Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 16.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Имаше ли дузпа за Миланнови  
Авторбили kocтakypтa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.06 23:43





Отговор: и да и не
Пояснение
- ДЕ - по правилата на футбола и по терените на Европа и света
- НЕ - когато играеш с Ювенус и най-вече на терена на Идилия Алпи

Не мога да повчрвам, че Капело излезе за хикс, но всъщност ТАКТИКА днес спечели 28-то май беше скудето на Италия. Да му е честито.
За мача - Милан надигра Юве, Олмаши да не спори



Тема who cares ?!нови [re: били kocтakypтa]  
Автор Shine On You Crazy RaZorS (DIAMONDS)
Публикувано13.03.06 00:02



жуве, милан , дузпи , музпи ...бла бла и бутилка кетчуп

генералния извод от този мач :

УЕФА ТРЯБВА ДА НАПРАВИ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ЗА ДА ПРЕДОТВРАТИ ПОВТОРЕНИЕ НА ФИНАЛА В ШЛ с тези два отбора !

това ще бъде черен ден за европейския футбол !
и евентуален анти-рекорд за зрителски интерес
не щем нито Капело , нито Анчелоти , нито скапаните им тактики на финала :(



p.s а тази в червено-черното я остави ....басове , кво да прайш ....или пордното доказателсто ,че красивите жени не разбират нищо от футбол



Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: били kocтakypтa]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (непознат )
Публикувано13.03.06 00:09



Ти остави това дали имаше или нямаше...

Обърни внимание на факта че Юве и Милан завършиха 0-0!!! Кой е очаквал такъв резултат?? Аз лично очаквах трилър 5-4 със невероятни отигравания и голове. Все пак всички си спомняме финала-спектакъл на ШЛ преди 3 години който завърши 3-2 за Милан... ама след дyзпи.

Дърварски футбол, ритане, подаване на вратаря всеки 2 минути, рушене, грубости, игране в защита дори и с човек повече...
Това го могат само Ювентус и Милан.



Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: били kocтakypтa]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано13.03.06 00:49



Удар от под метър разстояние,при класическо меле в наказателното поле, в лакътя на защитник- да, това е БЕЗСПОРНА дузпа- в мач на Милан срещу Асколи или Тревизо. Но те разбирам де, след дузпите които получихте срещу Байерн (ДВА ПЪТИ), Каляри, Удинезе и кой ли не тоя сезон е логично да очакваш дузпа и за кихане в наказателното.

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: who cares ?!нови [re: Shine On You Crazy R]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано13.03.06 00:53



Бате, ма страшна си я избацал, евала. Иначе не си съвсем прав, вярно мача не беше суперкласика, но този сезон Милан ги би Юве 3:1, падна от Интер 2:3, така че и в Серия А се играят красиви дербита, айде да не припомням мачовете между Ливърпул и Челси за Шампионската, или тези с Юнайтед при какви резултати свършваха /0:0, 0:0, 0:0, 0:1, 1:0/. Аз съм доволен, че за втора поредна година надиграваме Юве на "Деле Алпи", но Пипо изпусна две положения сам срещу Буфон, поне едното ТРЯБВАШЕ да вкара. Водехме играта, особено през второто полувреме, но глупавата постъпка на Гатузо предопредели резултата, просто с 10 души не можехме така да притискаме "Госпожата", както го правехме до този момент. Сега ми остана надеждата в Шампионската лига, дано успеем да се справим.

п.п. - честита победа в ПаМеЛа, догодина ще ви следя в "А" лигата май. Успех и занатам, дано и Орфиците ви последват директно

а га яде кифтетата ни рива, а...


Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: Patti Smith]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано13.03.06 00:57



Не мисля, че имаше дузпа, въпреки играта с ръка, просто удара беше от много близо. Не съм убеден, обаче, ако беше наобратно, какво щеще да стане. А за двете засади на Индзаги първото полувреме какво ще кажеш, моите претенции са за тях, защото в първия случай Пипо щеше да е на скорост сам срещу Буфон, без той да може веднага да му се метне в краката?

а га яде кифтетата ни рива, а...


Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: alessandron]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано13.03.06 01:10



две погрешно отсъдени ТЪНКИ засади, една спестена, няколко спестени картона за играчи на Милан, според мен съдията не повлияя на резултата, това е, иначе скучен мач. Капело, бидейки Капело знаеше, че това е последният теоретичен шанс на Мила над се върне в борбата за титлата и подходи страшно предпазливо, което даде резултат, но като игра аз съм разочарован

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: били kocтakypтa]  
Автор Diavolo Rossonero (невино дяволче)
Публикувано13.03.06 01:27



По-скоро дузпа нямаше. Беше от прекалено близко разстояние, докато срещу Байерн топката летеше доста дълго време
Иначе за мача какво да кажа, от това което видях по репортажа на РАИ 2 контролирахме играта и атакувахме много повече и по-разнообразно, но това е нормално, защото имаме изключителни халфове. Юве с тази игра никога няма да ни бият. Доволен съм от защитата, играхме и без Стам от 28 минута на мача, а последните 20 минути бяхме и с човек по-малко ;)
Това 0-0 беше ясно отдавна, яд ме е, че Пипо нямаше ден, ама и на този наводнен терен не можеше да се играе. Веднъж имаше реален шанс за гол, но вместо да засече топката се подхлъзна и падна.

Grazie e Onore, Leoni!



Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Diavolo Rossonero (невино дяволче)
Публикувано13.03.06 01:29



Това го могат отбори със силни защити и халфови линии. Този път мача наистина беше слабичък, но и терена беше невъзможен за качествен футбол.
Ти фен на Челси ли беше? Коментирай мачовете между сините и червените от Анфийлд.

Grazie e Onore, Leoni!



Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (непознат )
Публикувано13.03.06 02:46



Кой мач на Челси с/у Ливер да коментирам, 1-4 на Анфийлд или 2-0 (реално трябваше 3-0) на Стамфорд? Много скучни мачове.

В шампионската, втория полуфинал беше много по-интересен от дърварския финал през 2003-та, харесал се само на мазухистите фенове на Милан и Ювентус. Най-малкото защото ще се запомни със спорния гол на Гарсия и натиска на Челси в края (нелепия пропуск на Гуд). А вашия мач със дърварите от Торино с какво ще се запомни?? Имах чувството че гледам Дърварово (Мелник) срещу Дърворезово (Долна Митрополия)

Силни защити хахаххахах.
Колко гола инкасираха Юве от Вердер????
Колко гола инкасираха Милан от Шалке??

За никакви силни защити не става дума, просто двата отбора са доволни на 0-0 и играят а-ла, "Ако можем да вкараме гол от половин положение и после да играем с 8 защитHика и 3 вратария и да победим с половин на нула."

Може да си прав де, в Англия феновете са пълни наивници и пълнят стадионите да гледат "скучен" футбол, а в Италия феновете достатъчно са се нагледали на атрактивно-нападателен футбол и оставят стадионите полупра3ни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.