Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:48 23.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано13.03.06 03:24



Първо на първо, пише се мазОхист, но това далеч не е най-сериозната грешка, която си допуснал в това си мнение, спокойно. Така например 1-4 срещу Пуул всъщност беше доста скучен. Головете не са единственото което прави даден мач интересен, съжалявам ако трябва да съм първият който ти съобщава този общоизвестен факт, може би трябваше да е някой по-близък човек, по-лесно би го понесъл сигурно.
Значи да наричаш някого дървар, когато подкрепяш отбор, чийто централен нападател Дидие Дрогба е вероятно единственият професионален футболист с по-лош контрол на топката от цирков слон, отбор, е ами съгласи се, меко казано смешно. И тук въобще няма да отваряме дума за най-скъпоструващият касапин в света-Есиен, 40- милиона евро за служител на клуба, чието основно качество е способността да отделя месото от костта с голи ръце, сега, знам че Абрамович е милардер-ексцентрик, но се съмнявам, че дори личният му готвач получава такива пари, пък той все пак не само троши костите, но и ги готви :))
Какво помня от Ювентус-Милан ли? Спасяването на Буфон на един удар на Индзаги, което за мен беше може би спасяването на турнира, гредата на Конте, отмененият гол на Шевченко. Това съгласи се е малко повече от забележителния удар на Гудьонсен, който след 180 минути неуспешни опити на Челси да уцелят рамките на вратата,с финалния акорд прати топката от около метър в тъч, наистина, нищо такова не си спомням от Ювентус-Милан
А за това, че Ювентус и Милан са били доволни на 0-0 прав си, мачовете срещу Вердер и Байерн, че и въобще цялото им участие в Шампионската лига го доказват
Ювентус 8 мача -16 гола. Милан 8 мача- 16 гола
Флагманите на нападателния футбол, гордите английски лъвове - Ливърпуул- 6 гола от 8 мача, МанЮ- 3 гола от 6 мача, Челси вкараха 9 в 8 мача (вкараха е силна дума, едини го отбеляза мота, друг съдията) и за десерт Арсенал с 11 гола от 8 мача

Тоест Ювентус плюс Милан= 32 гола
четирите водещи английски отбора накуп 29 гола

Благодаря за добрия смях и лека нощ.

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: Patti Smith]  
Автор 5L (!Champions!)
Публикувано13.03.06 04:00



като си тръгнал да смяташ сметни и испанските моляте:)



Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: Patti Smith]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (непознат )
Публикувано13.03.06 04:32



"Така например 1-4 срещу Пуул всъщност беше доста скучен."

Много. Шалке-Леверкузен (7:4) също беше много скучен. Заспах.

"Головете не са единственото което прави даден мач интересен."

Евала. Тук съм 100% съгласен. Във Англия когато мачовете завършват 0-0 същност е доста интересно. Пример, Man - Пуул. Това беше лудница. Невероятни пропуски, изчиствания от гол линията и най-накрая гол. Това е мач. Не е като да играят с мисълта, "ако може 0-0, пък ако стане нещо повече, добре дошло" и да ги е страх да натиснат. Познай това къде го има.

Глупавите критики срещу Дрогба и Есиен (ако накаже Италия на световното какво ли ще говориш) няма какво да ги коментирам. И двамата са лидери в националните си отбори. Нападението на Челси е много зле, само #1 във Премиершип.

Питай някой НЕУТРАЛЕН фен какво помни от този велик финал през 2003-та. Защото аз заспах след 100-ната минута. След този мач загубих вяра във футбола.

"мачовете срещу Вердер и Байерн"
Опа, дай малко мачове срещу истински отбори, не срещу отбори дето им трябва повече от двама защитника да изчистят топка от малкото си наказателно поле или отбори дето играят без 4-5 контy3ени играча и разчитат на вратар който подава топката на противникови нападатели.
Специaлно головете на Милан сигурно не станаха след контри, особено гола на Кака.

