум ще гони Х. Виж само пачите от Ювентус колко ключови играчи няма да им играят на реванша...
Единствено ме е яд , че в момента тоя френски педал венгер нема да пусне ни един англичанин барем за цяр- някой да каже , че това е английски отбор




Тема Re: Пак браво за Арсеналнови [re: Пpeпoдoбният ЦУП]  
Автор Schmidt (непознат)
Публикувано30.03.06 22:22



Наистина ли "нема" да пусне нито един англичанин преподобний? Това виждам те терзае много. Виж сега какво ще ти кажа пич. Ако това което Арсенал е на път да направи- стигане до полуфинал- е събитие което едва ли ще се повтори някога, докато "пачите от Ювентус" винаги ще бъдат на върха на хранителната верига, както и на върха във всякакви таблици. Въпрос на управление мой човек. Винаги съм се стараел да избягвам афиширането на всякакви пристрастия, ама ти и оня човеколюбец Бай Хуй направо ми лазите по нервите. Благодаря

Редактирано от Schmidt на 30.03.06 22:24.



Тема Re: Пак браво за Арсеналнови [re: Schmidt]  
Авторlan Wright Wright Wright (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 07:32



1979/1980 Arsenal 1 Juventus 1
1979/1980 Juventus 0 Arsenal 1 (Paul Vaessen)

2001/2002 Arsenal 3 Juventus 1 (Ljungberg 2, Henry)
2001/2002 Juventus 1 Arsenal 0

2005/2006 Arsenal 2 Juventus 0 (Fabregas, Henry)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.