"Ювентус 8 мача -16 гола. Милан 8 мача- 16 гола
Флагманите на нападателния футбол, гордите английски лъвове - Ливърпуул- 6 гола от 8 мача, МанЮ- 3 гола от 6 мача, Челси вкараха 9 в 8 мача (вкараха е силна дума, едини го отбеляза мота, друг съдията) и за десерт Арсенал с 11 гола от 8 мача "

Повече глупости няма никъде. Манчестер имали 3 гола, ама играха в най-силната група тази година в ШЛ. Групата, която даде 2 Четръртфиналиста. А Милан и Юве играха срещу нещастници дето естественно веднага отпаднаха. Специално Шалке и Фенербахче имат много опасна защита. Rapid също. Челси и Ливърпул ги остави защото се паднаха в една група. Ако бяха в различни, някой отбори можеха много лошо да го отнесат. За групата на Интер пък няма да говоря.

Моля те дай ми мач, в който Италиански отбор пресира противника, постоянно атакува, прави притежание 70% срещу 30% на противника... Аз такова нещо не съм виждал.
Проблема е че когато им трябва гол на всяка цена, и то веднага, Юве и Милан се озовават в небрано ло3е. Освен ако някой некадърен вратар не им подари нещо.
Кажи защо Италианските отбори играят пред празни трибуни, а в Англия на всеки мач стадиона е пълен. Защо, защо????

Благодаря за порцията смях обаче.



Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Diavolo Rossonero (невино дяволче)
Публикувано13.03.06 06:04



Всъщност Олмаши хубаво ти е го казал, но понеже си упорит ингилиз да ти кажа и аз нещо.
За това, че има много красота и в едно 0-0 няма смисъл да спорим повече, защото ти имаш съвсем различен мироглед и ти харесват съвсем други неща, което е нормално, хора всякакви, вкусове всякакви. А и не се намемам да коментирам мач който не съм гледал (снощмото Юве - Милан), един репортаж не казва всичко и не дава цялостна картина. Това което видях обаче беше едиб ужасен и подгизнал терен на който топката отскачаше (всъщност отскачаше ли?) адски странно...
Сега за другите неща
Най-голямата дърворезница и скука която съм гледал през живота си бяха мачовете на Челси и Ливърпул в шампионската лига. По-грозен футбол през живота си не бях гледал. Тогава и най-върлите английски фенове, които познавам гледаха от срам в земята. Няма такава излагация. Всъщност имаше още една подобна скука и тя бе межди Порто и Депортиво през 2004 г. В интерес на истината поне на английския мач имаше някаква динамика. Но ако на теб ти харесват подобни продукции, то защо по дяволите не ти харесва Юве - Милан при положение, че в тези отбори има къде, къде по-технични и грамотни футболисти във всички линии на играта. Показваш двоен стандарт, така че това твоето е чиста проба заслепена фенщина и хейтърщина, което е нормално за ингилизите, които са измислили футбола и са само веднъж световни шампиони, измислили са ръгбито, но Австралия и Нова Зеландия ги бъхтят редовно и са измислили крикета, но там пък бившите азиатски колонии ги правят за смях. Та да се върна на темата.

Моля те дай ми мач, в който Италиански отбор пресира противника, постоянно атакува, прави притежание 70% срещу 30% на противника... Аз такова нещо не съм виждал.


Милан - Ливърпул, такъв футбол когато видя да играе английски клуб ела ми се похвали.
Милан - Байерн двата мача с по 2-1 когато ги смляхме от футбол
Милан - Депортиво 4-1 и 4-0 в Ла Коруня
Мачовете с Барса в групите на лигата, 2-0 и 3-3 преди години
Ювентус - Реал Мадрид (на 2 пъти, особено онзи път през 2003 г.)
За Юве на Липи мисля няма смисъл да говорим, такава продукция английски клуб никога не е предлагал, но се връщаме доста назад. Сега не мога да кажа на черното бяло, че сегашния Ювентус играе доста икономично и сиво. Просто такава тактика налага Капело. Не виждам обаче какво толкова по-различно прави Мърмориньо... Обаче единия го прави със селекция от 300 млн. а други с 3 пъти по-малко. бухахаха -))

Олмаши ти дава обобщена извадка, за това кой колко е вкарал, няма какво да ми коментираш мачовете един по един. Играли сме били срещу слаби защити и бла бла. Има си статистика и тя показва следното: италианските отбори са отбелязали повече от ингилизките и напред продължават 3 италиански отбора и само един английско-френско-африкански. Това остава в статистиката и това ще се помни. Ще се помни, че Челси е изглеждал глупаво на Камп Ноу и че Пуул не е успял да отбележи 180 минути на Бенфика Лисабон?! И ще се помни това 4-1 на Меаца.

Щом си заспал на финал в лигата значи не си никъв фен, аз бих гледал и Граничар Севлиево - Миньор Бобов дол, щом е финал в лигата. А и честно да ти кажа съмнявам се, че си заспал, но ако е така още по-зле за теб. С такива мнения няма как да впечатлиш някого, честно. Тук обичама футбола, а не заспиваме когато се играе финал в шампионската лига. Ето аз например стоически издържах мъчението Челски - Пуул в лигата, а ако бях заспал не бих се хвалил с това по форумите.

В Англия всеки стадион е пълен, защото там такава е традицията, нещо като следобедния чай. В Англия и най-дърводелския мач и отбор ще събере 20 000 зрители, това няма нищо общо с продукцията която се предлага. Различно мислене, различен манталитет. Това изобщо не означава, че в Англия обичат футбол повече от Италия. А и в Италия билетите са доста солени, а заплатите по-малки, с една дума икономическото състояние не е много добре и за това ако не са абонаментните кампании и толкова няма да идват. Обаче когато трябва и се налага тифозите оказват необходимата подкрепа по своя специфичен и неподражаем начин, така че не се тревожи и не бери грижа за посещаемостта по италианските стадиони.

Grazie e Onore, Leoni!



Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано13.03.06 22:43



Колко гола инкасираха Юве от Вердер????
Колко гола инкасираха Милан от Шалке??

А каде са Шалке и Вердер сега щото италианците са на 1/4 финал.



Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано13.03.06 22:51



Манчестер имали 3 гола, ама играха в най-силната група тази година в ШЛ.

Хахахахахахаха братле честно как ти идват незнам ама определено разведри обстановката .Лил и Виляреал са колоси направо треперя като си помисля че испанците ни чакат на 1/4 финала.



Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: radiinter]  
Автор 5L (!Champions!)
Публикувано14.03.06 00:42



Абе ако минете през Аякс, пак ще си говорим за Вияреал:)


Welcome Beroe!

Тема Бате споко майнанови [re: radiinter]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано14.03.06 03:20



един друг тука, също като теб "трепереше" от Бенфика, но впоследствие видя какво стана - и естествено единствения му коментар беше в темата на Томчо (много безсмислена тема след 2 загуби), че публиката на Пуул била номер едно и се деряла мазохистично яко при красиви и достойни загуби
Първо - минете през Аякс, после бийте Виля и тогава "треперете". Виля играят един от най-интелигентния футбол в Европа в момента, а Рикелме може да реши всеки мач
Иначе успех в лигата и не се лигавете, като нас



Тема Re: Бате споко майнанови [re: Balleta]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано14.03.06 11:38



Мача с Аякс въобще не съм го отписал ние имаме навика да се излагаме в наглед лесни мачове.А що се отнася до испанците не ги подценявам - щом са стигнали дотук значи не са случаен отбор но все пак са дебютанти и те трябва да се съобразяват с нас.Ако се страхуваме от тях къде сме тръгнали въобще предвид другите отбори които останаха.



Тема Re: Имаше ли дузпа за Миланнови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано14.03.06 12:12



FORZA ITALIA!


Ениуей, иам някои верни неща, които си написал ( за ръгбито крикета и посещаемостта ), ама мачовете ...

Оня мач Барса направи Милан за смях на Меаца ( 3-3 ) особено Ривалдо ги развинти, както и мача 1-0 с гола на Шева наскоро гледах някакво повторение Барса ги смачка и видях две греди на Роналдиньо ... Мача 0-4 в Ла Коруня се чудех дали всъшност беше тренировка или официален мач ...
Финала миналата година не го давай за пример, нека го изключим просто! Той няма нищо общо с никой друг мач! Този мач е в друга графа! Този мач ще бъде съден от друг съд!
Двата мача 2-1 за Милан срещу Байер ( горкия Байерн, големи каръци и нещастници са срещу Милан ) бяха след два гола (какви?) в двата мача на онова противно мекотело ... абе няма да почвам тема ...

Иначе така е - въпрос на вкус!
В едно 0-0 може да има повече динамика отлокото 4-2. В Англия специално има динамика, това е, което пък аз харесвам, нещо като баскета и хокея! Не чисти положения за 2-2 например и разхождане по терена!


WALK ON


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.